فرانکلین تمپلتون قفل در $4.1 میلیارد بستن شش هند بودجه

Franklin Templeton Locks In $4.1 Billion By Shutting Six Indian Funds

هند بازارهای اعتباری بودند در حال تکان سخت lockdown برای جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس

یکی از اولین های جهانی شرکت های مالی برای راه اندازی و مدیریت دارایی عملیات در هند بیش از دو دهه پیش گرفتن اقدامات بی سابقه ای برای قفل کردن در پول سرمایه گذار به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر اعتباری در بازار شده است.

فرانکلین تمپلتون در حال بسته شش درآمد ثابت و اعتباری-خطر بودجه اجرای آن توسط هند واحد قفل در Rs 308 میلیارد دلار ($4.1 میلیارد دلار از سرمایه گذاری پول. هند بدهی بازارهای شده اند وضعیتی وخیم پس از همه گیر باعث شد مقامات به موسسه جهان بزرگترین اقامت در خانه محدودیت که بدتر نقدینگی در برخی از اوراق قرضه شرکت های بزرگ تجاری.

پیچ در پیچ تا بودجه است “تنها گزینه قابل دوام برای حفظ ارزش برای سرمایه گذاران و برای فعال کردن منظم و عادلانه خروج” برای تمام دارندگان واحد های مدیریت دارایی گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را در روز پنج شنبه. “شده است وجود دارد چشمگیر و پایدار کاهش نقدینگی در بخش خاصی از اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار در حساب Covid-19 بحران و حاصل قفل پایین از اقتصاد است.”

بازارهای اعتباری در سطح جهان شده اند در حال تکان توسط همه گیر و اصلی اوراق قرضه صندوق های اجرا شده توسط فرانکلین تمپلتون مایکل Hasenstab ارسال شده بزرگترین فصلنامه کاهش در دارایی های پس از سال 2016. هند بدهی بازار به ویژه آسیب پذیر به عنوان آنها هنوز به بازیابی از فروپاشی عمده زیرساخت های سرمایه در سال 2018 است. بانک مرکزی هند به تازگی به ارائه پول نقد به سایه بانکداران اما عرضه موفق به استنباط پاسخ به اندازه کافی در روز پنج شنبه تأکید بر چالش های سیاست گذاران.

“بسته شدن فرانکلین تمپلتون بدهی های بودجه خواهد بود تکان خوردن به بدهی شرکت های بزرگ بازار در هند” گفت: Abhimanyu Sofat رئیس تحقیقات در IIFL اوراق بهادار با مسئولیت محدود. در بمبئی. “این بودجه یکی از بالا انجام برای چند سال گذشته با توجه به در معرض خطر بالاتر گرفته شده توسط آنها را با اعطای وام به پایین-دارای امتیاز بوده است. ما معتقدیم این زمان برای RBI به حتی قوی تر در آن مداخله در بازار وام و اعتبار.”

فرانکلین است تعطیل فرانکلین هند کم مدت صندوق فرانکلین هند پویا تعهدی صندوق فرانکلین هند ریسک اعتباری صندوق فرانکلین هند کوتاه مدت درآمد طرح فرانکلین هند کوتاه فوق العاده صندوق اوراق قرضه و فرانکلین هند فرصت های درآمد صندوق است.

“پیچ در پیچ تا از به عنوان بسیاری از شش بودجه بی سابقه است” گفت: Vidya بالا سر تحقیق و بنیانگذار شرکت در چنای بر اساس Primeinvestor.در. “در حال حاضر استفاده می شود تا نقدینگی به دیدار بزرگ redemptions آنها تا به حال هیچ چاره ای جز به باد برای جلوگیری از اجرا در بودجه که ناشی از آنها را به فروش خوب-کیفیت کاغذ و نگه دارید و به آنهایی که بد.”

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>