فرانکلین هند آمار به طور پیش فرض در Essel گروه مقالات تومان ارزش 616 کرور

Franklin Templeton Hit By Default On Essel Group Papers, Initiates Recovery Proceedings

بلوغ ارزش NCDs شد Rs 616 کرور

در انتشار در جمعه فرانکلین تمپلتون صندوق گفت که این ارزیابی بازیابی دادرسی در برابر Essel Infraprojects محدود (EIL) قصور در Rs 92 کرور بلوغ تعهد غیر قابل تبدیل اوراق قرضه (NCD). این NCDs حمایت هستند یک تعهد ذکر شده سهام Zee Entertainment, Dish TV, لیست نشده سهام عیل شخصی تضمین Essel گروه رئیس Subhash Chandra و شرکت ها را تضمین کند. بلوغ ارزش NCDs از جمله رستگاری, حق بیمه, شد, Rs 616 کرور اما آن را تنها به ارزش بازار ارزش Rs 92 کرور. در بلوغ تاریخ مارس 22, صادر کننده قادر به پاسخگویی به تعهد.

“این NCDs در حال حاضر نسبتا به ارزش Rs 92 کرور در مجموعه ما در 15 درصد از بلوغ ارزش پس از ارائه 85 درصد کوتاه کردن مو” فرانکلین تمپلتون گفت.

تا آنجا که رسیدگی نگران هستند, صندوق خانه منصوب شده است یک مشاور حقوقی است و به دنبال گرفتن حداکثر بازیابی.

“ما باید منصوب از یک مشاور حقوقی و به طور جدی با توجه به تمام اقدامات لازم برای به حداکثر رساندن بازیابی ارزش. طرح خواهد شد به طور مداوم نظارت بر تحولات در عیل و اقدامات مناسب در بهترین مورد علاقه خود را unitholders,” آزادی گفت.

وجود دارد چهار طرح با قرار گرفتن در معرض این عیل بدهی یعنی پویا تعهدی ریسک اعتباری کوتاه مدت طرح درآمد و کم مدت.

فرانکلین تمپلتون نیز گفت: این رویداد ندارد هیچ تاثیر بر خالص ارزش دارایی (NAVs) از این طرح که از 22 ماه مه در مقایسه با NAVs به عنوان از آوریل 21.

“این تنها نشان دهنده realisable اساس ارزش فعلی سهم پوشش و نشان نمی دهد هر گونه کاهش و یا نوشتن از مقدار پس دادنی توسط Essel Infraprojects. ارزیابی می تواند نظارت روزانه و دریافتنی تنظیم خواهد شد تا منعکس کننده هر گونه مواد تغییر در سهم پوشش (فهرست سهام عدالت),” صندوق خانه آزادی اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>