اولین پرواز به سرخپوستان رشته در خارج از کشور زمین در کرالا

Coronavirus Lockdown - First Flights To Bring Back Indians Stranded Abroad Land In Kerala

برای اولین بار هوایی هند اکسپرس پرواز فرود در فرودگاه بین المللی کوچین.

تریواندروم:

دو ویژه پرواز با 363 سرخپوستان از ابوظبی و دبی فرود در کرالا در روز پنج شنبه به عنوان بخشی از هند عملیات گسترده برای بازگرداندن برخی از صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان گیر کرده در خارج از کشور با توجه به کروناویروس محدودیت.

برای اولین بار هوایی هند اکسپرس پرواز کردن گرفته شده بود در 5:07 pm (به وقت محلی) از ابوظبی برای کوچی. دوم دبی-کالیکوت پرواز در زمان خاموش در 5:46 pm (به وقت محلی) به عنوان بخشی از عظیم مهاجرین ورزش به نام “Vande بهارات ماموریت” است که با استفاده از جت مسافری و کشتی های نیروی دریایی.

همه مسافران قرار گرفته اند coronavirus ضد بدن آزمون در فرودگاه قبل از خروج و خواهد بود قرنطینه به مدت هفت روز در یک دولت تسهیلات مقامات گفته اند.

آنها خواهد شد و سپس تحت بیشتر قابل اعتماد RT-PCR آزمون و اگر منفی آنها اجازه خواهد داشت به خود قرنطینه در خانه برای باقی مانده مدت هفت روز. اگر آنها مثبت خواهد شد و با انتقال به بيمارستان ،

مسافران پرواز از مکان های بدون آزمون خواهد بود و نگه داشته در نهادی قرنطینه برای همه 14 روز.

همه مسافران که در حال ورود را متحمل خواهد شد در سطح چند نمایش از جمله حرارتی چک. یک بار پاک آنها را نشسته در اتوبوس است که آنها را به خانه خود را در مناطق که در آن آنها را در قرنطینه می شود.

زنان باردار و سالمندان شده است معاف از نهادی قرنطینه خواهد شد اما باید به دنبال سختگیرانه قرنطینه اقدامات در صفحه اصلی.

دولت مرکزی را ممنوع کرده بود تمام ورودی پروازهای بین المللی در اواخر ماه مارس به آن تحمیل شده یکی از دقیقترین ویروس مستندات خروج تعداد زیادی از کارگران و دانشجویان رشته.

تا حال حاضر آن را تا به حال در برابر تخلیه داده های لجستیکی و ایمنی کابوس آوردن و quarantining بازگشت شهروندان است.

روز دوشنبه دولت اعلام کرد قصد دارد برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشت از شهروندان آن رشته در خارج از کشور از مارس 7 در بزرگترین ورزش پس از شرکت هواپیمایی ملی هوایی هند پرواز برگشت 1.7 لاخ سرخپوستان در طول جنگ اول خلیج فارس.

دولت گفت که هوایی هند را به کار گیرند 64 پرواز از مه 7 آوریل 13 به حدود 15000 هند اتباع رشته در خارج از کشور با توجه به مستند. کسانی که مصرف به ویژه پروازهای شارژ خواهد شد در اطراف 50,000 تومان از اروپا و Rs 1 لاخ از ما.

بیش از 3 لاخ سرخپوستان درخواست یک پرواز به خانه. کنسولگری در دبی گفت که آن را به تنهایی دریافت کرده بود تقریبا 2 لاخ برنامه های جذاب در توییتر برای “صبر و همکاری” به هند متعهد به “کار عظیم” بازگشت.

نفت خیز خلیج فارس است که متکی به نیروی کار ارزان از میلیون ها نفر از اتباع خارجی-عمدتا از هند و پاکستان و نپال و سریلانکا — بسیاری از آنها در زندگی کثیف در اردوگاه های دور از منطقه زرق و برق دار آسمان خراش ها و مراکز.

اما coronavirus و ویرانگر اقتصادی تاثیر این بیماری همه گیر را ترک کرده است بسیاری از کارگران بیمار و دیگران بیکار پرداخت نشده و در رحمت گاهی اوقات کارفرمایان بی وجدان.

پروازهای دیگر را ترک خواهد کرد و سنگاپور و مالزی و فیلیپین و همچنین لندن, سان فرانسیسکو, نیویورک و شیکاگو و واشنگتن است. نیروی دریایی کشتی های جنگی استفاده می شود برای بازگرداندن سرخپوستان گیر در غرب آسیا و مالدیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>