شکاف سهام soars پس از Kanye West سیاهی همکاری خود را با نام تجاری مد Yeezy

Kanye West و دخترش نورث وست در مراسم “Yeezy Season 8” نشان می دهد به عنوان بخشی از هفته مد پاریس زنانه پاییز/زمستان 2020/2021 در مارس 02, 2020 در پاریس, فرانسه.

آرنولد Jerocki | گتی ایماژ

شکاف سهام افزایش یافت و صبح روز جمعه پس از Kanye West به اشتراک گذاشته شده از یک عکس که تبلیغ همکاری خود را با خرده فروش.

سهام بودند تا در حدود 39 درصد در اوایل جمعه. حرکت اضافه شده بیش از $1.4 میلیارد به فاصله بازار کلاه 3.8 میلیارد دلار.

فاصله گفت: غرب در حال توسعه یک خط تولید لباس برای زنان و مردان و بچه ها خواهد شد که به فروش می رسد در فروشگاه خود را آنلاین. خرده فروش در انتشار اخبار گفت که این موارد از مد خود را با نام تجاری Yeezy ساخته خواهد شد تا از “مدرن بالا, مبانی” فروش “در دسترس قیمت امتیاز است.”

خرده فروش گفت: Yeezy فاصله خط اولین 2021.

فاصله را فاش نمی کند از نظر معامله اما گفت Yeezy دریافت حق امتیاز و ممکن است دریافت سهام بسته فروش آن است. غرب تنها صاحب نام تجاری مد.

مد مشارکت ممکن است به نظر می رسد مانند یک بعید است برای برخی از صنایع-ناظران اما ممکن است یک آشنا حلقه برای غرب طرفداران موسیقی. او با اشاره به زمان کار در یک شکاف فروشگاه به عنوان یک نوجوان در شعر از “سفینه فضایی” در سال 2004 کالج ترک تحصیل آلبوم.

فاصله گفت: غرب تجربه قبلی دایره کامل آمده است.

“ما هیجان زده به استقبال کنی به شکاف خانواده به عنوان خلاق و رویایی ساختمان در زیبایی و موفقیت خود را YEEZY برند و با هم تعریف یک بعدی در سطح خرده فروشی مشارکت” علامت Breitbard شرکت جهانی سر از نام تجاری گفت: در انتشار اخبار.

در یک صدای جیر جیر در جمعه غرب شامل یک عکس از لباس گرفته از کیسه است که می گوید: “طراحی و توسعه توسط Yeezy و شکاف است.” او شامل هشتگ #WESTDAYEVER. توییت قبلا گزارش شده توسط پیچیده است.

شکاف شده است تلاش برای طنین انداز با مشتریان و coronavirus همه گیر برخورد آن یکی دیگر از ضربه. فروش در شکاف را همنام با نام تجاری بودند پایین 50 درصد در سه ماهه اول به پایان رسید که ممکن است 2. این شرکت که صرفنظر از پرداخت اجاره بها در طول همه گیر شده است شکایت توسط صاحب مال Simon Property Group.

—CNBC آملیا لوکاس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>