چهار داستان سفر که بیش از حد خوب درست باشد

آرزوی ما برای مثبت سفر اخبار این روز است. و در یک روز و سن که عناوین تسلط است که در زمان به عنوان خوانده شده چاپ خوب?

در اینجا چهار محبوب داستان سفر از دو ماه گذشته که در آن جزئیات بعدها روشن ساخته شده است که اصلی عناوین قابل ملاحظه ای کمتر موثر از آنها در ابتدا به نظر می رسید.

1. ژاپن ممکن است پوشش نیمی از هزینه های خود را اگر شما بازدید

اگر گزارش می دهد که ژاپن خواهد پرداخت بخش زیادی از هزینه های سفر خود را صدا بیش از حد خوب درست باشد به این دلیل است که آنها بودند. پس بین المللی عناوین pounced در گزارش که در ژاپن راه اندازی یک کمپین جدید برای پرداخت نیمی از مسافران هزینه های مقامات ژاپنی به سرعت reined در انتظارات.

در یک سری از توییت در مه 27, ژاپن, گردشگری آژانس روشن است که آن جدید “رفتن به سفر” کمپین با هدف تحریک مسافران داخلی و نه بین المللی ، این کمپین که آژانس به ذکر است که هنوز هم “تحت نظر گرفتن” آغاز خواهد شد پس از Covid-19 همه گیر به پایان می رسد.

روز بعد سازمان نیز قرار داده شده توجه کنید در این صفحه از وب سایت خود را در مورد “اطلاعات غلط … حال گزارش شده توسط برخی از رسانه ها.”

حتی اگر این طرح تصویب شده است این مفهوم که ژاپن پوشش “نیمی” از مسافران هزینه کشش بیش از حد به خصوص برای یک کشور به عنوان گران قیمت به عنوان ژاپن است. بودجه اسناد گزیده ای از مبارزات انتخاباتی نشان می دهد مسافران خواهد بود واجد شرایط برای اسکان و ناهار خوری کوپن برای تا 20 ، 000 ین (US$186) هر فرد در هر روز.

در حال حاضر بسیاری از خارجی ها از جمله کسانی که از چین و استرالیا و ایالات متحده و بسیاری از اروپا هستند اجازه ورود به ژاپن است. کسانی که مجاز هستند با توجه به “شرایط استثنایی” درخواست به قرنطینه برای 14 روز.

2. مسافران دریافت Covid-19 آزمایش خون قبل از پرواز

چه بهتر از راه برای فرونشاندن ترس از ابتلا به کروناویروس در حالی که پرواز نسبت به آزمون مسافران قبل از آنها در هیئت مدیره هواپیما ؟ که چیزی است که بسیاری تصور می کردند که آنها خواندن عناوین که امارات شد اولین هواپیمایی برای انجام سریع Covid-19 آزمون برای خروج مسافران است.

متاسفانه آنچه روشن ساخته شده در آن زمان بود که آزمايشات سرولوژی تستهای آنتی بادی (که شواهد نشان می دهد از گذشته عفونت) نه فعال Covid-19 عفونت. در حالی که آنتی بادی آزمایش مفید برای پیگیری همه گیر (و به تشخیص برخی از سطح از ایمنی) آنها نمی خواهد جلوگیری از آگهی از آلوده کردن یک دیگر در طول مسافرت هوایی.

انگشت خراش سریع سرولوژی برای بررسی حضور آنتی بادی در حالی که Covid-19 عفونت آزمون به طور معمول اداره از طریق بینی سواب و نمونه های بزاق (حداقل در حال حاضر).

واژن, FABI

گزارش مورد سوال که آیا مسافران خواهد بود را تکذیب کرد شبانه روزی بر اساس نتایج است که سخت به میدان داده است که آنها آزمایش برای حضور آنتی بادی تنها.

انگشت-خراش آزمایش خون تجویز شد به عنوان بخشی از “اقدامات احتیاطی دیگر” معرفی شده توسط امارات و در ابتدا با توجه به مسافر پرواز از دبی به تونس. پس از دبی اقتدار بهداشت که اداره آزمون کشف اثر نرخ تنها حدود 30% آن ممنوع آزمایش.

3. شما می توانید آزمایش در فرودگاه وین جلوگیری از قرنطینه

در زمانی که اروپا محبوب ترین مقصد سفر بسته بودند به خارجی ها و مسافران بین المللی را دیدم یک ضرب المثلی نور در انتهای تونل زمانی که عناوین مورد وین coronavirus تست در فرودگاه تحت سلطه صفحات اخبار.

برخی از مسافران بین المللی به فکر آنها می تواند دسترسی وین اگر آنها می تواند با تصویب یک Covid-19 تست.

Salva میرا عکاسی

این درست است که کسانی که از پرداخت 190 یورو (US$210) برای coronavirus آزمون پس از فرود در فرودگاه بین المللی وین می توانید جست و خیز این کشور اجباری 14 روز در قرنطینه اگر تست منفی است.

این هم درست است که این در دسترس است به “همه مسافران پس از رسیدن* یا خروج از وین فرودگاه.”

اما این ستاره مهم است: آن را نشان می دهد که آزمایش بر روی ورود در دسترس است تنها برای کسانی که هر دو از یک محل اقامت در اتریش و معتبر اجازه اقامت. این اطلاعات در حال حاضر آشکارا جعبه در بالای وین فرودگاه بین المللی را coronavirus تست صفحه وب با یک علامت تعجب و کلمه “توجه” در تمام حروف.

علاوه بر این فرودگاه را در سایت coronavirus تست باید تفسیر در رابطه با اتریش سفر قوانین و مقررات است که ایالات متحده که از طریق مه 31:

“ورود هوا ممنوع است برای اتباع کشور سوم از کشورهای خارج از منطقه شنگن. سوم اتباع کشور رفت و آمد از داخل منطقه شنگن از طریق هوا مجبور به حمل یک گواهی پزشکی اثبات منفی Covid-19 نتیجه آزمون و یا موظف به ارتکاب به 14 روز در قرنطینه.”

منطقه شنگن است که یک گروه از 26 کشور اروپایی است که انجام داده اند دور کنترل مرز بین یکدیگر است.

4. کشور پرداخت خواهد شد شما را به بازدید از

در حالی که گردشگری تخته در سراسر جهان در حال برنامه ریزی استراتژی برای جلب مسافران هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار تعدادی از رسانه ها گزارش در کشورها است که “پرداخت” شما را به بازدید.

سیسیل 75 میلیون یورو (US$83 میلیون) گردشگری ابتکار که ممکن است به پرداخت برای یک شب از سه شب سفر همراه با کوپن برای موزه هزینه یک چیز است (با فرض اینکه شما واجد شرایط البته); پوشش در مورد رایگان loungers خورشید و جداول در سواحل بلغارستان hazier. همچنین گزارش شده است که کانکون, مکزیک, در حال آماده سازی یک کمپین است که شامل دو برای یک هتل باقی می ماند و همراه بلیط هوا بازپرداخت و قبرس را پوشش اسکان و مواد غذایی و دارو برای Covid-19 بیماران و خانواده های آنها باید تبدیل به بیمار در حالی که آنها وجود دارد.

Slanchev بریگ یا آفتابی ساحل, عمده تفریحگاه ساحلی در سواحل بلغارستان.

Adél Békefi

هتل کشتی تور شرکت ها و افراد درگیر با صنعت مسافرت انتظار می رود برای ارائه مشوق های سخاوتمندانه به فریب مسافران از خانه های خود را هنگامی که زمان مناسب است. بلیط هواپیما بازپرداخت و رایگان اتاق های هتل نیست بی اهمیت است. اما اینکه آیا معاملات سفر و پزشکی رایگان به مقدار “پرداخت شما” منوط به تفسير خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im