Fitch است کاهش داد و تعدادی از رتبه های مستقل با توجه به کوروناویروس. آن را هنوز انجام نداده است

رتبه Fitch در کاهش داد یک رکورد 33 رتبه بندی مستقل در نیمه اول این سال و آژانس انجام شده است هنوز به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس دهنی منابع مالی دولت.

جیمز مک کورمک Fitch جهانی از رتبه های مستقل گفت: آژانس قرار داده است این اعتبار از 40 کشور و یا نهادهای مستقل در “منفی” چشم انداز. این بدان معناست که کسانی که رتبه های بالقوه به توان کاهش داد.

“ما هرگز در تاریخ Fitch در رتبه های تا به حال 40 کشور در چشم انداز منفی در همان زمان گفت:” CNBC “سرمایه اتصال” در روز جمعه.

“می آید که پس از ما در حال حاضر کاهش داد و در نیمه اول سال 33 حکمرانان. ما هرگز کاهش 33 در هر سال داده شده بنابراین ما در حال حاضر آن را انجام داده در یک سال و نیم,” او اضافه شده است.

رتبه بندی اعتباری مستقل که فیچ کاهش داد عبارتند از: انگلستان ، استرالیا و هنگ کنگ است.

مک کورمک توضیح داد: بسیاری از دولت ها به افزایش هزینه به پناهگاه اقتصاد خود را از شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. که انتظار می رود به علت وخامت موقعیت های مالی از تمام 119 کشور رتبه Fitch, او گفت:.

از رتبه Fitch در نیویورک است.

Cem Ozdel | Anadolu Agency | گتی ایماژ

وخامت چنین می تواند به شکل کسری بزرگتر یا کوچکتر مازاد در بودجه دولت و یا افزایش در بدهی او اضافه شده است.

صندوق بین المللی پول گفته است که مستند اقدامات اعمال شده در بسیاری از کشورها برای جلوگیری از گسترش این coronavirus را صدمه زدن به اقتصاد جهانی بیش از حد انتظار است. صندوق جهانی هشدار داد که بدهی های عمومی می تواند به تمام زمان بالا از بیش از 100 درصد از جهان را در تولید ناخالص داخلی.

Fitch در گزارش همچنین هشدار داده است که پیش فرض های مستقل می تواند آمار یک رکورد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و ضعف در قیمت نفت است. آرژانتین و اکوادور و لبنان باید قصور در بدهی خود را در سال جاری این سازمان گفت: در گزارش.

مک کورمک گفت: این سازمان خواهد بود که آیا دولت می تواند به پایین آوردن بدهی های خود را در سطح اقتصاد پس از ظهور از coronavirus بیماری همه گیر.

“نگرانی ما واقعا چه اتفاقی می افتد بعد از ما رسیدن به طرف دیگر از coronavirus دوره بحران” او گفت:. “من فکر می کنم که تمرکز که ما و است که واقعا خواهد بود که از عوامل است که تعیین می کند که در آن رتبه بندی بروید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im