روز جمعه گشت تبخیر به عنوان S&P 500 به رنگ قرمز تبدیل سهام سر برای از دست دادن هفته

سهام کاهش یافت و روز جمعه تا اوایل دستاوردهای به عنوان وال استریت موفق به بازیابی از بدترین حالت آن جلسه در سه ماه. عمده متوسط بودند به سرعت ضربه محکم و ناگهانی یک هفته سه برنده خط.

S&P 500 معامله فقط در زیر flatline در حالی که شاخص Nasdaq Composite به 0.3% رشد پیدا کرد. هر دو شاخص شد تا بیش از 2% در جلسه اخیر رسید. میانگین صنعتی داو جونز باقی مانده 147 امتیاز بالاتر یا 0.6% اما گریه به دور از آن 837-نقطه پرش برای شروع روز است.

برای هفته های Dow و S&P 500 در هر دو پایین حداقل 6 درصد در حالی که نزدک به حال از دست رفته بیش از 3 درصد است.

سهام آمازون و Netflix بکشد و الفبای کاهش یافته است 1.1% و 2.2 درصد و 0.5 درصد بود. نام سرنوشت لولا در موفق بازگشایی اقتصاد شد, خود در جلسه اخیر رسید. خطوط هوایی دلتا بود تا 7 درصد پس از پریدن از 13 درصد. کارناوال Corp. شد تا 8.6 درصد بود اما بسیج بیش از 15٪.

کسانی که سهام بودند آمار به شدت در طی روز پنجشنبه فروش به سرمایه گذاران بازگشایی اقتصاد می تواند به تاخیر افتاد با موج دوم از موارد.

“با توجه به میزان تجمع این امر شوک من اگر ما تا به حال یک روز فروش و که در آن است” گفت: مورگان استنلی مدیریت سرمایه گذاری اندرو Slimmon.

“سهام است که در حال بالا بیشتر از پایین هنوز خطر در بالا بتا ارزش کوچک-کلاه سهام” Slimmon که یک مدیر ارشد و مدیر نمونه کارها در این شرکت گفت: CNBC “Squawk Box آسیا” در صبح روز جمعه به وقت سنگاپور. “آنها هنوز برندگان بزرگ و من شک دارم که وجود دارد بیشتر به درد آمده کوتاه مدت قبل از بازار پاک کردن نوع از این بیش از حد حدس و گمان است که ما دیده ایم به تازگی.”

وال استریت ترس سنج نشانه های وحشی تر معاملاتی پیش رو است. Cboe Volatility Index افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از مارس و معامله بالای 43.

شاخص Dow و S&P 500 و Nasdaq در روز پنج شنبه همه ضبط شده خود را به یکی از بزرگترین روز ضرر و زیان از اواسط ماه مارس ارسال ضرر و زیان از حداقل 5 درصد است. پنج شنبه کاهش قرار دادن شاخص های Dow و S&P 500 در سرعت خود را برای بزرگترین زیان هفتگی از ماه مارس 20, زمانی که همه آنها کاهش یافته و حداقل 12 درصد در میان گسترده اقتصادی خاموش شدن ناگهانی ناشی از این بیماری همه گیر.

وال استریت هفتگی زیان آمد و به عنوان اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد تعداد coronavirus موارد افزایش یافته است در ایالات آریزونا کارولینای جنوبی و تگزاس به عنوان آنها همچنان خود را بازگشایی روند. آریزونا موارد باید نزدیک به دو برابر شده پس از روز یادبود.

هنوز وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت CNBC Jim Cramer آمریکا نمی تواند خاموش کردن اقتصاد است. به طور کلی بیش از 2 میلیون coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا همراه با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر.

سهام شده بود پاره بالاتر قبل از این هفته به عنوان سرمایه گذاران را تشویق می کردند از چشم انداز اقتصاد دوره نقاهت به عنوان ایالات متحده و کشورهای برطرف قرنطینه اقدامات است.

“ما تا به حال مستقیم رفته تا بیش از 30 درصد بدون واقعی فروش, بنابراین شما با توجه به یک, و من فکر نمی کنم این بدترین چیز در جهان” گفت: JJ Kinahan رئیس استراتژیست بازار در TD Ameritrade. “همانطور که بیشتر کشورهای عقب بر گردیم به سوال می شود: آیا آنها رفتن به سطح شیب دار بالا به اندازه کافی سریع لطفا به دیوار و خیابان ؟ آنچه که شما شاهد آن خواهید بود برای انجام این کار است.”

S&P 500 و Dow باقی می ماند بیش از 37 درصد بالا روزانه در سطح پایینی رسیده مارس 23. بسیاری از کسانی که دستاوردهای رانده سهام که سود از اقتصاد بازگشایی از جمله خطوط هوایی خطوط کروز و خرده فروشان.

“برخی از این سهام ممکن است بدست جلوتر از چوب اسکی روی خود گفت:” Kinahan. “هنگامی که شما دیدن برخی از شرکت های هواپیمایی که قیمت در سطح آنها قبل از این همه زمانی آغاز شد که آنها می گویند آنها در حال رفتن به انجام 60 درصد از کسب و کار خود را فقط معنی ندارد.”

کاهش در این هفته تحت فشار قرار دادند S&P 500 به زیر آن خط میانگین حرکتی 200 روزه به طور گسترده ای به دنبال آن سطح توسط معامله گران است.

“هنگامی که S&P 500 عبور در بالای خط میانگین حرکتی 200 روزه [ماه گذشته,], آن را به سرمایه گذاران به خرید سهام آن گفت: همه چیز خوب با اقتصاد” گفت: Mitchell گلدبرگ مدیر عامل شرکت ClientFirst استراتژی است. “این نیز نشانه های مدیران صندوق های تامینی است که بیش از حد سنگین به پول نقد در حال حاضر راه خود را در پشت معیار و در حال حاضر عملکرد-تعقیب.”

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de