جورج فلوید اعتراضات احتمالی حرکت نیروهای نظامی به DC, UCLA, ‘مشکل’ توسط پلیس با استفاده از ورزشگاه به عنوان “میدان زندان’

دولت و مقامات محلی ramped تا تلاش دوباره پنج شنبه شب, اضافه کردن به نیروهای پلیس و تحمیل در اوایل حکومت به تظاهرکنندگان به خیابان ها ریختند در شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده برای یک شب دیگر از تظاهرات.

شهر نیویورک اعلام کرد 8 بعد از ظهر حکومت نظامی را در محل باقی می ماند برای بقیه هفته اما متوقف نمی صدها نفر از راهپیمایی در اعتراض به مرگ جورج فلوید. 46 سال پس از درگذشت سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در غیر مسلح را گردن برای نزدیک به نه ساعت.

در ضمن تکنولوژی های سیاه و سفید مدیران صحبت کردن در برابر نژاد, خشونت, در حالی که باز کردن در مورد چگونه آنها شده اند نژادی برفلد.

دولت استرالیا اعلام کرد که آن را باز کرده بود رسیدگی به آشکار حمله استرالیا اخبار خدمه پوشش تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید دوشنبه شب.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در تظاهرات آوردن ایالات متحده این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

ایالات متحده پارک پلیس دفاع پاکسازی معترضان برای مغلوب ساختن پیشی جستن جنجالی عکس, op, ادعا گاز اشک آور استفاده شد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی را از طریق پارک لافایت به مراجعه به سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر از کاخ سفید در جریان اعتراضات بیش از نابرابری نژادی در پی مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 1 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

6:20 p. m. و — اقدام رئیس ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس در دفاع از اقدامات صورت گرفته در روز دوشنبه به زور روشن معترضان به منظور اجازه می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او عکس گرفته شده در مقابل کلیسای سنت جان در خارج از رئیس جمهور را اقامت.

در بیانیه منتشر شده در روز سه شنبه آژانس گفت: “خشونت آمیز” معترضان در حال پرتاب پرتابه از جمله آجر بطری آب یخ زده و تند تند مایعات. آن نیز محروم گاز اشک آور استفاده شده توسط ایالات متحده پارک افسران پلیس و یا هر گونه کمک به مأموران اجرای قانون برای روشن شدن این منطقه در پارک لافایت.

به جای گریگوری T. موناهان اقدام رئیس ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس گفت: ماموران “شاغل استفاده از کپسول های دود و فلفل توپ.”

این بیانیه در تضاد کامل فیلم نشان می دهد که پلیس ضد شورش و پلیس نظامی ناگهان پاکسازی جمعیت معترضان مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید با استفاده از قوطی اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی بیش از نیم ساعت قبل از شروع یک شهر گسترده حکومت نظامی در واشنگتن است.

به طور جداگانه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری می گوید: در واقع ورق آنلاین منتشر شده است که شورش کنترل عوامل گاهی اوقات به توسط چتر اصطلاح “گاز اشک آور” شامل اسپری فلفل.

پاپ محکوم خشونت و نژادپرستی در آمریکا زیر ‘غم انگیز مرگ جورج فلوید

پاپ فرانسیس منجر شب زنده داری عید پاک جمعی در کلیسای سنت پیتر با مشارکت عمومی با توجه به شیوع کروناویروس در واتیکان

Remo Casilli من فردا نیوز

4:45 p. m. و — پاپ فرانسیس به طور مستقیم خطاب ادامه تظاهرات در آمریکا صبح روز چهارشنبه گفت: نژادپرستی و یا حذف در هر فرم را نمی توان تحمل كرد اما محکوم کردن خشونت به عنوان “خود مخرب و خود شکست.”

“من شاهد با نگرانی بسیار نگران کننده ناآرامی های اجتماعی در کشور خود را در این روز پس از مرگ غم انگیز از آقای جورج فلوید” پاپ فرانسیس گفت که تحویل او به زبان انگلیسی بخش از مخاطبان هفتگی.

“ما نمی تواند تحمل کند و یا به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی و محرومیت در هر شکل و در عین حال ادعا می کنند برای دفاع از تقدس زندگی هر انسان” او ادامه داد. “در همان زمان ما باید به رسمیت شناختن است که خشونت های اخیر شب است و خود مخرب و خود شکست. هیچ چیز به دست آورده است با خشونت و آنقدر از دست داده است.”

هوستون پلیس می گویند که بیش از 200 دستگیری

یک گروه از مردم قرار می گیرد تحت بازداشت پایه یک, شهرستان هریس, زندان, اتوبوس, پس از معترضان دستگیر شدند در یک حصار در منطقه در تاریخ 2 ژوئن 2020 در هوستون تگزاس.

Sergio Flores | گتی ایماژ

2:12 p. m. و — هوستون اداره پلیس گفت: آنها ساخته شده اند بیش از 200 دستگیری “افراد درگیر در رفتار مجرمانه از جمله پرتاب سنگ و بطری در افسران.” آن گفت: بسیاری از مردم حاضر به پاک کردن خیابان ها شدند و به زندان برده شد.

این گروه همچنین گفت: رقم “بسیار کم تعداد با توجه به دستگیری هزاران نفر از مردم در جامعه ما که راهپیمایی و نشان داد مسالمت آمیز امروز.” آن گفت این است که در حال حاضر “نه آگاه از هر گونه اموال قابل توجهی آسیب و یا آسیب است.” — کریستین وانگ

UCLA گفت: آن را نمی دانید و یا اعطای پلیس اجازه استفاده از ورزشگاه به عنوان “میدان زندان’

1:59 p. m. و — UCLA گفت آن است که “مشکل” توسط گزارش می دهد که پلیس لس آنجلس با استفاده از جکی رابینسون ورزشگاه به عنوان یک “میدان زندان است.” دانشگاه گفت که انجام شد “بدون UCLA آگاهی و یا اجازه.”

کالج ورزشگاه بیس بال است به نام پس از جکی رابینسون لیگ اصلی بیس بال اولین آفریقایی-آمریکایی بازیکن.

UCLA بیانیه پس از اعضای آن دانشکده امضا نامه ای ابراز نگرانی عمیق است که پلیس با استفاده از ورزشگاه به بازداشت معترضان و روند دستگیری در روز دوشنبه.

“به عنوان UCLA دانشکده ما حاضر به ما اجازه می دهد تا دانشگاه به عنوان یک پاسگاه پلیس در این لحظه از قیام ملی و در هر زمان دیگر” در این نامه گفت. “به عنوان یک دانشگاه دولتی ما خدمت به مردم و دانش آموزان ما, و این به نوبه خود نیاز به از بین بردن مکانیسم مجازات است که در طول تاریخ باعث غیر قابل انکار آسیب به جوامع در لس آنجلس است.”

