سابق وزیر دفاع برخوردار می شکند سکوت و اشک به مغلوب ساختن پیشی جستن: “او تلاش می کند تا ما را تقسیم’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به عنوان وزیر دفاع جیمز Mattis (L) به نظر می رسد در طول یک جلسه با رهبران نظامی ارشد در کابینه در کاخ سفید در اکتبر 5, 2017.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

واشنگتن — وزیر سابق دفاع جیمز Mattis پاره پاره به سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک داغدار شنبه شب در بیانیه ای.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا—و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. در عوض, او تلاش می کند برای تقسیم ما” Mattis نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط اطلس. “ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر, رهبری,” او نوشت:, و اضافه کرد که او “به تماشای این هفته وقایع عصبانی و وحشت زده.”

Mattis’ بیانیه می آید به عنوان ملت پرانتز برای نهمین روز از اعتراضات را برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید. فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

متعاقب آن نا آرامی های مدنی که برخی از آنها تبدیل به خشونت وادار مغلوب ساختن پیشی جستن به تماس برای فرمانداران به استفاده از شدیدتر تاکتیک و نیروی بیشتری در هنگام مقابله با داعش است.

روز دوشنبه تلفنی با فرمانداران دولت ضبط شد که به دست آمده توسط NBC News, وزیر دفاع علامت Esper گفته متحده “برای تسلط بر فضای نبرد” در هنگام برخورد با تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: در همان تماس بگیرید که او در قرار دادن ملت بالاترین-رتبه بندی نظامی افسر رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley “مسئول” اعتراض پاسخ تلاش.

Mattis که استعفا از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دسامبر 2018, انتقاد Esper این اصطلاحات است.

“ما باید رد هر گونه تفکر در شهرهای ما به عنوان یک ‘battlespace که ما یونیفورم نظامی بر اساس نام به “تسلط” او توضیح داد. “Militarizing پاسخ ما به عنوان شاهد در واشنگتن, دی سی, مجموعه تا یک جنگ نادرست درگیری—بین نظامی و غیر نظامی جامعه است. آن را نابود زمین اخلاقی است که تضمین قابل اعتماد پیوند میان زن و مرد و جامعه به آنها قسم خورده به محافظت از آن خود آنها هستند.”

در چهارشنبه Esper خبرنگاران در پنتاگون بود که او با استفاده از واژگان نظامی اما پشیمان با استفاده از به اصطلاح.

برخوردار همچنین در زمان موضوع را با یک دوشنبه شب حادثه که در آن معترضان به زور پاک از لافایت مربع یک پارک کوچک در مقابل رئیس جمهور اقامت.

“عبارت” برابر عدالت تحت قانون’ حک شده در سنگ فرش از دیوان عالی ایالات متحده. این دقیقا چیزی است که معترضان به درستی خواستار است. آن را سالم و بی خطر و وحدت تقاضا—که همه ما باید قادر به گرفتن پشت” Mattis توضیح داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق مربع با چند تن از اعضای کابینه خود را به ایستادگی در مقابل کلیسای سنت جان در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس و نما برای عکس. او بعد از motioned به اعضای کابینه خود را برای پیوستن به او برای تصاویر بیشتر.

Esper که قبلا گفته او را حفظ نظامی ایالات متحده را غیر سیاسی طبیعت وارد قاب و ایستاده بود کنار مغلوب ساختن پیشی جستن برای عکس op. در یک سه شنبه شب در مصاحبه با ان بی سی نیوز Esper گفت: “من نمی دانم که در آن من بود” وقتی پرسیده شد که در مورد به شدت انتقاد عکس فرصت است. “من فکر کردم من می خواهم به انجام دو چیز است: برای دیدن برخی از آسیب و به بحث به نیروهای نظامی است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی با دادستان کل آمریکا ویلیام Barr (L) وزیر دفاع Mark T. Esper (C) رئیس ستاد مشترک ارتش Mark A. Milley (R) و دیگران از کاخ سفید به دیدار سنت جان کلیسا پس از منطقه پاک شد از مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید 1 ژوئن 2020, در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری گتی ایماژ

“ما نباید منحرف شود توسط تعداد کمی از lawbreakers. تظاهرات تعریف شده توسط دهها هزار نفر از مردم وجدانی که اصرار دارد که ما زندگی کردن را به ما ارزش—ارزش های ما به عنوان مردم و ارزش های ما به عنوان یک ملت” Mattis اضافه شده است.

“ما باید رد و پاسخگو کسانی که در دفتر چه کسی را مسخره از قانون اساسی ما است.”

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

قبل از Mattis شد مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر دفاع, چهار-ستاره دریایی سپاه به طور کلی رهبری فرماندهی مرکزی ایالات متحده به مبارزه با فرمان مسئول جنگ در عراق و افغانستان است.

Mattis احترام دریایی با یک نظامی حرفه ای پوشا چهار دهه مورد ستایش قرار داد خود را برای میدان جنگ دلاوری و خویشاوندی با رتبه و فایل اعضای.

او در طول نظامی حرفه ای برخوردار بود روی محبت به عنوان “سگ دیوانه” و “راهب جنگجو.” او برای او شناخته شده بود, استراتژی, matter-of-factness و عار برای پاورپوینت, است که شناخته شده به عنوان نظامی ایالات متحده را امضا ابزار آموزش.

سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده ژنرال جیمز Mattis, فرمانده, فرماندهی مرکزی ایالات متحده, مذاکرات به تفنگداران دریایی در دسامبر. 25, 2011 در کابل ،

وزارت دفاع عکس

در فوق العاده خود استعفا نامه که لرزاند واشنگتن برخوردار نوشت: به ناروا که او “یک راست به وزیر دفاع نمایش که بهتر است تراز وسط قرار دارد با شماست.”

“نظر من در درمان متحدان با احترام و همچنین روشن بودن چشم در مورد هر دو بدگویی بازیگران و استراتژیک رقبا” Mattis گفت: “به شدت برگزار می شود و مطلع با بیش از چهار دهه از غوطه ور شدن در این مسائل است.”

رئیس جمهور است و غالبا شدت انتقاد کرد آمریکا و متحدان در فرانسه, انگلستان, کانادا و آلمان در حالی که در زمان ظاهر می شود به سمت آمریکا و دشمنان خود را بیش از مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو