از کافه ها به Washrooms مرکز جادوها قوانین برای بازگشایی دفاتر

From Cafes To Washrooms, Centre Spells Out Rules For Reopening Offices

وزارت بهداشت با صدور دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای دفاتر. (بازنمودی)

دهلی نو:

هر کارمند ساکن در یک COVID-19 مهار منطقه باید مجاز به کار از خانه و حضور در دفتر تا آن زمان این منطقه است denotified اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

این دوره را نمی توان به عنوان ترک این وزارتخانه گفت.

با توجه به SOP صادر شده توسط وزارت کشور در کل یک ساختمان اداری نیاز به بسته نمی شود اگر یک یا دو مورد از COVID-19 گزارش وجود دارد و کار می توانند رزومه کاری پس از ضد عفونی به عنوان در هر مورد گذاشته پروتکل های.

اما اگر بزرگتر شیوع کل ساختمان را بسته به مدت 48 ساعت و همه کارکنان را به کار از خانه تا ساختمان به اندازه کافی ضد عفونی و اعلام مناسب برای re-شغل وزارت گفت که در آن “دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در دفاتر”.

دفاتر در مهار مناطق بسته باقی خواهد ماند به جز پزشکی و خدمات ضروری وزارت گفت.

با توجه به SOP هر افسر یا کارکنان ساکن در مهار مناطق باید اطلاع رسانی به نظارت افسر و نه حضور در دفتر تا منطقه است denotified.

آنها باید اجازه داده شود تا برای کار از خانه و آن را نمی توان به عنوان ترک دوره است.

بهداشت دست (ضد عفونی کننده تلگراف) و حرارتی غربالگری مقررات باید در محل در ورودی mandatorily و تنها بدون علامت کارکنان/بازدید کننده باید اجازه آن را گفت.

افراد بالای 65 کسانی که با شرکت morbidities و زنان باردار توصیه به ماندن در خانه به جز ضروری و مقاصد بهداشت و درمان و دفتر مدیریت باید تسهیل فرایند SOP گفت.

همه افسران و کارکنان خواهد بود اجازه ورود تنها اگر آنها با استفاده از پوشش/ماسک و این باید در تمام زمانها در محل دفتر آن گفت.

رانندگان باید حفظ اجتماعی فاصله و تجویز “بایدها و نبایدها’ مربوط به COVID-19. آن تضمین می شود باید توسط ارائه دهندگان خدمات و افسران که رانندگان ساکن در مهار مناطق مجاز به رانندگی با وسایل نقلیه SOP اعلام کرد.

داخل وسایل نقلیه باید ضد عفونی با استفاده از 1 درصد محلول هیپوکلریت سدیم/اسپری و فرمان دستگیره درب, کلید, و غیره. باید به درستی ضد عفونی.

طبق SOP روال موضوع بازدید/موقت می گذرد و باید متوقف شود و بازدید کنندگان مناسب با اجازه از مسئول آنها می خواهند به دیدار باید اجازه داده شود پس از اینکه به درستی به نمایش در آمد.

جلسات تا آنجا که امکان پذیر است باید انجام شود از طریق ویدئو کنفرانس و اجتماعات بزرگ ممنوع می گفت.

“ادارات و محل های کار نسبتا نزدیک تنظیمات مشترک فضاهای مانند ایستگاه های کاری, راهروها, آسانسور, پله, پارکینگ, کافه تریا, اتاق جلسه و کنفرانس سالن و غیره و COVID-19 عفونت می تواند گسترش نسبتا سریع در میان مقامات کارکنان و بازدید کنندگان است.

“نیاز وجود دارد برای جلوگیری از گسترش عفونت و پاسخ به موقع و موثر به شیوه ای در مورد مشکوک مورد COVID-19 شناسایی شده است در این تنظیمات به طوری که برای محدود کردن گسترش عفونت میگوید.

لیست SOP وزارت برجسته نیاز برای حفظ موثر و مکرر بهداشت در محل با تمرکز خاص بر سرویسهای بهداشتی مجهز به نوشیدن و شستن دست ها و ایستگاه های.

آن تاکید کرد که اغلب لمس سطوح مانند دستگیره درب, آسانسور, دکمه, دست, ریل, نیمکت, حمام وسایل در محل دفتر و زمینه های مشترک باید تمیز و مرتب ضد عفونی (با استفاده از کامپیوتر 1 هیپوکلریت سدیم).

کافی جمعیت و مدیریت صف همراه با اجتماعی فاصله هنجارهای باید تضمین در کافه تریا و غذاخوری و کارکنان و پیشخدمت باید پوشیدن ماسک و دستکش و دیگر مورد نیاز اقدامات پیشگیرانه را گفت.

آرایش صندلی باید اطمینان حاصل شود یک فاصله حداقل 1 متر در بین کاربران به عنوان دور به عنوان امکان پذیر است در SOP ذکر شده است.

“اگر وجود دارد تعداد زیادی از مخاطبین از قبل از علامت/بدون علامت مورد وجود دارد می تواند یک امکان یک خوشه در حال ظهور در محیط کار تنظیم. با توجه به این محیط نزدیک در محل کار تنظیمات این می تواند حتی از یک خوشه (>15 نفر)” در این سند گفت.

در چنین مواردی ضروری اصول ارزیابی ریسک جداسازی و قرنطینه از مخاطبین مورد ارجاع و مدیریت همان باقی خواهد ماند.

این مقیاس از ترتیبات بالاتر خواهد بود آن تاکید کرد.

وزارت با این حال اظهار داشت که با وجود انجام اقدامات وقوع موارد در میان کارکنان مشغول به کار در دفتر نمی توان رد کرد.

هنگامی که یک یا چند فرد(ع) که به اشتراک گذاری یک اتاق/بستن فضای اداری یافت می شود رنج می برند از علائم مطرح COVID-19 فرد بیمار باید جدا از دیگران آن را گفت.

نزدیکترین مرکز پزشکی و یا دولت و یا منطقه خط تلفن باید آگاهانه و ارزیابی ریسک انجام شده توسط تعیین بهداشت عمومی باشند. بر این اساس مشاوره بیشتر باید در مورد مدیریت مورد خود مخاطبین و نیاز به ضد عفونی.

مظنون مورد اگر گزارش بسیار خفیف/علائم خفیف در ارزیابی توسط مقامات بهداشت و درمان خواهد بود قرار داده شده در زیر خانه انزوا در حالی که اگر بررسی توسط مقامات بهداشتی به عنوان متوسط تا شدید درمان خواهد شد و طبق پروتکل های بهداشت در سلامت مناسب امکانات SOP اعلام کرد.

واکنش سریع تیم از منطقه باید نگران بود requisitioned و آن را به انجام لیست مخاطبین آن اضافه شده است.

اقدامات لازم برای تماس با ردیابی و ضد عفونی از محل کار شروع خواهد شد هنگامی که این گزارش از بیمار دریافت شده به عنوان مثبت SOP اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو