سابق NBA به جلو Al Harrington می خواهد به 100 سیاه افراد میلیونرهای طریق شاهدانه کسب و کار

Al Harrington که با بازی در 16 فصل در NBA مذاکرات در مورد کارآفرینی و خود شرکت ویولا است که درگیر در شاهدانه ص

توسط ELEMENTORSITE در 25 خرداد 1399

Al Harrington که با بازی در 16 فصل در NBA مذاکرات در مورد کارآفرینی و خود شرکت ویولا است که درگیر در شاهدانه صنعت در افسانه های ملی بسکتبال بازنشسته بازیکنان Association Conference at Caesars Palace در جولای 9, 2019 در لاس وگاس, نوادا.

جان مک کوی | گتی ایماژ

سابق انجمن ملی بسکتبال به جلو Al Harrington می گوید: او در یک ماموریت به نوبه خود 100 سیاه افراد به میلیونرهای با استفاده از شاهدانه بخش گفت: CNBC.

هارینگتون در حال حاضر مدیر عامل شرکت شاهدانه شرکت Viola مارک گفت: یکی از راه هایی که او را در رسیدن به این ماموریت برای کمک به 100 سیاه مردم از طریق یک انکوباتور برنامه ای است که اجازه می دهد تا بازار سیاه شاهدانه محصولات خود را به نوبه خود مشروع با کمک شرکت خود را.

"بسیاری از علامت های تجاری که در بازار سیاه است که بسیاری از اعتبار و باور نکردنی زیر باید سهم بازار اما آنها فقط نمی دانند که چگونه برای رسیدن به حقوقی بازار" Harrington گفت.

Harrington گفت: کارآفرینان در شاهدانه زمینه پیدا کردن آن "تقریبا غیر ممکن است برای دریافت مجوز" به رشد و کسب درآمد از محصولات در کشورهای که در آن ماری جوانا قانونی است. Harrington افزود: برخی از محصولات می تواند "میلیون دلار ارزیابی" اگر ترویج و آشفته به درستی.

به عنوان متحده مانند نیوجرسی و نیویورک (که در پروژه های $772 میلیون دلار درآمد مالیاتی) در حال نزدیک شدن به قانونی شاهدانه, هارینگتون حمایت برای تنوع در این بخش به ویژه هنگامی که با توجه به این که سیاه پوستان را دریافت شدیدتر احکام زندان برای ماری جوانا جرائم قبل از قانونی.

"این چیزی است که من ادامه خواهد داد برای به چنگ در ادامه به آگاهی به این دلیل که یک بار دیگر من احساس می کنم مانند جنگ با مواد مخدر انجام شد نسبت به جامعه ما و آنها با استفاده از شاهدانه به عنوان تقریبا اصلی مواد مخدر در ادامه به قفل ما" Harrington گفت: "این همه پول ساخته شده در حال حاضر ما در حال نشان داده شده; ما وجود دارد. من احساس می کنم مثل ما پیشگام این صنعت است."

ویولا بسته در $16 میلیون سری بودجه دور اکتبر گذشته با اضافه کردن سرمایه گذاران جدید از ورزشکاران از جمله هارینگتون نزدیک NBA, برادران, Stephen Jackson که عناوین ساخته شده پس از تماس برای عدالت در مرگ جورج فلوید که درگذشت در مه 25 در مینه سوتا است.

"ما قصد داریم همچنان به حمایت از او پشتیبانی ما" Harrington گفت: از جکسون اضافه کرد که او قصد دارد به کمک 20,000 CBD کرم های موضعی به معترضان که رنج می برند از درد مزمن است.

فلوید از مرگ برانگیخته تجدید گفتگو در اطراف خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی اجتماعی در برابر مردم سیاه و سفید. Harrington گفت که او می خواهد به بحث در مورد فقدان فرصت های اقتصادی در جوامع به ادامه, به خصوص با آن هزینه های قدرت.

سابق NBA بازیکن Stephen Jackson, اچ جورج فلوید را صحبت می کند در یک بنای یادبود در 3 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

استفان Maturen | گتی ایماژ

با توجه به یک سال 2018 مطالعه تکمیل تحقیقات جهانی شرکت Nielsen, سیاه, صرف قدرت رسیده $1.3 تریلیون دلار و پیش بینی افزایش به $1.54 تریلیون دلار تا سال 2022. Harrington گفت: او می خواست برای آگاهی بیشتر در مورد تاثیر "سیاه دلار."

"آنچه که من امیدوار هستم این است که ما با استفاده از این زمان به خودمان آموزش و متوجه است که ما یک مقدار زیادی از قدرت در میان خودمان اگر ما فقط توجه و حمایت از یک دیگر" Harrington گفت.

شرکت کمک

سابق NBA به جلو نیز نامیده می شود در شرکت های که پول های اهدایی در پی فلوید مرگ برای دسترسی به سیاه و ورزشکاران است. Harrington گفت: چهره های ورزشی می تواند کمک کند "چرا که آنها واقعا در محله و یا می دانم که مردم از محله" و می تواند "دیدن اگر [بودجه] تاثیر بر مردم است."

شرکت های بزرگ از جمله بانک مرکزی آمریکا (1 میلیارد دلار) پی پال ($530 میلیون) و لیگ ملی فوتبال (250 میلیون دلار) همه متعهد بودجه برای کمک به مبارزه با بی عدالتی اجتماعی و آوردن ثبات اقتصادی به جوامع است.

کوئنتین ویلیامز رئیس و مدیر عامل شرکت مستقر در نیویورک ورزشی و سرگرمی ساقی Lappert ویلیامز شرکت کامپیوتر گفت: شرکت هایی که پول تعهد به سیاه جوامع نیز باید ارائه بودجه به صورت "مناسب پاسخگویی."

ویلیامز یک استراتژیست کسب و کار و اجرایی سابق با NFL و انجمن ملی بسکتبال گفت: در برخی موارد 80 درصد از بودجه به عملیات "استراتژیست" با کمی مانده به "قطره ای را به جوامع که نیاز به کمک های مالی."

او به نام برای شرکت اهدا کنندگان به ایجاد گروه "به بررسی دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد به پول است. هنگامی که شما در حال صرف این نوع از پول آن را به ارزش آن را به اطمینان حاصل شود که آن را هدر نمی رود" ویلیامز گفت.

Harrington اضافه شده شرکت نیاز به ارائه بیش از یک "بزرگ بیانیه ای که ما در حال اهدای پول" و ارائه فرصت های بیشتر. "و این چیزی است که شرکت من است همه چیز در مورد," او گفت:. "من می خواهم به استفاده از ویولا به عنوان یک پلت فرم به آموزش بالا بردن و توانمند سازی مردم است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن