فلوریدا گزارش دومین روز متوالی از رکورد coronavirus موارد بالاترین پس از همه گیر شروع

دایان یک پرستار از هوستون, تگزاس, sunbathes در ساحل کنار شوهرش هر دو با پوشیدن facemasks در ساحل میامی, فلوریدا در 16 ژوئن سال 2020 است.

اوا ماری Uzcategui | خبرگزاری گتی ایماژ

فلوریدا گزارش 9,636 جدید کروناویروس موارد در شنبه مارک یکی دیگر از شکستن رکورد روز به عنوان موارد همچنان به افزایش در دولت با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت فلوریدا سلامت.

شنبه خروش آمد یک روز پس از دولت مجموعه ای از رکورد 8,942 موارد جمعه. Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 138,000 مردم در فلوریدا کشته و حداقل 3,419. وجود دارد 76,129 تست های انجام شده در روز جمعه با 12.7% مثبت نرخ با توجه به بخش بهداشت و درمان.

دولت همچنین گزارش دیگری 8,577 موارد جدید در روز یکشنبه.

موارد در حال افزایش است توسط هزاران نفر در فلوریدا در روزهای اخیر همراه با افزایش در بسیاری از کشورهای دیگر به خصوص در جنوب و غرب است.

برخی از مقامات تاخیر و یا حتی نورد بازگشایی تلاش. وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات جمعه اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق در محل مصرف الکل در میله ها در سطح ایالت.

شهردار میامی کارلوس Gimenez امضا اورژانس را به شاتر تمام سواحل در شهرستان میامی-Dade برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به عنوان او با انتقاد beachgoers برای عدم پیگیری بهداشت عمومی دستورالعمل.

“همانطور که ما همچنان به ادامه مطلب مراجعه کنید COVID-19 مثبت نتایج آزمون میان بزرگسالان جوان و افزایش بستری شدن در بیمارستان من تصمیم گرفته اند که تنها محتاطانه چیزی که به انجام به tamp پایین این اخیر سربازان ارتش برای سرکوب فعالیت های تفریحی قرار داده است که ما به طور کلی جامعه در معرض خطر” Gimenez در بیانیه ای گفت.

شهر میامی در روز پنج شنبه نیز با صدور یک دستور نیاز مردم به پوشش چهره خود را در تمام زمانها. در پالم بیچ شهرستان, شمال میامی, شهردار روز جمعه گفت که 1.5 میلیون ماسک صورت خواهد بود از طریق پست به تمام 660,000 خانه وجود دارد.

حتی به عنوان موارد همچنان در اوج وجود دارد هیچ ایالتی ماسک مورد نیاز در فلوریدا.

پرسید: چرا همه ساکنان ملزم به پوشیدن ماسک در کالیفرنیا ، ران DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه “ما قصد داریم به ادامه قرار داده و از راهنمایی و ما قصد داریم به اعتماد مردم به تصمیم گیری خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید