از Egyptologists به زیر آب کارشناسان دریافت رایگان پشت صحنه نگاهی به آنچه این NatGeo کاشفان انجام

در حالی که بسیاری از سفر ها متوقف بودن داستان سرایی در مورد آنها نیست. نشنال جئوگرافیک در حال برگزاری مجازی گفتگو با یکی از کاشفان هر هفته برای حمل روح ماجراجویی و به شما اجازه دیدار با آنها را از آسایش در منزل.

هر جمعه در 1 p. m. ET, National Geographic کاشفان روشن کردن دوربین خود را به ارتباط با مردم در Facebook Live به عنوان بخشی از “National Geographic Live: پشت صحنه” سری. در حالی که جامعه معمولا دارای فرد در حوادث از طریق “نشنال جئوگرافیک زندگی می کنند” آنها “زنده” به یک معنی جدید با اجازه دادن به مخاطبان خود در داخل خانه های خود را متخصص قصه گوهای.

اولین اکسپلورر برای تنظیم شد برایان سکرری یک زمان طولانی در زیر آب عکاس نشنال جئوگرافیک. او استقبال Facebook اعضای کاملا با پس زمینه: کل دیوار پوشش داده شده در نشنال جئوگرافیک را پوشش می دهد—از جمله دو دمیده پرتره های عکاسی خود. سکرری مشترک داستان در مورد همه چیز از تجربه خود را با زندگی دریایی ایرلند به زمان او چسب googly چشم به پشت خود wetsuit هود (اسپویلر: او در تلاش بود برای جلوگیری از ببر کوسه از دزدانه تا پشت سر او).

بعدی اکسپلورر بود برايت گرگوری یک عکاس حیات وحش در نشنال جئوگرافیک که در معرفی خود را با پرتاب یک برگ تحت پوشش استتار قطعه بیش از سر خود را. که راه خود را از گفتن بینندگان که شغل خود را شامل فیلم هایی از حیوانات در سراسر جهان با ترکیب با محیط زیست است. در طول زندگی, Gregory پاسخ پرسش از مخاطبان در مورد چگونه او قطاری از حیوانات محتوا در یک راه امن و مسئول و اگر او همیشه می ترسم (پاسخ مثبت است) در میان بسیاری از چیزهای دیگر.

سه کاشفان تر خواهد ساخت آینده حضور در نشنال جئوگرافیک زنده Facebook صفحه: Egyptologist کارا کونای حیات وحش فیلمساز فیلیپ Deandrade و گوشتخوار بوم دکتر Rae وین-گرانت. و اگر شما از دست رفته این دو برای اولین بار است که در حال حاضر پخش اخم نکنید: شما می توانید در نشنال جئوگرافیک زنده Facebook صفحه و تماشای داستان سرایی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>