در این نامه همچنین گفته است که اجرای قانون نقض اجتماعی فاصله پروتکل با تراکم بازداشت معترضان بر روی اتوبوس ها به آنها را به UCLA. آن همچنین اظهار داشت: در “بی رحمانه طنز” که تسهیلات قبلا استفاده شده است به عنوان یک Covid-19 تست سایت. — کریستین وانگ

معترضان نشان می دهد پس از حکومت نظامی

1:17 p. m. و — معترضان ادامه تظاهرات در بسیاری از شهرستانها و پس از حکومت آغاز شد و در شهرستانها است. پلیس در برخی از مناطق شروع به دستگیری.

در لس آنجلس, ان بی سی نیوز گزارش داد که افسران گرفتن مردم از اتومبیل. منابع متعدد آشنا با این دستگیری ها گفت: NBC است که اکثر آنها برای نقض مقررات منع رفت و آمد آغاز شد که در 6 p. m.

حداقل 1000 معترضان در یک پل تبدیل به بروکلین پس از NYPD مسدود شده و آنها را از ورود به منهتن, NBC گزارش داد. بن بست بین این دو به طول انجامید بیش از یک ساعت به عنوان برخی از معترضان تلاش برای مذاکره با پلیس به اجازه دهید آنها را از طریق NBC گفت.

معترضان محکوم کردن خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند مارس بیش از پل منهتن پس از citywide مقررات منع رفت و آمد در شهر نیویورک است.

اسکات Heins | گتی ایماژ

نیویورک شهر مقررات منع رفت و آمد آغاز شد و در 8 p. m., اما آسوشیتد پرس گزارش داد که هزاران نفر همچنان به نشان می دهد در سراسر شهرستان. AP گزارش داد که پلیس شروع به ساخت دستگیری حدود 9 p. m.

در واشنگتن دی سی تظاهرات مسالمت آمیز نیز انجام شده در گذشته 7 بعد از ظهر حکومت نظامی, NBC Washington گزارش شده است.

دنور پست گزارش داد که راهپیمایان در این شهرستان متوقف شد در 9:40 p. m. نه دقیقه سکوت به افتخار فلوید.

دنور معترضان دیده می شد جمع آوری و در Colorado State Capitol با تکان دادن تلفن همراه خود پس از حکومت نظامی آغاز شد و در 9 p. m. — کریستین وانگ

دفاع سابق رسمی استعفا را به وزیر علامت Esper نقش در مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op

12 p. m. و — در فوق العاده استعفای, نامه, یک عضو پنتاگون دفاع علم هیئت مدیره ناودان وزیر دفاع علامت Esper برای شرکت در یک به طور گسترده ای مورد انتقاد کاخ سفید عکس-op در مقابل کلیسای سنت جان در واشنگتن ،

“مطیع قانون معترضان فقط در خارج از کاخ سفید بودند پراکنده با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی — نه به خاطر ایمنی اما برای روشن شدن مسیر برای ریاست جمهوری عکس, op. شما سپس همراه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در راه رفتن از کاخ سفید به سنت جان کلیسای اسقفی که برای عکس … شما ممکن است قادر به متوقف کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از کارگردانی این وحشتناک استفاده از زور اما شما می توانید از را انتخاب کرده اند و به مخالفت با آن. در عوض, شما مشخصه پشتیبانی آن” میلر نوشت: در نامه استعفای خود را به Esper.

در یک سه شنبه شب در مصاحبه با ان بی سی نیوز Esper گفت: “من نمی دانم که در آن من بود” وقتی پرسیده شد که در مورد به شدت انتقاد عکس فرصت است. “من فکر کردم من می خواهم به انجام دو چیز است: برای دیدن برخی از آسیب و به صحبت با سربازان,” او اضافه شده است. — آماندا Macias

پنتاگون حرکت 1,600 نیروهای نظامی به واشنگتن دی سی منطقه

11:28 p. m. و — وزارت دفاع گفت: آن را نقل مکان کرد و چند وظیفه فعال واحدهای ارتش به کنگره ملی منطقه به عنوان یک “محتاطانه برنامه ریزی اندازه گیری در پاسخ به حمایت مداوم به مقامات مدنی عملیات.”

آن گفت: حدود 1600 سربازان وظیفه فعال شده اند و به تازگی نقل مکان کرد و از فورت براگ و فورت درام.

اعلام می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعزام نیروهای نظامی برای سرکوب تظاهرات. او همچنین از فرمانداران خواست به بسیج بیشتر گارد ملی واحد است.

اعضای سی گارد ملی ایستاده بر روی پله های بنای یادبود آبراهام لینکلن به عنوان تظاهر کنندگان شرکت در یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در تاریخ 2 ژوئن 2020 در واشنگتن ،

برنده McNamee | گتی ایماژ

تقریبا از 1300 سی پرسنل گارد ملی ملحق شدند توسط 1,500 بیشتر از کارولینای جنوبی تنسی و ایندیانا برای کمک به حمایت از پولیس محلی در سی — آماندا Macias, کریستین وانگ

به روز رسانی: این پست به روز شده با اطلاعات بیشتر.

بسکتبال, آیکون, Kareem Abdul-Jabbar: مقامات قانون نیاز به درک مشکل رو سیاه مردم

9 p. m. و — Kareem Abdul-Jabbar پیوست CNBC “بسته شدن بل” در روز سه شنبه برای بحث در مورد تظاهرات اخیر در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید.

Abdul-Jabbar گفت: “ضروری” بیشتر بحث در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس نسبت به سیاه مردم در امریکا است.

فلوید مرگ شد آخرین جرقه خشم در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید. Abdul-Jabbar به نام برای اجرای قانون و مقامات شرکت ها به “درک مشکل” رو به سیاه پوستان در امریکا است. —جباری جوان

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به اعتراضات می تواند پیچیده خود را فشار به ساحل تا مسیحی پشتیبانی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump مطرح در سفر خود به سنت جان پل دوم ملی, حرم, در, واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 2, 2020.

تام برنر | ایسنا

8:30 p. m. ET — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده دو بازدیدکننده داشته است به سایت های مذهبی مسیحی این هفته که هر دو خدشه دار شد جنجال تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آنها رخ داده است.

روز دوشنبه در شورش و پلیس نظامی ناگهان پاک مسالمت آمیز جمعیت معترضان در نزدیکی کاخ سفید با اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی ظاهرا به طوری که تهمت می تواند راه رفتن در سراسر پارک عمومی به نزدیکی یک کلیسا.

در آنجا مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تا کتاب مقدس و مطرح برای عکس. روز بعد تهمت بازدید کاتولیک حرم در واشنگتن به سنت پاپ ژان پل دوم و یک فرمان اجرایی را امضا بر “آزادی مذهبی” در کاخ سفید است.

