اولین پرواز با 177 بازگشت به سرزمین سرخپوستان در کوچی از ابوظبی

Coronavirus Lockdown - First Flight With 177 Returning Indians Lands In Kochi From Abu Dhabi

هوا در هند اکسپرس پرواز فرود در فرودگاه بین المللی کوچین.

تریواندروم:

ویژه پرواز از ابوظبی با 177 سرخپوستان از جمله 49 زنان باردار فرود در کوچی در روز پنج شنبه به عنوان بخشی از هند عملیات گسترده برای بازگرداندن برخی از صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان گیر کرده در خارج از کشور با توجه به کروناویروس محدودیت با جت مسافری و کشتی های نیروی دریایی.

برای اولین بار هوایی هند اکسپرس پرواز در زمان خاموش در 5.07 pm (به وقت محلی). چند دقیقه بعد یک دبی-کالیکوت پرواز در زمان خاموش در 5:46 pm (به وقت محلی) به عنوان بخشی از عظیم مهاجرین ورزش به نام “Vande بهارات ماموریت است.”

وجود دارد هیچ مشکوک COVID-19 موارد در میان دسته اول از 354 مسافران پرواز برگشت در روز پنج شنبه.

دولت مرکزی را ممنوع کرده بود تمام ورودی پروازهای بین المللی در اواخر ماه مارس به آن تحمیل شده یکی از دقیقترین ویروس مستندات خروج تعداد زیادی از کارگران و دانشجویان رشته.

روز دوشنبه دولت هند اعلام کرد قصد دارد برای شروع یک مرحله به مرحله بازگشت از شهروندان آن رشته در خارج از کشور از مارس 7. دولت همچنین گفت که هوایی هند را به کار گیرند 64 پرواز از مه 7 آوریل 13 به حدود 15000 هند اتباع رشته در خارج از کشور با توجه به مستند.

کوتاه-لیست اولین مسافران از میان یک پایگاه داده از بیش از 2 لاخ متقاضیان که شامل حدود 6,500 زنان باردار است یک ماموت وظیفه که مطرح چالش های متعددی برای ماموریت Neeraj Agrawal, کنسول, مطبوعات, اطلاعات و فرهنگ در کنسولگری هند در دبی گفت: خلیج فارس اخبار.

هند ماموریت در امارات متحده عربی نهایی لیست مسافران بودند که انتخاب شده بر اساس دلایل قانع کننده آنها را مشاهده کنید در حالی که ثبت نام خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>