از tailgating احزاب برای worksites: پنج ویژگی های منحصر به فرد در فورد F-150 پیکاپ

2021 فورد F-150 کمند

فورد

فورد موتور پرده برداری از جدید F-150 پیکاپ پنجشنبه شب با برخی از ویژگی های جدید شگفت انگیز طراحی شده برای worksites و همچنین درب عقب اتومبیل ،

در اینجا پنج چیز منحصر به فرد شما باید بدانید در مورد 2021 F-150:

یکپارچه ژنراتور

فورد ارائه شده است این خودرو با یک قدرت یکپارچه ژنراتور است که در آن خواستار “نرم افزار قدرت پردازنده.”

ژنراتور خواهد آمد استاندارد در ترکیبی جدید مدل خودرو. آن را نیز ارائه خواهد شد در دیگر بنزین کامیون ها.

ژنراتور کار می کند با در نظر گرفتن انرژی از یک پردازنده باتری لیتیوم یون است. موتور این خودرو ممکن است نیاز به کمک در شارژ باتری. آن را نیز می توان برای شارژ کردن چنین چیزهایی به عنوان ابزار در حالی که خودرو در حال حرکت است.

قدرت خروجی متفاوت بر اساس ژنراتور, اما در اینجا برخی از فورد-ارائه نمونه از آنچه در سیستم های مختلف قادر خواهد بود به قدرت:

منبع: فورد

عملی رانندگی رایگان

این 2021 F-150 را در میان اولین وسایل نقلیه همراه با موستانگ Mach-E متقاطع به ارائه فورد جدید عملی رانندگی رایگان سیستم برای تقسیم بزرگراه.

“فعال درایو کمک” سیستم قادر به کنترل وسیله نقلیه و سرعت و ترمز و فرمان از طریق یک سیستم از دوربین و رادار و سنسورهای دیگر در 100000 مایل از قبل از نقشه برداری تقسیم بزرگراه در ایالات متحده و کانادا است.

فورد می گوید آن فعال درایو کمک به سیستم اجازه خواهد داد که برای عملی رانندگی رایگان در بیش از 100 ، 000 مایل از تقسیم بزرگراه در ایالات متحده و کانادا است.

فورد

مشتریان می توانند با خرید یک وانت با سخت افزار برای سیستم بعد از این سال, اما آنها را مجبور به صبر کنید تا زمانی سه ماهه سوم سال 2021 به استفاده از فن آوری است.

فورد قصد دارد به انتشار نرم افزار در آن زمان برای فعال کردن فن آوری از طریق یک کنترل از راه دور و یا بیش از حد هوا به روز رسانی. آن را نیز می تواند نصب شده در نمایندگی.

تخم مرغ عید پاک

شرکت های خودرو سازی به خصوص فیات کرایسلر جیپ نام تجاری به طور فزاینده ای با اضافه کردن مخفی, طراحی, عناصر, معمولا شناخته شده به عنوان “عید پاک تخم مرغ” برای وسایل نقلیه جدید.

این 2021 فورد F-150 حداقل سه. در تمام وسایل نقلیه برای مشتریان ایالات متحده آمریکا پرچم اچ به داخل دستگاه پانل در نزدیکی راننده و مسافر درب. این یک ظریف واکسن در وانت از آن تالار گفتمان رقیب جنرال موتورز و فیات کرایسلر که هر دو تولید برخی از وانت در مکزیک; فورد نیست.

“شما آن را ببینید در هر زمان شما برای باز کردن یک درب” Ehab Kaoud فورد طراح ارشد آمریکای شمالی کامیون. “این یک یادآوری است که هر F-150 مونتاژ در U. s. A.”

یک پرچم آمریکا توسط اچ به داخل دستگاه پانل در نزدیکی راننده و مسافر درب در تمام 2021 F-150 وانت.

فورد

دیگر عناصر طراحی در مدل های منحصر به فرد عبارتند از F-150 پادشاه در مرتع پرورش احشام مدل شامل یک اچ اولین مدل در پانل ابزار. Xlt استفاده نماید ورزشی مدل شامل یک نقشه از دیترویت در درب.

“این نماد یک حس غرور و افتخار از جایی که این خودرو طراحی شده بود,” Kaoud گفت. “و این نقشه همچنین نماد اکتشاف مکان های جدید.”

جدید کراوات فراز بر روی درب عقب اتومبیل خودرو نیز دو برابر به عنوان بطری صاحبان.

ارقام و EVs

این 2021 F-150 ویژگی های جدید داخلی و خارجی طرح های ذخیره سازی اضافی و شش در دسترس گزینه های موتور از جمله 3.0 لیتری دیزلی و 3.5 لیتری “PowerBoost” هیبرید موتور V6. همه موتورهای زوج با یک 10-سرعت انتقال خودکار.

فورد گفت: هیبریدی جدید مدل های هدفمند برای رسیدن به حدود 700 مایل در یک مخزن گاز و ارائه حداقل 12,000 پوند در دسترس حداکثر بکسل. که در خط و یا بهتر از مدل های فعلی با موتورهای V6.

فورد انتظار دارد که مدل ترکیبی آن “بیشترین حق بیمه انتقال قدرت” به حساب برای حدود 10 درصد از فروش. که در مقایسه با آن “EcoBoost” موتورهای V6 که در حال حاضر حدود 60 درصد از فروش.

همه الکتریک F-150 است که انتظار می رود زمانی در دو سال آینده — در خط و یا کمی بعد از الکتریکی جدید وانت از جنرال موتورز تسلا و راه اندازی تولید کننده Rivian.

فورد افسر ارشد عامل جیم فارلی در CNBC “Squawk Box” روز جمعه وعده داده آینده تمام برقی وانت “دیدنی محصول است.”

اوریگامی داخلی

در داخل 2021 فورد F-150 این همه در مورد ذخیره سازی و بهینه سازی فضا است.

یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های یک stowable دنده عیار است که اجازه می دهد تا برای یک سطح صاف بین مسافر و راننده برای لپ تاپ و یا نیازهای دیگر مانند امضای اسناد و مدارک.

این 2021 F-150 ویژگی های در دسترس stowable عیار است که چین به مرکز کنسول اجازه می دهد تا دسترسی به یک تخت داخلی سطح کار زمانی که در پارک.

فورد

حدود یک سوم از کامیون مشتریان به طور منظم استفاده از لپ تاپ خود را در وانت با توجه به فورد است.

هر دو صندلی جلو نیز می تواند برابر نزدیک به 180 درجه اجازه می دهد تا برای خواب راحت تر ترتیبات فورد گفت.

“ما می دانیم که مشتریان ما صرف مقدار زیادی از روز خود را و گاهی اوقات خود را در شب در خودرو” گفت: Craig Schmatz ارشد مهندس F-150. “ما واقعا می خواستم به افزایش قابلیت های آنها را به سازنده تر در کابین و همچنین راحت تر است.”