دریافت خلاق با گوگل “آن را انجام دهد” DIY دستورالعمل

“برخی از آثار هنری برای حیوانات. و آنها را به لبخند می گوید:” یک تایپ کردن قطعه هنری توسط هنرمند ژاپنی Shimabuku. این دستور ساده شناخته شده به عنوان یک “آن را انجام دهد” بخشی از یک پروژه هنری در ابتدا تصور در سال 1993 توسط هنرمند سوئیسی هانس اولریش Obrist و در حال حاضر در دسترس آنلاین از طریق گوگل, فرهنگ و هنر. “آیا آن را” یک پروژه هنری با یک تفاوت—ایده این است که بیننده باعث می شود هنر هر هنرمند ،

از زمان آغاز آن “آن” انجام پروژه جذب هنرمندان از طیف گسترده ای از ژانرهای به کمک های آموزشی خود را قطعه. این خدمات عبارتند از مشهور هنرمند انگلیسی تریسی Emin و افسانه ای ژاپنی, نوازنده یوکو اونو.

قطعات ایجاد طیف وسیعی از عملی خرابکارانه کاملا عجیب و غریب. شاعر آمریکایی آیلین Myres ایجاد یک راهنما برای کمک به شما برای رئيس جمهور اجرا شود. فیلمساز فرانسوی اگنس Varda شما را تشویق می کند برای ایجاد یک دستور العمل برای سیب زمینی gratin. کوبا-آمریکا بصری هنرمند فلیکس Gonzalez-تورس دستور خوانندگان به خرید 100 پوند از آب نبات و ترک آن را در یک گوشه. هنرمند ناراضی چینی آی ویوی ارائه می دهد دستورالعمل در مورد چگونه به اسپری رنگ در دوربین مدار بسته دوربین های مدار بسته.

دستورالعمل طراحی شده انجام شود یا در خانه و یا به عنوان بخشی از یک نمایشگاه سیار است که می تواند تا موسیقی پاپ در هر نقطه در جهان است.

در مصاحبه با گوگل Obrist های بنیانگذار پروژه می گوید که الهام بخش در پشت پروژه “است که برای ایجاد یک گفت و گوی جهانی بر اساس گوش دادن به یکدیگر و ایجاد محلی مربوطه اقداماتی که می تواند انجام شود با هم و یا به عنوان افراد است.”

گوگل, فرهنگ و هنر, نمایشگاه گرد هم می آورد صدها نفر از “انجام کار” قطعه که برگزار شد در گالری های سراسر جهان است. آن را نیز نشان می دهد برخی از این تلاش است که خوانندگان را ساخته اند برای ایجاد قطعه خود را و ویژگی های مصاحبه و بحث در مورد آنچه که این پروژه به معنی.

در حالی که برخی از “خود” ممکن است به نظر می رسد کمی باطنی بسیاری از آنها می تواند سرگرم کننده را امتحان کنید در خانه حتی اگر نتایج نیست آنچه که شما تصور. در حالی که من لذت می برد نقشه کشی یک عکس از گربه من با صورت خندان او به نظر نمی رسد بیش از حد خوشحال با نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>