هر دو بازدیدکننده داشته است خود جلب کرد محکومیت از رهبران مذهبی مسیحی. این Rt. Rev. Mariann زمانی مشخص به اسقفی اسقف واشنگتن گفت که او “وحشت” که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با استفاده از کتاب مقدس و کلیسا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین هر بالقوه شکاف بین رئیس جمهور و رای دهندگان مسیحی است علت زنگ پس از یک سری از نظر سنجی های اخیر نشان داد که رئیس جمهور از دست دادن زمین در میان پروتستان ها و کاتولیک رای دهندگان.اما یکی از درس های از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 پیروزی بود که تصادفا با ایمان مسیحی را کمی تعدیل در حمایت از او را در میان رای دهندگان مسیحی انجیلی. —کریستینا Wilkie

تکنولوژی های سیاه و سفید مدیران توضیح دهد که چرا کشتن جورج فلوید بازدید خیلی نزدیک به صفحه اصلی

7:30 p. m. و — Tech اجرائی شده اند آوازی در مخالفت خود به مسابقه خشونت اما تقریبا هیچ یک از آنها سیاه و سفید — وجود دارد نه تنها سیاه و مدیر عامل شرکت در میان شرکت های فن آوری در فورچون 500.

موشک وکیل چارلی مور و ShotSpotter را رالف کلارک در اقلیت متمایز و هر دو یک مقدار زیادی برای گفتن در مورد اهمیت کشتن جورج فلوید. مور می گوید: او بوده است به لحاظ نژادی برفلد تمام عمر خود را اخیرا زمانی که او کشیده شد و بیش در ورمونت در حالی که رانندگی با پسر خود. کلارک می گوید که به عنوان یک مرد سیاه و سفید در دنیای کسب و کار “شما رو به کار دو بار به عنوان سخت بود و دو بار به عنوان خوب به نصف دور.” —Ari لوی

مینه سوتا گارد ملی برای تست همه از آن اعزام نیروهای

مینه سوتا سربازان گارد ملی گشت در یک خیابان در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا به عنوان معترضان خواهان عدالت برای جورج فلوید که در بازداشت پلیس درگذشت.

Kerem Yucel | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

6:30 p. m. و — مینه سوتا گارد ملی گفت: این برنامه برای تست همه از آن حدود 7000 اعزام نیروهای نظامی برای coronavirus پس از یک آزمایش مثبت و نه دیگران توسعه علائم.

دولت گارد ملی مستقر است در پاسخ به تظاهرات توده برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ ناشی از مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در غیر مسلح را گردن برای نزدیک به نه ساعت.

“بر فعال شدن همه اعضای ما بودند غربالگری سلامت آمادگی از جمله علائم COVID-19,” سرهنگ سرهنگ دین Stulz در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که یکی از این سرویس عضو آزمایش مثبت برای Covid-19 و قرار داده شده در انزوا.

نزدیک به یک دوجین بهداشت عمومی متخصص که صحبت با CNBC ابراز نگرانی کرده اند که این تظاهرات منجر به بیشتر گسترش Covid-19 به عنوان بسیاری از unmasked افسران و درگیری. —ویلیام Feuer

بالا افسر نظامی نیست, مسئول, اعتراض, واکنش پنتاگون به داعش

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به اعضای رسانه ها به عنوان خوانده شده را علامت Milley, رئیس ستاد مشترک, راست, گوش, در طول یک جلسه با سران و رهبران نظامی در واشنگتن دی سی, ایالات متحده روز دوشنبه, اکتبر. 7, 2019.

ران ساکس | بلومبرگ | گتی ایماژ

6 p. m. و — یک مقام ارشد دفاعی رسمی به خبرنگاران گفت که این کشور بالاترین رتبه نظامی افسر نقش تغییر نکرده بود با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات یک روز قبل گفت: او در قرار دادن رئیس ستاد مشترک ارتش “در اتهام” تلاش برای رسیدگی به اعتراضات.”

اگر چه ارتش و گروه درگیر هستند به طور کلی Milley باقی می ماند مشاور رئیس جمهور باقی می ماند یک مشاور, منشی, نقش او تغییر نکرده است” دفاع گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

در ستیز با ملت فرمانداران دوشنبه تهمت توصیف Milley به عنوان “جنگجو” با “تعداد زیادی از پیروزی و بدون ضرر و زیان” با توجه به صوتی به دست آمده توسط NBC. او سپس اضافه کرد که او در قرار دادن ژنرال چهار ستاره در اتهام. آن را بلافاصله روشن نیست چه Milley خواهد بود وظیفه با عنوان آن مربوط به ناآرامی های داخلی در سراسر کشور برانگیخته شده توسط پلیس به قتل جورج فلوید. — آماندا Macias

‘غارت است آزادی’: جورج دبلیو بوش خواستار وحدت

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش صحبت می کند و در یک گفتگو در مورد امنیت اجتماعی در لوئیزویل, کنتاکی, مارس 10, 2005.

بروکس کرافت LLC | Corbis | گتی ایماژ

5:45 p. m. ET — رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش صحبت کردن در مورد آشفتگی است که به دنبال مرگ جورج فلوید.

بوش 43 جمهور تاسف پایدار لکه نژادپرستی در جامعه آمریکا در حالی که محکوم غارت و شورش است که به همراه این موج اعتراضات بیش از فلوید مرگ است.

“بسیاری از شک عدالت در کشور ما و با همین دلیل خوب. مردم سیاه و سفید دیدن مکرر نقض حقوق خود را بدون فوری و پاسخ کافی از موسسات آمریکایی,” بوش در بیانیه ای گفت.

اما “ما می دانیم که ماندگار عدالت تنها آمده توسط مسالمت آمیز” بوش گفت. “غارت و چپاول است و نه آزادی و تخریب است نه پیشرفت.”بوش تا حد زیادی اجتناب شود به ویژه پس از خروج از دفتر در سال 2009. رئیس جمهور سابق باراک اوباما در روز دوشنبه با او افکار خود را در مورد اعتراضات فلوید مرگ است. —آماندا Macias

استرالیا باز می شود تحقیقات به پلیس آمریکا خشونت علیه روزنامه نگاران

5:30 p. m. و — دولت استرالیا گفت: آن را باز خواهد شد رسیدگی به آشکار حمله استرالیا اخبار خدمه پوشش تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید است.در طول پخش زنده کانال 7 خبرنگار و تصویربردار شد با ضربه گلوله های لاستیکی به عنوان ایالات متحده در اجرای قانون زور پاک و موقعیت خود را در یک اعتراض.

این جفت ارز پس از آن دیده می شود در حال اجرا از صحنه در حالی که یکی دیگر از پلیس چرخش آنها را با باتوم. قبل از این بر روی دوربین خبرنگار زده بود او شنیده شد گفتن افسران که او یک عضو از رسانه ها.

استرالیا سفیر در واشنگتن آرتور Sinodinos گفت که دولت وی “در بحث با وزارت امور خارجه و آنها را به ارائه کمک به شناسایی که در آن شکایت باید هدف قرار دادند.” —آماندا Macias

سیتی دوچرخه می گوید باید آن را shut down برای شهر نیویورک مقررات منع رفت و آمد

5:16 p. m. و — سیتی دوچرخه سواری گفت: آن را دریافت اطلاعیه کوتاه در روز دوشنبه را تعطیل خدمات خود را با 10:30 p. m. و برای این مدت از شهر نیویورک را منع رفت و آمد. دوچرخه-های شرکت نیز گفت: لازم است به تعطیل جدید حکومت نظامی شروع در 8 بعد از ظهر پس از اینکه قادر به رسیدن به یک توافق با دفتر شهردار این شهر حمل و نقل گروه.

در یک صدای جیر جیر سیتی دوچرخه گفت: “ما مخالف با این تصمیم و باور این مهم است که برای سیستم به باز باقی می ماند و قابل ارائه گزینه های حمل و نقل. ما می دانیم که چگونه مخل این است که به هر کس که متکی سیتی دوچرخه به خانه — به خصوص کارگران ضروری.”

سیتی دوچرخه خدمات در شهرستان نیوجرسی, نیوجرسی بدون وقفه ادامه خواهد داد. —Melodie وارنر

صدها نفر از دستگیری ساخته شده در کالیفرنیا پس روز دوشنبه تظاهرات

یک تجمع اعتراضی زده توسط یک فلفل گلوله پلیس تلاش برای حرکت یک گروه از تاک Ave. به عنوان آنها در ماه مارس متعدد بلوک تظاهرات علیه خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید.

رابرت Gauthier | لس آنجلس تایمز | گتی ایماژ

4:57 p. m. و — پلیس کالیفرنیا ساخته شده و صدها نفر بازداشت دوشنبه به مردم سرپیچی حکومت اجرا در میان اعتراضات گسترده در دولت با توجه به یک گزارش از آسوشیتد پرس.

در حالی که بسیاری از تظاهرات صلح آمیز باقی مانده و به پایان رسید که حکومت در زمان اثر طولانی جمعیت پرتاب ترقه و بطری و پلیس مستقر گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور.ناآرامی ها در مقیاس کوچکتر نسبت به خشونت دیده در کالیفرنیا بیش از آخر هفته که شامل نابودی کسب و کار محلی و آسیب های متعدد و آتش زدن ماشین پلیس. —هانا میلر

مطالعه انگیزش های اجتماعی فاصله در اعتراض به کاهش ویروس گسترش

تظاهرکنندگان جمع آوری خارج از کاخ سفید به تظاهرات ادامه بیش از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید, در واشنگتن, ایالات متحده, ژوئن 2, 2020.

تام برنر | ایسنا

4:33 p. m. و — به عنوان یک آمریکایی در شهرستانها در سراسر کشور گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به, جدید متا تجزیه و تحلیل منتشر شده در مجله لانست دوشنبه یافت اجتماعی فاصله موثر ترین راه را به سرعت گسترش Covid-19.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان در شهرهای سراسر کشور جمع آوری کرده اند در اعتراض به خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید. اما دکتر هولگر Schünemann یک استاد پزشکی و بالینی اپیدمیولوژی در دانشگاه مک مستر در کانادا که مشغول به کار در این تحلیل گفته NBC News اعتراضات تشدید خطر گسترش coronavirus.

این تجزیه و تحلیل می آید که مقامات دولتی از جمله شهردار شیکاگو لری Lightfoot و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اند ابراز نگرانی می کند که این اعتراضات می تواند سریع افزایش در گسترش ویروس.

Schünemann توصیه می شود شستن دست ها و استفاده از چشم و پوشش صورت برای کاهش خطر گسترش یافته است. این تحلیل که بررسی 172 مطالعات برای ارزیابی موفقیت پیشگیری و کنترل اقدامات یافت که ماندن حداقل 3 فوت از هم جدا می تواند به کاهش احتمال انتقال از 12.8 درصد به 2.6% هر چند نویسندگان اشاره کرد فاصله 6 فوت یا بیشتر می تواند علاوه بر کاهش نرخ انتقال. —الکس Harring

رئیس جمهور Black Entertainment Television Network آدرس تظاهرات

4:20 p. m. و — “بسیاری از مردم با تمرکز بر این واقعیت است که ناآرامی ها گره خورده است به طور خاص به موجی از قتل اخیر داشته ایم و این کاملا درست است” اسکات میلز رئیس جمهور در شرط بندی شبکه گفت: “CNBC “بسته شدن زنگ” سه شنبه. “اما در این زمینه گسترده تر از ناآرامی است که مردم اساسا گفت: ما نیاز به تغییر در این کشور است. این درمان متفاوت از سیاه و سفید در جامعه آمریکا این اثر کشنده نژادپرستی در این جامعه آن را تغییر دهید.”

شرط می بندم پخش ویژه شنبه شب این برنامه شامل رهبران و فعالان به بحث در مورد راه حل به مسائل سیستمیک در کشور است. نیوجرسی و سناتور کوری بوکر خواننده John Legend و فعال Tamika مالوری در میان کسانی خواهد شد که بخشی از این گفت و گو است.

این شبکه همچنین اعلام کرده است که برگزاری آن همیشه اول ریاست جمهوری فروم و اتحاد دعوت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن برای شرکت. —سارا Whitten

Facebook کارکنان ترک به عنوان زوکربرگ باقی مانده شرکت

4:03 p. m. و — Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفت: کارکنان این شرکت نمی خواهد معکوس تصمیم خود برای ترک این پست است که در آن رئیس جمهور تهمت و گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

زوکربرگ اعلام کرد در طول این یک مجازی همه دست نشست در پی انتقاد بیش از آخر هفته و روز دوشنبه از ده ها تن از کارکنان. حداقل دو نفر از کارکنان استعفا داد بیش از Facebook امتناع متوسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من نمی توانم ایستاده Facebook را ادامه امتناع به عمل رئیس جمهور متعصب پیام با هدف radicalizing مردم آمریکا” نرم افزار مهندس تیموتی Aveni ارسال شده در LinkedIn. —سالوادور رودریگز

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. Walz اعلام حقوق مدنی مسئول در برابر اداره پلیس مینیاپولیس

پلیس در لباس تاکتیکی دنده تلاش برای متفرق کردن جمعیت جمع شده بودند در اعتراض به مرگ جورج فلوید خارج 3rd حوزه ایستگاه پلیس در 26 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

استفان Maturen | گتی ایماژ

3:57 p. m. و — ایالت مینه سوتا در زمینه حقوق مدنی مسئول در برابر مینیاپولیس اداره پلیس و در حال راه اندازی یک تحقیقات گسترده به سیاست های خود و شیوه های.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: وزارت مینه سوتا حقوق بشر منجر خواهد شد پرس و جو خواهد شد که پوشش 10 سال گذشته از “سیاست, روش ها و شیوه ها” در گروه. این تحقیق به دنبال تعیین اینکه آیا اداره پلیس مشغول سیستماتیک تبعیض است.

در یک صدای جیر جیر Walz نوشت که دولت او “را با استفاده از هر ابزاری که در اختیار ما برای ساختارشکنی نسل از نژادپرستی نظاممند در مینه سوتا است. این تلاش یکی از بسیاری از مراحل به در آمده و در تلاش ما برای بازگرداندن اعتماد با جوامع شده اند که نهان و بی سابقه برای بیش از حد طولانی است.”

 

جداگانه تحقیقات فدرال که به رهبری باراک اوباما برای منطقه مینه سوتا وزارت دادگستری و اف بی آی است که کاوش آیا مینیاپولیس اداره پلیس نقض قانون فدرال در ارتباط با فلوید مرگ است. —تاکر و هیگگینس

وزیر دفاع Esper و رئیس Milley آگاه بودند نه از تهمت کلیسا op عکس طرح پنتاگون رسمی می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی با دادستان کل آمریکا ویلیام Barr (L) وزیر دفاع Mark T. Esper (C) رئیس ستاد مشترک ارتش Mark A. Milley (R) و دیگران از کاخ سفید به دیدار سنت جان کلیسا پس از منطقه پاک شد از مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید 1 ژوئن 2020, در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری گتی ایماژ

3:43 p. m. و — ارشد دفاع گفت, وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley ملت بالاترین-رتبه بندی نظامی افسر قصد شرکت در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op در مقابل کلیسای سنت جان.

“آنها آگاه بودند که پارک پلیس و اجرای قانون ساخته شده بود تصمیم به پاک کردن مربع است. و هنگامی که آنها شروع به راه رفتن کردن کاخ سفید زمینه با رئیس جمهور خود را درک بود که آنها بیرون رفتن از خانه برای رفتن به یک پارک لافایت به بررسی تلاش ها برای انجام رسیدگی به اعتراضات” توضیح یک مقام دفاعی ارشد در تماس با پنتاگون خبرنگاران.

هنگامی که معترضان به زور پاک مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق مربع با چند تن از اعضای کابینه خود را به عنوان به خوبی به عنوان رئیس Milley. رئیس جمهور پس از آن ایستاده بود در مقابل کلیسای تاریخی برگزاری مقدس و نما برای عکس. او بعد از motioned به اعضای کابینه خود را برای ایستادن در کنار او برای تصاویر بیشتر.

Esper که قبلا گفته است که او را حفظ نظامی را غیر سیاسی طبیعت وارد قاب و ایستاده بود کنار مغلوب ساختن پیشی جستن برای عکس op. Esper و Milley بعدها دیده می شود تعامل با اعضای گارد ملی در پاسخ به ناآرامی های مدنی. —آماندا Macias

بایدن انتظار می رود برای حضور در مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید

تظاهرکنندگان در اعتراض به خارج از ساختمان دولت سرمایه در 31 ماه مه سال 2020 زیر 25 مه مرگ جورج فلوید در سنت پل ،

اسکات اولسون

2:54 p. m. و — وکیل خانواده جورج فلوید گفت: “ما درک می کنیم که” سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن حضور خواهد فلوید مراسم تشییع جنازه در تاریخ 9 ژوئن در هوستون.

بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در مورد اینکه آیا او خواهد حضور در این سرویس برای Floyd. CNBC درخواست نظر از فلوید وکیل خانواده بن Crump بر اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت شده به مراسم تشییع جنازه. کاخ سفید تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

Crump همچنین گفت که او انتظار دارد که سه نفر دیگر از افسران بودند که با افسر درک چوین زمانی که او kneeled در Floyd گردن برای بیش از هشت ساعت خواهد بود با عنوان جرم جنایی متهم قبل از مراسم تشییع جنازه در هفته آینده. —دن منگان

Cincinnati شهردار جان Cranley می گوید با وجود همه گیر و ناآرامی های مدنی آمریکایی ها نمی خواهد فرار شهرستانها عمده

2:50 p. m. و — Cincinnati شهردار جان Cranley گفت: گسترش coronavirus و در حال حاضر ناآرامی های مدنی نمی خواهد مردم را از جذب شدن به مراکز شهری در سراسر کشور است.

در یک مصاحبه با CNBC “قدرت ناهار” اوهایو شهردار گفت که او به یاد می آورد زمانی که مردم نگران 9/11 حملات تروریستی خواهد درایو مردم دور از شهر نیویورک است.

“من یک عضو شورای شهر در آن زمان در اینجا در سینسیناتی و همه ما ترس آن را سیگنال پایان زندگی شهری,” او گفت:.

Cranley کرد و گفت: نگرانی های مشابه زمانی که مردم اعتراض کردند و پس از یک افسر پلیس کشته و یک غیر مسلح سیاه, تیموتی توماس در سینسیناتی در سال 2001.

اما او اضافه کرد: پس از شهر نیویورک آمده است و سینسیناتی جمعیت در حال افزایش است دوباره. او گفت: شهرنشینی در حال افزایش است و مردم می خواهند به زندگی می کنند در شهرستانها در نزدیکی دیگران که خلاق و نوآور. –ملیسا Repko

فیات کرایسلر مدیر عامل شرکت تماس فلوید مرگ ‘بی معنی و غم انگیز’

2:31 p. m. و — فیات کرایسلر مدیر عامل مایک مانلی پیوست و دیگر رهبران کسب و کار در ابراز افکار خود را به کارکنان در مورد “بی معنی و مرگ غم انگیز جورج فلوید.”

مانلی در یک پیام به کارکنان به دست آمده توسط CNBC گفت که او “عمیقا ناراحت اتفاقاتی که رخ داده است در آمریکا” پس از مرگ در هفته گذشته از 46 ساله غیر مسلح سیاه است که موجب اعتراض و شورش در سراسر جهان است.

“از طرف هر کس در شرکت من قاطعانه رد و نفرت و تعصب است که هنوز هم اشک در تار و پود جامعه ما و که منجر به مرگ جورج فلوید و بسیاری قبل از او” مانلی نوشت. “اگر چه ما شاهد rawness این موضوع در ایالات متحده آمریکا و معضل نژادپرستی و تبعیض هیچ احترام به مرزهای بین المللی.” —مایکل Wayland

شرکت های در حال ساخت اظهارات در مورد نژاد پرستی. کارشناسان بحث در مورد راه های درست و نادرست به انجام آن

نایک “برای یک بار آن را انجام نمی” تصویری.

نایک

12:57 p. m. و — شرکت های بی شماری آمده اند علنا در روزهای اخیر محکوم به نژادپرستی و خشونت پلیس و یا به منعکس کننده چگونه آنها پاسخ پس از مرگ جورج فلوید

و در حالی که برخی از پاسخ های شما استقبال خوبی شده دیگران کاهش یافته تخت برای ظاهر ریاکارانه و یا فرصت طلب.

“مردم می خواهند به احساس می کنید که زندگی توجه به مارک های قبل از ما به خیابان ها. قبل از اینکه چیزی در حال سوختن است. قبل از اینکه ما در حال راهپیمایی برای زندگی ما” خدا است ریورا جهانی مدیر فرهنگ و جامعه در توییتر گفت: CNBC. “من فکر می کنم این واقعا مهم است که مارک های اول باید به فکر کردن در مورد آنها ساخته شده سهام با استفاده از این جامعه?” —مگان گراهام

چگونه برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس در طول تظاهرات پزشکان با توجه به

12:48 p. m. و — بیماری های عفونی کارشناسان و پزشکان از ترس اعتراضات را دامن می زنند بیشتر Covid-19 عفونت و بالقوه را موج دوم coronavirus در پاییز بسیار بدتر است. اما آنها همچنین می گویند این مشکل به تعادل میل در اعتراض به بی عدالتی در برابر خطر عفونت است.

در حالی که معترضان می توانید به طور کامل از بین بردن خطر ابتلا به کروناویروس وجود دارد چیزهایی که آنها می توانید انجام دهید برای کاهش گسترش و یا شانس گرفتن آن با توجه به مصاحبه با یک دوجین اپیدیولوژی پزشکان و متخصصان بیماری های عفونی. —برکلی لاولیس جونیور

مغلوب ساختن پیشی جستن تشکر خود را در صدای جیر جیر طول می کشد اعتبار برای مهار DC, مینه سوتا, تظاهرات

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگ کاخ سفید در پا برای رفتن به سنت جان اسقفی کلیسا در سراسر پارک لافایت در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است.

معاونت | خبرگزاری گتی ایماژ

12:37 p. m. و — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او اعتبار خود را برای “سلطه” و “قریب به اتفاق نیروی” که او گفت نگه داشته و آرامش نسبی در واشنگتن و مینیاپولیس در دوشنبه شب پس از ادامه اعتراضات در مورد جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس.

“سی هیچ مشکلی شب گذشته. بسیاری از بازداشت. کار بزرگ انجام توسط همه. قریب به اتفاق نیروی. سلطه. به همین ترتیب مینیاپولیس عالی بود (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت!),” او در توییتر ارسال.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین شدت انتقاد کرد و در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و برادرش Chris Cuomo, یک anchorman در سی ان ان که رئیس جمهور insultingly به نام “Fredo” یک مرجع به یک بیچاره شخصیت در “پدرخوانده” حماسه.

“دیروز یک روز بد برای کومو برادران. نیویورک از دست داده بود به غارتگران اراذل و اوباش چپ رادیکال و دیگر اشکال Lowlife & تفاله” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر. “فرماندار حاضر به قبول پیشنهاد من یک مسلط گارد ملی. نیویورک شد پاره پاره به قطعات. به همین ترتیب Fredo را در رتبه های پایین 50 درصد!”

مغلوب ساختن پیشی جستن طعنه زدن یک روز پس از پلیس جاروب روشن شدن این منطقه در مقابل کاخ سفید نیروی خود را برای روشن شدن معترضان به طوری که رئیس جمهور می تواند به مرحله یک فرصت عکس در نزدیکی سنت جان اسقفی کلیسای کوچک که در آن او مطرح شده برای دوربین در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس. —دن منگان

Instagram کاربران سیل برنامه با میلیون ها نفر از خاموشی شنبه پست

بیش از 11.3 میلیون #blackouttuesday پست منتشر شد به Instagram اواسط صبح روز سه شنبه.

CNBC

12:28 p. m. و — Instagram کاربران در حال بدست گرفتن بخشی در خاموشی شنبه و ارسال تصاویر از مربع های سیاه و سفید در همبستگی با قربانیان خشونت پلیس. از 11:45 a. m. ET بیش از 14.6 میلیون Instagram پست با استفاده از هشتگ #BlackoutTuesday.

آنلاین حرکت اول آغاز شده و در صنعت موسیقی که مدیران Jamila Thomas and Brianna Agyemang درخواست شده است که همکار رهبران توقف کسب و کار و موضع در برابر نژاد پرستی. سیستم عامل مانند سیب موزیک Spotify در و یوتیوب, موسیقی, جنبش پیوستند و با استفاده از برنامه های خود را برای ترویج, سیاه, هنرمندان است.

این جنبش پس از گسترش به مارک های سازمان ها و افراد که با استفاده از Instagram برای ارسال فقط یک مربع سیاه و سفید به نمایش مجازی لحظه سکوت. دیگران انتخاب برای ادامه ارسال خواهد شد اما تنها تقویت صدای جامعه سیاه و سفید.

این جنبش همچنین ضربه گیر در صبح به عنوان افراد با استفاده از هشتگهای به معنای سیاه و سفید زندگی می کند که معمولا مربوط به تظاهرات جهانی و کمک های مالی خود را همراه با مربع سیاه و سفید. که ناشی از معمول #پل و #BlackLivesMatter صفحات به آب گرفتگی با ساده مربع به جای اطلاعات و منابع منجر به چندین تماس بگیرید مشکل است. —جسیکا Bursztynsky

نیویورک مقررات منع رفت و آمد به تمدید باقی مانده از این هفته

12:15 p. m. و — حکومت نظامی در شهر نیویورک ادامه خواهد داد تا پایان این هفته به عنوان گرم تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید همچنان به تکان شهر, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

این حکومت خواهد اثر را در 8 p. m. و هر شب و برداشته خواهد شد ساعت 5 صبح روز بعد de Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. پسوند می آید به عنوان تظاهرات گسترده در این شهر بیش از فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس فوران به خشونت و غارت یک بار دیگر دوشنبه شب. پلیس شهر نیویورک کمیسر درموت شیا گفت: در این جلسه که نزدیک به 700 دستگیری ساخته شد و سه شنبه شب ،

“ما نمی خواهد تحمل خشونت از هر نوع. ما نمی خواهد تحمل حمله به افسران پلیس. ما نمی خواهد تحمل و نفرت در حال ایجاد” د Blasio گفت. “حمله به افسران پلیس حمله است بر همه ما. خالص و ساده است.” —کوین Breuninger

انتقاد شدید بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به جورج فلوید تظاهرات

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری جو بایدن صحبت می کند در یک رویداد در فیلادلفیا, پنسیلوانیا, ژوئن 2, 2020.

جاشوا رابرتز | ایسنا

11:55 p. m. و — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ناودان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و در بحران های متعدد بودجه ای کشور از جمله تظاهرات علیه خشونت پلیس و coronavirus بیماری همه گیر. بایدن همچنین گذاشته از طرح خود برای پلیس اصلاحات و او تحت فشار کنگره برای تصویب قانونی که منع استفاده از chokeholds توسط پلیس.

بایدن استناد فلوید حافظه تکرار آخرین کلمات او. “”من نمی توانم نفس بکشم.’ جورج فلوید کلمات تاریخ و زمان آخرین گفت:” بایدن. “اما آنها نمی میرند با او. آنها هنوز هم شنیده می شود. آنها بازتاب در سراسر این کشور است.”

“آنها صحبت می کنند به یک کشور که در آن بیش از حد اغلب فقط رنگ پوست شما قرار می دهد زندگی خود را در خطر است. آنها صحبت می کنند به یک کشور که در آن بیش از 100 ، 000 مردم از دست داده اند و زندگی خود را به یک ویروس و 40 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری – با یک تناسب تعداد این مرگ و میر و از دست دادن شغل متمرکز در سیاه و جوامع اقلیت,” او اضافه شده است.

بایدن بود که معاون رئیس جمهور تحت, باراک اوباما, اولین بار, سیاه, رئیس جمهور آمریکا, قبلا گفت که او تصمیم گرفت برای اجرا به کاخ سفید پس از شنیدن صدای شیپور می گویند وجود دارد “بسیار خوب مردم در هر دو طرف” از خشونت در Charlottesville, Virginia, که در آن سفید supremacists و نئو نازی ها در راهپیمایی, در سال 2017. —آماندا Macias, Christina Wilkie

فرماندار ویرجینیا رد درخواست از ثانیه از دفاع به صورت سرباز گارد ملی

11:50 a. m. ET — ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم رد یک درخواست از وزیر دفاع علامت Esper به ارسال به 5000 دولت و ارتش گارد ملی به واشنگتن دی سی آسوشیتد پرس گزارش داد.

درخواست بخشی از یک نمایش قدرت رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پاسخ به خشونت, اعتراضات مدنی و غارت نرتهم است رئیس ستاد کلارک مرسر گفت: AP.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به فرمانداران در تماس تلفنی روز شنبه که در آن او گفت: اکثر فرمانداران شد “ضعیف” و نیاز به “تسلط” خیابان نقش مهمی در تصمیم گیری.

“رئیس جمهور به اظهارات فرمانداران افزایش نگرانی های ما در مورد چگونگی محافظت می تواند مورد استفاده قرار گیرد” مرسر گفت: AP. —تری کالن

Op-ed: آنچه ما باید انجام دهیم برای ما دختر سیاه پس از کشتن جورج فلوید

10:32 p. m. و — من و همسرم مانند بسیاری از آمریکایی ها وحشت زده شدند با کشتن جورج فلوید در هفته گذشته نقل مکان کرد و با تظاهرات مسالمت آمیز در برابر نژادی و بی عدالتی است که به دنبال. به عنوان مردم سفید بالا بردن یک کودک سیاه دختر ما نیاز به آماده سازی ما برای جهانی که در آن عرشه می تواند انباشته علیه اقلیت.

ما نمی تظاهر به دانستن آنچه که آن را شبیه به سیاه و سفید, اما ما می دانیم که ما می خواهم به بخشی از راه حل برای ایجاد یک جامع تر و فقط جامعه است. هنگامی که ما نیاز به کمک ما در حال رفتن به آن از ما دوستان سیاه و سفید سیاه و سفید جامعه و خانواده های ما. ما امیدواریم که ما در زمان نمی خواهد مجبور به تحمل این نوع از نژادپرستی وجود دارد که امروز بیش از نیم قرن پس از قتل دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور

پس از یک تعطیلات آخر هفته از ناآرامی های خشونت آمیز من برگزار شد و من دختر بچه و به او گفت من او را دوست داشتم و این که او امید که روزی می تواند بخشی از این تغییرات ما امیدواریم که برای دیدن در امریکا است. اما من به او اطمینان داد که در حال حاضر کار خود را برای زیبا, برای داشتن جذابیت و سالم دختر کوچک به ارمغان می آورد که چنین شادی را به زندگی ما. من به عنوان خوانده شده کل تفسیر در اینجا. —Matthew J. کوشک

حقوق مدنی رهبران می گویند که آنها ‘نا امید و مبهوت’ پس از تماس با Facebook را زوکربرگ و ساندبرگ

مارک زوکربرگ مدیر ارشد اجرایی و بنیانگذار Facebook, Inc., می رسد برای یک کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی در واشنگتن, دی سی, ایالات متحده آمریکا, در روز چهارشنبه, اکتبر. 23, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:54 p. m. و — رهبران سه های حقوق مدنی گفت: آنها “نا امید و حیرت زده” پس از یک تماس با Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و COO Sheryl Sandberg در مورد این شرکت تصمیم گیری برای حفظ پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مدیران شرکت در زوم تماس شنبه با رهبران, رنگ, تغییر, رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق.

“ما در حال نا امید و مبهوت از علامت غیر قابل درک توضیحات برای اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن پست باقی می ماند تا” نوشت: رهبران رشاد رابینسون از رنگ تغییر Vanita Gupta رهبری کنفرانس و Sherrilyn Ifill از LDF. “او نه نشان دادن درک تاریخی و یا مدرن روز رای دهندگان سرکوب و او حاضر به اذعان چگونه Facebook را تسهیل تهمت تماس برای خشونت در برابر معترضان. علامت تنظیم یک سابقه بسیار خطرناک برای صدای دیگر که می گویند شبیه چیزهای مضر در Facebook.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب تظاهرات اخیر بیش از کشتن جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در یک پست در توییتر و Facebook جمعه گفت: “هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” توییتر پرچم به صدای جیر جیر با یک هشدار است که آن را نقض این شرکت قوانین در مورد “ستایش خشونت” اما Facebook در زمان هیچ اقدامی در این پست.

صدها نفر از Facebook کارکنان در یک “مجازی اعتصاب” روز شنبه در نشان می دهد نادر از مخالفان در داخل شرکت. کارکنان گفت: در رسانه های اجتماعی که آنها شرمنده و ناراحت کارفرمایان خود تصمیم به ترک مغلوب ساختن پیشی جستن پست نخورده.

“ما سپاسگزار است که رهبران در حقوق مدنی جامعه در زمان زمان برای به اشتراک گذاشتن وب کم انتقادات و پیشنهادات صادقانه با علامت و شریل. این لحظه ای مهم برای گوش دادن و ما مشتاقانه منتظر ادامه این گفتگو” یک Facebook سخنگو در بیانیه ای گفت. —لورن Feiner

AT&T را Randall Stephenson خواستار اجرائی به صحبت می کنند تا پس از جورج فلوید قتل

9:47 p. m. و — خروجی AT&T مدیر عامل Randall Stephenson CNBC گفت که مدیران ارشد در سراسر ایالات متحده نیاز به حمایت نژادی عدالت پس از کشتن جورج فلوید. استفنسون به طور خاص اشاره کرد و نسبت به اجرای قانون سیاست های است که اجازه می دهد دهها و گفت کسانی که باید متوقف شود.

