رایگان دانه جهانی جیره برای مهاجران در مرکز بسته بندی: 10 امتیاز

Free Grain, Universal Ration For Migrants In Centre's Package: 10 Points

Nirmala Sitharaman امروز اعلام کرد tranche دوم از مرکز تومان 20 lakh کرور بسته است.

دهلی نو: اتحادیه امور Nirmala Sitharaman امروز پرده برداری از tranche دوم از مرکز تومان 20 lakh کرور محرک های مالی که تلاش برای رسیدگی به سوال از غذا و سرپناه و معیشت برای کارگران مهاجر خیابان فروشندگان و کشاورزان کوچک. فوری کمک اندازه گیری اعلام شد اضافی دانه. جهانی جیره کارت که کار در سراسر کشور و مقرون به صرفه اجاره مسکن طرح نیز در آثار. “وجود دارد یک نگرانی مشروع در مورد مهاجران بازگشت به صفحه اصلی متحده است. ما با توجه به مهاجران ما مباهات” وزیر گفت: در راستای افزایش انتقاد مخالفان که مرکز است که نادیده گرفتن وضع اسفناک کارگران مهاجر. برای کشاورزان وزیر اعلام کرد Kisan کارت. مقررات مربوط به وام های ساخته شده برای فروشندگان خیابانی و قبایل.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. Nirmala Sitharaman گفت: آنچه که دولت ارائه شده است در حال حاضر ادامه خواهد داد و اضافی دانه های مواد غذایی نیز داده می شود. “علاوه بر این کسانی که جیره کارت می توانید فایده 5 کیلوگرم برنج یا گندم و 5 کیلوگرم chana در هر خانواده است. این سود حدود 8 کرور مردم و دولت اختصاص داده است 3,500 تومان کرور روپیه برای این. این خواهد بود که تصویب شده توسط دولت های ایالتی و معتبر خواهد بود برای 3 ماه آینده او اضافه شده است.

  2. وجود خواهد داشت یک “یک ملت یک جیره کارت” کارشناسی ارشد Sitharaman گفت. هر کسی صرف نظر از جایی که آنها می توانید فایده از جیره. یک ملت یک جیره کارت در حال حاضر نورد از 83% تا کنون و خواهد بود 100 ٪ تا مارس سال 2021,” او گفت:. “این اطمینان را به مردم و حق خود را در جیره غذایی هر کدام گوشه ای از کشور آنها ممکن است”.

  3. تحت PM Awas Yojana یک طرح شروع خواهد شد برای اجاره مسکن, که در آن موسسات و انجمن ها خواسته خواهد شد که به ارائه مسکن ارزان قیمت در محل خود. دولت نیز مقرون به صرفه مسکن شهری ضعیف کارگران و مهاجران در همه کشورها و UTs که ساخته خواهد شد تحت دولتی و خصوصی مشارکت.

  4. برای مردم درآمد بین Rs 6 لاخ و 18 لاخ یک 70,000 تومان کرور روپیه طرح برای یارانه مسکن در حال انجام است. “ما در حال حاضر ارائه یک سال تمدید این طرح از ماه مارس سال 2020 به ماه مارس سال 2021. این در حال حاضر سود 3.3 لاخ خانواده. گسترش 1 سال بهره مند خواهد شد یکی دیگر از 2.5 لاخ خانواده ها و ایجاد تقاضا در بخش مسکن” او گفت:.

  5. وزیر همچنین اعلام کرد 5,000 تومان کرور روپیه اعتباری ویژه تسهیلات سود برای فروشندگان خیابانی که راه اندازی خواهد شد ظرف یک ماه. در زیر آن یک فروشنده می تواند سود وام از 10 ، 000 تومان و آن را به سود 50 لاخ فروشندگان خیابانی. یک تومان 600 کرور صندوق برای افزایش قبیله ای بخش کار می کنند.

  6. کسانی که نیاز به وام تحت 50,000 تومان خواهد شد که 2 درصد بهره براندازی رای دادن. این را به نفع تقریبا 3 کرور افرادی که ذینفع تحت مودرا shishu دسته. کلی سود برای آنها خواهد بود 1,500 تومان کرور.

  7. این Kisan کارت اعتباری به معنای برای کشاورزان نیز تمدید شود به ماهیگیران و دامداری کارگران است. حدود 2.5 کرور کشاورزان که هنوز نمی باید آن را در حال حاضر آن را دریافت کنید. تخصیص برای این است که Rs 2 لاخ کرور. برای کوچک و حاشیه ای به کشاورزان و اضافی صندوق 30000 تومان کرور روپیه اضافه خواهد شد به موجود 90,000 کرور تحت NABARD. این کمک خواهد کرد که به خصوص در فصل ربیع و سود 3 کرور کشاورزان است.

  8. روز سه شنبه نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد تجمعی بسته تومان 20 lakh کرور به منظور کمک به بخش های مختلف در میان بحران مالی تنظیم کردن توسط شیوع کروناویروس. این شامل Rs 1.7 لاخ کرور بسته anounced در ماه مارس برای فقرا و Rs 5.6 لاخ کرور محرک ارائه شده توسط بانک مرکزی هند tthrough های مختلف سیاست های پولی. بقیه بسته است که اعلام کرد در تراشه ها جای دادند. دیروز Ms Sitharman پرده برداری از اولین tranche که شامل یک تومان 5.94 لاخ کرور طرح MSMEs و دیگران

  9. این مرکز شده است و در پایان دریافت از انتقاد مخالفان از ساعت مودی اعلام کرد بسته. اکثر احزاب مخالف-از جمله کنگره سمت چپ DMK و Trinamool کنگره – باید سوال که چرا وضعیت اسفبار کارگران مهاجر شده اند که از جان گذشته برای رفتن به خانه به عنوان درآمد خود را خشک یک شبه و آنها خود را در حال اجرا از غذا و سرپناه است که بارها و بارها نادیده گرفته شده است.

  10. تصاویری از خط طولانی از مهاجران trudging در بزرگراه حمل کودکان کوچک و ناچیز وسایل بودند برخی از ترین تصاویر متحرک از مستند. حتی پس از مرکز آغاز شده و در حال اجرا قطار ویژه وضعیت خود را بهبود نمی بخشد زیاد است. بسیاری از زمان, کامیون, tempos و حتی سه چرخ به کشتی سوار در سفر از صدها کیلومتر است. برخی هرگز از آن ساخته شده خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im