“برای کسانی که احساس غم و اندوه و خشم و…”: سوندار پیچای در برابری نژادی

'For Those Feeling Grief, Anger...': Sundar Pichai On Racial Equality

مینیاپولیس, کانون ناآرامی گریبانگیر شد با پنجمین شب متوالی از خشونت (فایل)

مینیاپولیس:

الفبای Inc و مدیران گوگل Sundar Pichai به نشان همبستگی با مردم آمریکا و جامعه در ایالات متحده آمریکا در میان اعتراضهای گسترده بیش از این بر روی دوربین مرگ یک غیر مسلح در بازداشت پلیس و گفت: کسانی که احساس غم و اندوه و خشم و غم و اندوه و ترس نیست “به تنهایی”. او نیز پرده برداری کرد در توییتر یک روبان سیاه در گوگل و یوتیوب صفحات اصلی که او گفت: نشان شرکت خود را برای حمایت از برابری نژادی.

“امروز ما در گوگل و یوتیوب صفحات ما به اشتراک گذاری پشتیبانی ما برای برابری نژادی در همبستگی با جامعه سیاه و سفید و در حافظه جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران که اصلا صدای. برای کسانی که احساس غم و اندوه و خشم و غم و اندوه & ترس شما به تنهایی نیست” او هنوز توییتی.

یک ویدیو از یک دستبند سیاه و سفید مرد – جورج Floyd – مرگ در حالی که یک مینیاپولیس افسر زانو در گردن او برای بیش از پنج دقیقه موجب دیوانگی در ایالات متحده بیش از رفتار پلیس آفریقایی-آمریکایی ها در هفته گذشته.

افسر درک چوین بود که دیده زانو روی قربانی در این ویدئو اخراج شد و به اتهام سوم-قتل درجه.

تظاهرات مسالمت آمیز به دنبال شدیدتر مسئول افسر و دستگیری از پرسنل پلیس در حال حاضر در نقطه ای به زودی snowballed به خشونت است. حکومت تحمیل شده بود در شهرستانها عمده ما به عنوان درگیری بیش از خشونت پلیس فوران در سراسر آمریکا با تظاهرکنندگان نادیده گرفتن هشدارها از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که دولت خود را متوقف خشونت “سرد است.”

مینیاپولیس, کانون ناآرامی گریبانگیر شد با پنجمین شب متوالی از خشونت در روز شنبه با پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور و نارنجک در تظاهرات تخلیه خشم در مرگ جورج فلوید.

لس آنجلس و شیکاگو و آتلانتا در میان دو ده شهرستانها سفارش مردم به ماندن در خانه را یک شبه مطلب متحده به نام سربازان گارد ملی برای کمک به کنترل ناآرامی های مدنی دیده نمی شود در ایالات متحده برای سال.

توییتر که پنهان در برخی از توییت در خشونت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شنبه امروز خود را تغییر تصویر صفحه نمایش را به رنگ سیاه و توضیحات آن به #BlackLivesMatter.

با ورودی از AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>