“همه ما مدیران باید بزرگ آفریقایی-آمریکایی کارمند بدن. ما آن را مدیون آنها را به مطمئن شوید که ما در حال صحبت کردن به این که ما در حال درخواست ما سیاستگذاران به گام است که ما در حال درخواست ما رهبران سیاسی به مرحله و تشخیص و فقط آن را می گویند: ما یک مشکل داریم,” استفان گفت: “Squawk Box” ، “ما یک مشکل بزرگ دارند و آن را باید با رسیدگی می شود.” —جسیکا Bursztynsky

صفحه اصلی انبار اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به سازمان دفاع از حقوق مدنی

9:13 p. m. و — در یک پیام به کارکنان و عموم Home Depot مدیر عامل کریگ Menear صحبت کردن در برابر “بی معنی کشتن” غیر مسلح سیاه مردان و زنان از جمله جورج فلوید.

“ما نمی تواند نادیده بگیرد که مرگ آنها بخشی از یک الگوی نژادپرستی و منعکس کننده این واقعیت تلخ است که به عنوان یک ملت ما خیلی بیش از حد دور از تحقق وعده عدالت مساوی برای همه,” او نوشت. “ما باید ایستاده و با همه کسانی که متعهد به تغییر است که ما نزدیک به تحقق پایان دادن به تبعیض و نفرت است.”

Menear گفت: خرده فروش اهدا خواهد شد $1 میلیون دلار به وکلا کمیته حقوق مدنی در واشنگتن-بر اساس غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان است. او گفت: او همچنین کار با کارکنان به برنامه ریزی داخلی سالن های شهر “به به اشتراک گذاری تجربیات ما و ایجاد درک بهتر میان همه ما است.” —ملیسا Repko

GM مدیر عامل شرکت ‘بی تاب و منزجر” را مرگ آمریکایی های سیاه و سفید

9:09 a. m. ET — جنرال موتورز مدیر عامل و رئیس مری بارا است “بی تاب و منزجر” پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید او گفت: در پیام به کارکنان و تامین کنندگان و نمایندگی های این هفته است. بارا گفت: او در حال راه اندازی یک “ورود هیئت مشاوران” از هر دو داخلی و خارجی رهبران که او را به صندلی.

“قرار دادن این در نوشتن کافی نیست,” او نوشت. “علاوه بر تصدیق اصول ما در حال بدست گرفتن اقدام فوری.” بارا گفت: ما نیاز به توقف پرسیدن چرا و شروع به پرسیدن چه ما می توانیم “آیا فردی و جمعی – برای رانندگی تغییر … معنی دار عمدی تغییر دهید. به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های جهانی بسیار وجود دارد که ما می توانیم انجام دهیم.”

بارا پیام با توجه به GM سخنگوی ارسال شده در شرکت های داخلی اینترانت یکشنبه. آن شد و سپس توزیع به هزاران GM فروشندگان و تامین کنندگان در روز دوشنبه. —مایکل Wayland

کومو پیشنهاد ملی ممنوعیت chokeholds با اجرای قانون

فرماندار اندرو کومو باعث می شود یک اطلاعیه و دارای رسانه های توجیهی در COVID-19 دیدگاه و نظرات خود در تظاهرات خشونت آمیز در جورج Flyod مرگ در این شهرستان در فصل جدید مرکز جامعه برانکس.

لو Radin | اقیانوس آرام پرس | LightRocket via Getty Images

9:02 p. m. و — رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در روز دوشنبه پیشنهاد اصلاحات در دستور کار ممنوع است که مأموران اجرای قانون با استفاده از نیروی بیش از حد و chokeholds که شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio سال پیش گفت که او می خواهم حق وتو.

گفت: “من از یک روز سهم من از خشم و من ایستاده با معترضان, [sic]. شما نگاه کنید که در آن تصویری از کشته شدن یک مرد غیر مسلح, آقای فلوید آن است که وحشتناک,” کومو در مصاحبه مطبوعاتی با خبرنگاران ارجاع پلیس قتل جورج فلوید, گزارشی مرد هفته گذشته در مینیاپولیس.

“بله, ما باید خشم,” او اضافه شده است. “و وجود دارد یک نقطه بزرگتر را. آن است که سوء استفاده توسط پلیس. اما آن چیزی بدتر است. آن است که نژاد پرستی. این تبعیض است. آن است که اساسی نابرابری و بی عدالتی است.” —یلنا Dzhanova

بانک مرکزی امریکا وعده 1 میلیارد دلار برای کمک به نابرابری اقتصادی و نژادی بدتر توسط Covid-19

Infinite معذرت خواهی پس از آشکار برچسب خاموشی

فورد نامه ای به کارکنان در ‘غم انگیز قتل جورج فلوید’

شرکت فورد موتور جمهور و مدیر عامل جیمز هاکت

ربکا کوک | ایسنا

7:47 p. m. و — فورد رئیس اجرایی لایحه فورد و مدیر عامل و رئیس جمهور جیم هاکت فرستاده شده و نه باز نامه ای به کارکنان دوشنبه در مورد “غم انگیز قتل جورج فلوید” را به عنوان به خوبی به عنوان در امریکا در حال انجام “نژادپرستی سیستماتیک.”

فورد می پیوندد دیگر شرکت ها مانند اپل و ضربه محکم و ناگهانی در ارسال پیام به کارمندان در مورد مرگ فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در هفته گذشته که موجب اعتراض و شورش در سراسر کشور است.

“در حالی که ما می خواهم بگویم که نژاد پرستی هیچ جایی در جامعه ما, ما می دانیم که سیستمیک نژادپرستی هنوز هم وجود دارد و با وجود پیشرفت هایی که شده است” در این نامه گفت. “ما نمی توانیم به نوبه خود چشم خود را به آن و یا قبول برخی از حس” نظم ” که بر اساس ظلم و ستم.”

پیام فرستاده شد بعد از ظهر دوشنبه قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید را در ارتش اگر متحده و شهرستانها موفق به پایان دادن به تظاهرات و شورش در سراسر کشور زیر فلوید مرگ است.

فورد پیام همچنین خطاب coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر جوامع سیاه با استناد به “میراث اقتصادی و نابرابری در خانه خود ما شهر دیترویت.” —مایکل Wayland

جزئیات CNBC قبلی پوشش در سراسر کشور تظاهرات: نیویورک شهرستان تحمیل زودتر مقررات منع رفت و آمد پس از تظاهرات خشونت آمیز تهمت و تهدید اقدام نظامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de