“برای جوانان ما”: Arvind Kejriwal خواستار PM مودی برای لغو نهایی سال امتحانات

'For Our Youth': Arvind Kejriwal Urges PM Modi To Cancel Final Year Exams

دهلی وزیر Arvind Kejriwal می خواهد سال آخر امتحانات برای همه دانشگاه ها لغو شود (فایل)

دهلی نو:

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, امروز خواسته نخست وزیر نارندرا مودی به دخالت و هدایت UGC (دانشگاه کمک کمیسیون) و منابع انسانی وزارت برای لغو نهایی سال امتحانات برای دانشجویان هر دو دانشگاه دهلی و دیگر مرکزی دانشگاه های سراسر کشور در COVID-19 بحران است.

آقای Kejriwal که نوشته شده به نخست وزیر گفت: “به خاطر جوانان ما من مصرانه از جناب نخست وزیر شخصا به دخالت و لغو نهایی سال امتحانات رقیق و دیگر دولت مرکزی دانشگاه ها و صرفه جویی در آینده”.

در نامه خود از وزیر خواست که در مرکز و UGC به اصلاح دستورالعمل در بزرگتر بهره از دانش آموزان و ذخیره آینده خود را با لغو آخرین ترم امتحانات.

“اگر موسسات مانند بمبی و NLU در حال حاضر اعطا درجه به دانش آموزان خود را بر اساس ارزیابی درونی پس چرا نمی تواند دانشگاه های دیگر همین کار را انجام?” وزیر پرسید.

“جهانی دانشگاه ها نیز اعطا درجه بر اساس ارزیابی درونی در زمان بیماری همه گیر” او اشاره کرد.

ساعت قبل از درخواست تجدید نظر خود را Delhi معاون وزیر Manish Sisodia گفت: امتحانات نهایی برای تمام دانشگاههای دولتی لغو شد.

“از آنجا که مطالعات صورت گرفت این ترم. این ممکن بود برای برگزاری امتحانات. بنابراین ما باید پرسید که دانشگاه به لغو امتحانات و ترویج دانش آموزان بر اساس نتایج گذشته و یا پیشرفته روش ارزیابی” آقای Sisodia است که در دهلی وزیر آموزش و پرورش شد به نقل از خبرگزاری PTI.

دانشگاه تحت دولت دهلی نو شامل Guru Gobind Singh ایندرپرستها دانشگاه دهلی فن آوری دانشگاه Ambedkar دانشگاه و ایندیرا گاندی دهلی نو دانشگاه فنی برای زنان است.

مرکزی دانشگاه دهلی شامل دانشگاه جواهر لعل نهرو دهلی و دانشگاه جامع Millia اسلامی.

مرکزی تصویب مورد نیاز است به لغو امتحانات در این موسسات است.

رفتار نهایی سال امتحانات در طول شیوع کروناویروس شده است یک ستیز با چند رهبران اپوزیسیون مانند کنگره راهول گاندی در برابر نگه داشتن آنها را در این سال است.

این UGC صادر کرده است اصلاح دستورالعمل ها و پیشنهاد شده است امتحانات ممکن برگزار شد و به اتمام سپتامبر یا در کلاس های درس و یا آنلاین.

نگرانی بیش از سال آخر امتحانات آمده میان یک نگرانی در سنبله در COVID-19 نفر در سراسر کشور; بیش از 8.2 لاخ موارد شناسایی شده اند که تا کنون با بیش از 20,000 تازه موارد هر روز از جولای 3.

دهلی سوم بدترین آسیب دیده منطقه در کشور با حدود 1.10 لاخ موارد و 3300 مرگ و میر.

با ورودی از PTI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *