دریافت یک خط رایگان آینه حمام در 4 مرحله (با 3 مواد تشکیل دهنده!)

بسیاری از چیزهایی که خسته کننده می تواند رخ دهد هنگامی که شما در حال تمیز کردن اما در پایان با یک کمتر-تمیز کردن سطح و یا از فضای شما را با آغاز شده است و احتمالا در بالای لیست. مثال نخست: هنگامی که شما در حال انجام یک کار و عشق خود را در آینه حمام (یا در واقع هر آینه) اما شما را تا پایان با دو بار این کار شما به این دلیل از رگه. خبر خوب این است که اگر شما مراحل را درست آن را ندارد به این راه!

اگر شما دنبال آن هستید کاملا تمیز و خط رایگان آینه شروع با ابزار مناسب. اول: خود را در نظر بگیرید ، شما احتمالا می دانید با استفاده از همه منظوره پاک کننده نیست بهترین ایده پس از آن شیشه های ابری. اما حتی آینه-محصولات خاص مانند Windex در حالی که موثر در تمیز کردن می تواند ترک شما آینه پر از رگه زیرا آنها حاوی بسیار صابون.

در حالی که رگه های مزاحم آنها نیست تنها مسئله ای است که می آیند تا زمانی که شما در حال تمیز کردن آینه. برای مثال اگر شما به طور معمول استفاده از یک حوله کاغذی برای پاک کردن اسپری تمیز کننده شما ممکن است متوجه آن می توانید ترک بیت های کمی از کاغذ پشت در آینه خود را می گیرد. لیف ماساژور یا حوله می تواند باعث یک مشکل مشابه. کامل فرمول در اینجا این است که یک DIY تمیز کننده به طور خاص به معنای آینه (نگران نباشید; ما بزرگ کردم یکی زیر) زوج با یک تخت بافت پارچه میکرو.

این خط رایگان راه برای تمیز کردن آینه

هنگامی که شما باید ابزار مناسب در دست آن زمان به sparkly آینه از رویاهای خود. در اینجا چگونه برای تمیز کردن آینه خود را به خط رایگان است:

1. شروع با یک سطح تمیز

قبل از گرفتن که نگاه براق شما در حال رفتن برای آن است که اساسا فقط یک لهستانی, شما نیاز به شروع با یک سطح تمیز. اولین گام این است که به حذف هر گونه کثیفی و روغنی مانند خمیر دندان و یا اسپری مو از آینه خود را. تمیز کردن متخصص ملیسا ساز توصیه می کند با استفاده از یک بیت از الکل در یک توپ پنبه را به پاک کردن هر گونه گیر-در gunk یا خاک.

2. مخلوط خود را تمیز کردن راه حل

این یکی از مهم ترین بخش از فرایند: از آن زمان به آمادگی خود خط رایگان تمیز کننده. رزا نگلس-هرناندز سر تمیز کردن خانه نوکر نوکر برای زندگی می گوید ساده ترکیبی از 2 فنجان آب ½ فنجان آب مقطر و سرکه سفید و ½ قاشق چای خوری مایع ظرفشویی را در یک اسپری پاک بطری باید فوت و فن انجام دهد.

ترفند در اینجا این است که خود را به اسپری تمیز کننده به طور مستقیم بر روی یک تخت-بافت پارچه میکرو به جای آینه برای جلوگیری از بیش از حد مایع از انباشته شدن در شکاف های اطراف خود را آینه.

4. در یک الگوی زیگزاگ

خود را با پارچه میکرو کردن, پاک کردن طول آینه در یک کج و معوج الگوی شما تضمین پوشش کل سطح از جمله گوشه و کنار. Voila! درخشان تمیز کردن آینه, بدون مزاحم رگه شما باید برای مقابله با بعد.

می تواند به شما در تمیز کردن آینه با یک روزنامه ؟

از نظر تئوری شما می توانید با هر چیزی, اما این بدان معنا نیست که این ایده های هوشمند. اگر شما مشتاق در مورد ایده خروج جوهر باقی مانده در آینه خود را جلوگیری از استفاده از یک روزنامه. بسیاری از روزنامه های چاپ با جوهر سویا است که به راحتی می توانید انتقال به شیشه.

می تواند به شما در تمیز کردن آینه با آب ؟

آب بخش مهمی از خود سرکه تمیز کردن راه حل اما نگلس-Hernandez توصیه می کند در برابر استفاده از آن را به تنهایی. آن را نمی خواهد صدمه دیده آینه خود را, اما آن را احتمالا ترک رگه در آینه خود را پس از آن خشک است.

چگونه می توانم به شما رگه کردن آینه?

اگر شما در حال حاضر رگه در آینه خود را? چنگ زدن به الکل, اما همیشه در پایان کار با یک شیشه پاک کن. “الکل را در یک بطری اسپری را حذف هر گونه ساخت تا خود را در آینه که باعث رگه,” او می گوید. “هنگامی که الکل خشک است استفاده از فوم شیشه پاک کن به پایان تمیز کردن آینه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید