از 205 مورد در روز به 305 یک ماه: CJI Bobde در مستند صعودی

رئیس دادگستری هند SA Bobde گفت lockdow کاهش جرم و جنایت.

دهلی نو:

سه “ارگان های دولت عمل می کنند باید در هماهنگی” در زمان بحران رئیس دادگستری هند SA Bobde گفت NDTV امروز در پاسخ به اتهامات در برخی از محله های که قوه قضائیه شده است toeing دولت خط. “در زمان بحران سه ارگان های دولت عمل می کنند باید در هماهنگی برای گرفتن بیش از بحران… صبر است که نیاز به ساعت و کل کشور است که به نام ورزش صبر” عدالت Bobde گفت NDTV.

صحبت از بحران باعث شده COVID-19 گیر رئیس دادگستری هند گفت: هر سه اسلحه از دولت خود مسئولیت.

“شیوع بیماری و یا هر فاجعه می تواند بهترین کار گرفته شده توسط اجرایی. در تمام موارد مربوط به COVID-19 ما خواسته اند اجرایی مراحل چه گرفته” رئیس دادگستری گفت. آن است که برای اجرایی برای تصمیم گیری “چگونه مردان پول مواد باید مورد استفاده قرار گیرد و با اولویت”.

“بدون شک اجرایی نمی توانید اجازه می دهد تا جان شهروندان به خطر انداخته است. وقتی اتفاق می افتد که قطعا به دادگاه قضایی به دخالت در” عدالت Bobde اضافه شده است.

همانطور که برای قوه قضائیه گفت: دادگاه در حال انجام هر کاری که آنها می توانند در طول این بحران است. “ما در حال گرفتن بقیه و ما در حال کار و خلاصی از این موارد است. ما کار 210 روز در سال به عنوان در تقویم ما,” او گفت:.

در مورد مهاجران موضوع که رسیده بالا, دادگاه, رئیس دادگستری هند گفت: “ما انجام داده اند و هر چه ما می توانید درخواست اجرایی چه اقدامات انجام شده برای کمک به مهاجران”.

دادگاه دادرسی دادخواست که خواسته است آن را به طور مستقیم به مرکز و ایالات متحده اجازه می دهد تا کارگران مهاجر گیر میان مستند به بازگشت به خانه اگر آنها تست منفی برای COVID-19 ویروس.

فشار دادخواهی در دادگاه کاهش می یابد رئیس دادگستری گفت. در ماه ژانویه این سال 205 نفر ثبت روزانه در دیوان عالی کشور است. اما در ماه آوریل تنها 305 موارد واصل شده است از طریق e-پر کردن.

توضیح رها رئیس دادگستری گفت: “علت عمل اتفاق نمی افتد به دلیل مستند. دزد هستند و نه ارتکاب جرم و جنایت است. نرخ جرم و جنایت می آیند. اقدام پلیس نیز بر باد رفته”.

به طور کلی “همه چیز مهم برای دادخواهی نیست جای” عدالت Bobde اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو