کف تجارت در ورشکستگی شرکت های سهام لئامت با ارسال پرچم قرمز است که یک عقب نشینی شد و با توجه

مردم راه رفتن بر روی دیوار خیابان در خارج از بورس نیویورک 7 مرداد 2019.

برندان McDermid | ایسنا

شامپانی حرکت قیمت سهام شرکت های ورشکسته یک جهش در تعداد صعودی سرمایه گذاران و افزایش فعالیت سرمایه گذاران کوچک در سهام گزینه ها همه نشانه هایی است که بازار سهام ممکن است اجرای بیش از حد, بیش از حد به سرعت.

حتی شده یک رالی بزرگ در معاملات سهام زیر 1 $در هر سهم است که متصلب افزایش به طور متوسط نزدیک به 80 درصد در هفته گذشته.

با S&P 500 به بیش از 45 درصد آن کم تحلیلگران شده اند از دیدن نشانه های بازار اشباع خرید است و می تواند آماده برای استراحت. اما بازار قوی سود نیز یک فریب مغناطیسی برای خرده فروشی برخی از سرمایه گذاران که احساس می کنند مانند آنها نبوده است سرمایه گذاری کافی و دیگران که در نهایت شروع به اعتماد به بازار باز گشت.

“در حال حاضر شما باید کف خرده فروشی رفتار در بالای کشیده احساسات در بخشی از سرمایه گذاران حرفه ای و آن را قطعا یک علامت هشدار دهنده گفت:” پیتر Boockvar رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Bleakley گروه مشاوره. “این واقعا مهم امروز و یا مهم نیست که دو هفته از در حال حاضر ؟ اما از شدت contrarian نظر رو به عنوان یک پرچم قرمز است. آن را نمی دراز مدت کرد. این نه گفتن شما آن را در پایان بازار گاو نر. آن را فقط به شما می گوید که الان در این لحظه در زمان وجود دارد بسیاری از نظری رفتار که باید توجه شود در کوتاه مدت است.”

آتی سهام کاهش یافته و در روز پنج شنبه به عنوان برخی از این کف شروع به باز کردن از پیچ. هرتز پایین بود 21 درصد در premarket معاملات روز شنبه پس از 39 درصد افت در روز چهارشنبه.

Boockvar گفت: سرمایه گذار داده های اطلاعاتی در حال حاضر نشان می دهد که خواندن برای خریداران در 56.9% از 53.5% در هفته گذشته به بالاترین سطح خود از ژانویه و حتی بیشتر از 54.7% زمانی که S&P آمار آن بالا تمام وقت در ماه فوریه است. خرس افتاده اند به 22.5% از 22.8 درصد در هفته گذشته. و 41.7 درصد در ماه مارس است. گسترش بین خریداران و فروشندگان در 36.3 است که در حال حاضر پس از وسیع ترین اواسط ژانویه.

گزینه های تجاری شرکت های ورشکسته

با توجه به روحیه تریدر کوچک بسیاری گزینه های معامله گران در یک “دیوانگی” و فعالیت های خود را نیز کوتوله میزان معاملات در بازار اوج در ماه فوریه است. احساسات معامله گر اشاره می کند که کوچکترین معامله گران با حجم 10 قرارداد و یا کمتر خریداری به باز 7.5 میلیون تماس گزینه های در سهام در اوج بازار در ماه فوریه است. این هفته آنها خریداری 12.1 میلیون مشابه قرارداد.

اضافه کردن به که برخی بسیار وحشی معاملات در سهام شرکت های ورشکسته مثل هرتز و Whiting, نفت, در میان دیگران. هرتز سهام آمار پایین $0.40 در مه 26, چهار روز پس از آن تشکیل پرونده ورشکستگی اما سهام آن ضربه بالا از $6.25 پس از آن. روز چهارشنبه آن را به شدت کاهش یافت و به $2.52 در هر سهم کاهش 40 درصد است. Whiting نیز ضربه سخت روز شنبه همراه با ورشکسته خرده فروش, JCPenney.

“همیشه وجود دارد حدس و گمان های بخش های مناطق گرم از او در بازار گفت:” جف روبین رئیس تحقیقات در Birinyi همکاران. “در هر گاو در بازار وجود داشته اند دوره از حدس و گمان است که در حقیقت نگاه احمقانه.” اما روبین گفت: کف عمل می کند نه لزوما حمل یک هشدار است.

“دو سال پیش هر چیزی مربوط به cryptocurrencies فوق العاده بود و پس از آن بود که هر چیزی مربوط به گلدان سهام بودند که فوق العاده داغ” گفت: روبین. او همچنین با اشاره Pets.com این پوستر کودک برای شامپانی اینترنتی سهام در اواخر 1990s که دیگر وجود ندارد.

