دریافت پروژه مدیریت گواهینامه با کمک Scrum, فرز & PMP

ارتباط مهارت ضروری برای موفقیت راه اندازی محصولات. این که آیا شما در حال توسعه جدیدترین و بهترین نرم افزار و یا تلاش برای به دست آوردن جلوتر از زیادی اطلاعات پروژه های علمی و موثر ارتباط برقرار همیشه در تقاضا بالا است.

در دنیای کسب و کار این ارتباط شناخته شده به عنوان مدیران پروژه و آنها را یک پنی کمک به تیم در مسیر باقی بماند و در بودجه. مدیر پروژه ضروری گواهینامه بسته نرم افزاری شما می توانید آموزش ابزار تجارت و کمک گرفتن پای خود را در درب برای تنها $49.99 امروز.

این آموزش آنلاین لگد کردن با یک نگاه Scrum, پروژه مدیریت, مدیریت کار پیچیده و رله اطلاعات به اعضای تیم است. مهم نیست که این کار تیم نیاز به در تماس مداوم به طور موثر کاهش خطر و پیگیری نقاط عطف و بدون استاد ارتباط برقرار—در این مورد یک Scrum master—هدایت فرایند وجود دارد بیش از حد ،

این همه نیست که در این گسترده 10-دوره 787-درس بسته نرم افزاری. شما همچنین باید یاد بگیرند که چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد بیشتر ابزار و چارچوب از جمله Kanban روش که شما همچنین می توان انتظار داشت که به عنوان یک مدیر پروژه است.

هر مدیر محصول نیاز به یک وسیله برای انتشار اطلاعات است که چرا Kanban روش بسیار مهم است. این روش لاغر رویکرد شما کمک می کند تا بهبود ارتباطات و گردش کار در سراسر تیم با آموزش به شما چگونه به ماهرانه مدیریت سیستم-سطح تنگناها.

البته دستکاری عضو تیم نقش و تکالیف پیچیده است. همین دلیل است که این بسته نرم افزاری شامل حافظه فوق العاده ملزومات: توسعه کامل حافظهیک 40-البته سخنرانی که به شما آموزش تمام مهارت های لازم را برای حفظ اطلاعات و داده ها به سرعت و کارآمد.

در نهایت این آموزش به پایان می رسد با برخی از با ارزش مدیریت پروژه حرفه ای (PMP)® exam prep. این PMP® صدور گواهینامه است که شاید یکی از مهم ترین مدارک شما می توانید به عنوان یک مدیر پروژه و این آموزش را به شما در تنظیم به تصویب لازم آزمون با رنگ پرواز.

ثبت نام برای مدیر پروژه را ضروری گواهینامه بسته نرم افزاری امروز و صرفه جویی در بیش از 90 ٪ تخفیف لیست قیمت. شما باید یاد بگیرند که همه چیز لازم برای مدیریت محصول فقط برای $49.99.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو