از صفر هند در حال حاضر تولید 4.5 لاخ PPE مناسب یک روز به مبارزه با ویروس

From Zero, India Now Manufactures 4.5 Lakh PPE Suits A Day To Fight Coronavirus

PPEs برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران از coronavirus مبارزه شده اند در خواست بزرگ.

دهلی نو:

اتحادیه وزیر Smriti Irani اعلام کرد در توییتر در روز دوشنبه که هند در حال حاضر تولید بیش از 4.5 لاخ تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مناسب روزانه و که در حال حاضر بیش از 600 شرکت در کشور گواهی شده برای تولید PPEs. هند قبل بود که نه تولید یک PPE کیت در حال حاضر تقریبا دو برابر تولید آن رای فقط در 2 هفته — در مارس 5, کشور تولید شد 2.06 لاخ PPE کیت روزانه.

هند شروع به ساخت PPE کیت ظرف دو ماه از شیوع کروناویروس. قبلا همه PPE کیت می شد وارد شده است.

یک PPE کیت شامل یک ماسک چشم, سپر, کفش, پوشش لباس و دستکش است که پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان پوشند در طول درمان COVID-19 بيمار.

دو هفته پیش تنها 52 شرکت تولید PPE کیت. این است که دیده می شود افزایش شدید که هند در حال حاضر دارای 600 شرکت ها هستند که گواهی به تولید PPEs, Smriti Irani گفت.

اوایل این ماه این مرکز گفت: این دستور 2.22 کرور PPEs که 1.43 کرور خواهد شد ساخته شده توسط تولید کنندگان داخلی. 80 لاخ PPE کیت ها وارد شود این مرکز گفت.

PPEs برای سلامت کارگران و دیگران در خط مقدم از coronavirus مبارزه شده اند در خواست بزرگ. بسیاری از شرکت های کوچک و حتی روستاها تولید شده اند کیت برای دولت است.

200 نفر از زنان از Lakkavaram ایجاد کرد در حال تولید ماسک پوشش کفش و کت آزمایشگاه به صورت عمده و عرضه آنها به دولت. هر روز آنها تولید 15,000 ماسک 6,000 کفش را پوشش می دهد و 5000 کت آزمایشگاه.

شرکت هایی مانند Alok صنایع JCT Phagwara, Gokaldas صادرات Aditya Birla برخی از داخلی PPE کیت تولید کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im