ارگ اوراق بهادار نهادی سهام و مشتقات تیم در یک توجه داشته باشید به دست آمده توسط CNBC مورد مطالعه 29 سهام کوچک-کلاه معیار راسل 2000 با قیمت کمتر از $1. در پنج معاملاتی روز دوشنبه از طریق این گروه بود تا به طور متوسط 79 درصد. Denbury منابع شریف شرکت و Bingham فن آوری در برخی از سهام که معامله زیر 1 $در هر سهم در راسل 2000.

“این همه به مقدار آنچه به نظر می رسد مانند یک خرده کوتاه-فشار feeding frenzy که رسیده blow-off بالا نسبت” ارگ مشتقات تیم گفت: در توجه داشته باشید.

‘آسان به بازی’

سرمایه گذاران خرده فروشی خواهد داشت برخی از قیمت های ارزان در میان آوار مارس فروش. شرکت هواپیمایی بخش تا 45 درصد در ماه گذشته شده بود بسیار افسرده, با, نام, مثل, American Airlines, تجارت در تک رقمی. کسانی که سرمایه گذاران دیده اند پول خود را بیش از دو برابر.

برخی از استراتژیست گفت: به نظر می رسد سرمایه گذاران فردی در حال مکیده شدن به ‘ورشکستگی تجارت است.’ دیگران گفت که فرکانس بالا معامله گران ترکیب بازار برای فرصت های نیز ممکن است تنظیم مناظر خود را در آن سهام را به تصرف خود حرکت نمایشی بر اساس درصد. سهام در ورشکستگی می تواند در نهایت بی ارزش است.

“واقعا وجود دارد دو نوع از افرادی که سرمایه گذاری در این نوع از همه چیز. افرادی که آشکار نظری و کسانی که متخصصان که باید انجام محاسبات ریاضی و درک خطر برای سهام و اوراق قرضه” گفت: Ed Keon رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در QMA. “شما نیز بیشتر به دیدن این نوع از سرمایه گذاران در اوراق قرضه طرف از چیزهایی که به جای سهام طرف. کسانی هستند که انجام آن را به درستی. این متخصص بازی و آن را آسان به بازی است.”

Keon گفت: واقعیت بیشتر مردم در خانه هستند با توجه به کروناویروس خاموش شدن ناگهانی ممکن است معنی آنها را به اطراف نگاه در بازار بیشتر از آنها به طور معمول در دفتر. “آنها ممکن است کمی زمان بیشتری را بر روی دست خود را به نگاهی به نمونه کارها خود را. برخی از مردم ممکن است گمانه زنی در گوشه های مختلف بازار است. که معمولا نشانه خوبی نیست,” او گفت:.

“به یاد داشته باشید در روز در سال 1999 شما رفتن به یک حزب کوکتل و به نظر می رسید مثل همه خرید سهام فن آوری در حاشیه که فوق العاده بود برای مدتی گفت:” Keon. “همیشه وجود دارد برخی از احمق ها در نظر گرفتن یک حال پرواز در یک سرمایه گذاری مخاطره آمیز اما به نظر می رسد شدید تر اگر شما از این بازار حرکت کند.”

Keon تبدیل شده محتاط تر در بازار است که او می بیند بالاتر از حد ارزشگذاری توسط برخی از معیارهای. سرمایه گذاران جسارت به ریسک مناطق ممکن است را ساخته اند برخی از بازده خوب در تک به تک در خطوط هوایی و دیگر بازگشایی پخش. “آنها ساخته شده برخی از پول و تشویق مردم به انجام آن است. این ایده خوبی است تا زمانی که آن را نمی باشد” Keon گفت.

یک اندازه گیری از ارزش S&P 500 قیمت به درآمد نسبت در جلو سود بالای 22 بار. دراز مدت به طور متوسط زیر 20.

“ما فوق العاده نزولی است. وجود دارد مقدار زیادی از حرکت. ما در حال پیشرفت در این بیماری است. ما در حال پیشرفت در اقتصاد” Keon گفت. “ما در اقدامات مختلف از ارزیابی.”

کتی استاکتون موسس و شریک مدیریت در Fairlead استراتژی گفت: برای سرمایه گذاران که در حال بازی ورشکستگی سهام نه هرتز و نه Whiting نفت در حال نشان دادن هر گونه شواهد از قادر بودن به حفظ دستاوردهای خود را. استاکتون یک تحلیلگر فنی گفت: او را نمی بینیم تایید در نمودار.

“برای من جوش همیشه نیاز به تایید و نه فقط در قیمت اما در زمان” او گفت:. “آنچه ما دیده ایم این است که این بسیار سریع ضربه محکم و ناگهانی به تظاهرات برای این ورشکستگی شرکت. وجود دارد به اندازه کافی برای نشان می دهد آنها ماندگار است.”

او گفت هرتز انجام حرکت فوق میانگین متحرک 50 روزه اما آن را نگه دارید. “آن را تائید نمی کند یک بازار برک آوت یا میان مدت حرکت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im