شرکت های “ضعیف” توسط COVID-19 اهداف خارجی تصاحب: راهول گاندی

Firms 'Weakened' By COVID-19 Targets Of Foreign Takeovers: Rahul Gandhi

COVID-19: بسیاری از کسب و کار و فعالیت های مالی در هند آمده اند به توقف سنگ زنی (فایل)

دهلی نو:

ارشد کنگره رهبر راهول گاندی در روز یکشنبه گفت که کاهش رشد اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده است که شرکت های هندی در معرض تصاحب و خواستار “شرکت ها” باید از “منافع خارجی”.

“عظیم رکود اقتصادی را تضعیف کرده است بسیاری از هندی, شرکت ها, آنها را جذاب اهداف برای تصاحب. دولت باید اجازه نمی دهد منافع خارجی را به کنترل هر شرکت هند در این زمان بحران ملی” او هنوز توییتی.

آقای گاندی سخن گفتن بر می آید یک روز که بانک خلق چین (PBOC) خریداری 1.01 درصد سهام در اعطای وام وام مسکن عمده توسعه مسکن شرکت مالی (HDFC). بانک مرکزی چین به دست آورد حدود 1.75 کرور سهام در HDFC در طول سه ماهه منتهی به ماه مارس است.

توسعه در یک زمان می آید زمانی که قیمت سهم از وام دهنده غوطه ور است به شدت.

بسیاری از کسب و کار و فعالیت های مالی در هند آمد به توقف سنگ زنی در ماه گذشته زمانی که این مرکز اعلام کرد کامل در سراسر کشور مستند به بررسی گسترش ویروس. کارشناسان هشدار داده اند که این مستند قرار دادن یک بار در اقتصاد بود که در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت ضعیف تقاضا و پایین بودن رشد تولید ناخالص داخلی.

بانک جهانی پیش بینی کرده است که هند را ببینید رشد فقط 1.5-2.8 درصد در آن زمان سال مالی — پایین از یک انتظار 4.8-5.0 درصد برای سال فقط به پایان رسید.

صندوق بین المللی پول یکی از بزرگترین موسسات مالی همچنین هشدار داد از رکود اقتصادی جهانی گفت: “این بیماری همه گیر است که باعث یک بحران اقتصادی بر خلاف هر در قرن گذشته و نیاز به یک پاسخ برای اطمینان از بازیابی.

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه تاکید کرد نیاز به حفاظت از هر دو زندگی و اقتصاد در پایان تصویری از ملاقات با وزرای ارشد. اما او نشان داد که این مستند می تواند تمدید شود تا مارس 30.

“در اول آدرس من تا به حال گفت:”hai Jaan به jahaan hai (اگر وجود دارد این است که زندگی این جهان وجود داشته باشد)’. ما باید در حال حاضر در Jaan bhi, jahaan bhi (زندگی و جهان)” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید