FIR Against Medanta By An 'Extortionist', Says The Hospital

یک مورد بود در برابر Medanta رئیس Dr Naresh Trehan. (فایل)

دهلی نو:

Medanta بیمارستان, میان کشور, بهترین مراکز بهداشتی و درمانی گفت: FIR یا پلیس مورد ثبت برابر آن و رئیس آن دکتر Naresh Trehan است با توجه به “فردی که موفق به دریافت اخبار فضا با غیر مسئولانه و بیهوده و بیمعنی اتهامات بدون هر گونه بررسی ادعاهای خود را.”

بیمارستان, در میان بهترین و شناخته شده در کشور به شدت تکذیب اتهامات فساد در چگونه آن را به دست 53 هکتار زمین در Gurugram در نزدیکی دهلی نو است.

هفته گذشته یک شاه و یا پلیس شکایت علیه بیمارستان و رئیس آن مشهور متخصص قلب و عروق دکتر Trehan.

صنوبر بوده ظ توسط مردی به نام رامان Sharma, که, با توجه به این بیمارستان بود خود را به پلیس شکایت از اخاذی در سال 2015.

آقای شارما موفق به دریافت یک دادگاه در هاریانا به سفارش پلیس به ثبت نام شاه خودداری اطلاعات حیاتی که قبلا تلاش های او شکست خورده بود در دهلی دادگاه بیمارستان ادعا.

آقای شارما ادعا می شود یک RTI فعال. او می گوید: زمین بود به دست آورد و از مردم محلی در سال 2004 توسط مقامات دولتی که پس از خم قوانین به نفع Medanta و دکتر Trehan است که در آن بنیانگذار شرکت.

دادگاه عالی دهلی رد نسخه خود را از حوادث گفت: اتهامات “مبهم نامشخص و نه حتی یک حادثه با جزئیات کافی بوده و در کل شکایت.”

او سپس با نزدیک شدن به یک دادگاه در هاریانا که به دستور شاه, که, بیمارستان گفت: او موفق تنها با خودداری از اطلاعات حیاتی از دادگاه در مورد او شکست خورده زودتر تلاش است.

کل Medanta گفته:

ما شوکه به اتهامات علیه Medanta بیمارستان و رئیس آن توسط فردی که موفق به دریافت اخبار فضا با غیر مسئولانه و بیهوده و بیمعنی اتهامات بدون هر گونه بررسی ادعاهای خود را. در حالی که Medanta همیشه اجازه دهید ما کار و تعهد به مراقبت های بهداشتی برای خود صحبت می کنند ما احساس اجبار به مجموعه ای از رکورد مستقیم با آنچه ما از ظاهر شدن به عنوان اخبار در چند روز گذشته.

یک فرد رامان Sharma ادعا می شود یک RTI فعال اما به عنوان گزارش شده توسط رسانه ها متهم شده است اخاذی ساخته شده است که کاملا نادرست و بی اساس اتهامات علیه رئیس ما و دیگران است. اتهامات پوچ هستند و در واقع آنچه که نادیده گرفته شده است که رامان Sharma قبلا ثبت دو مورد یکسان به این یکی در دهلی یکی در Patiala House دادگاه و در دادگاه عالی دهلی نو. هر دو این موارد اخراج شدند و قاضی را رد کرد و اتهامات او به عنوان “مبهم نامشخص و نه حتی یک حادثه با جزئیات کافی بوده و در کل شکایت.”

پس از شکست در دادگاه در دهلی رفت و به دادگاه منطقه در Gurugram. او را فاش نمی کند به دادگاه در Gurugram که یک پرس و جو در حال حاضر تکمیل شده است و معلوم شد که این اتهامات بی اساس است. این است چگونه او mischievously گمراه دادگاه به عبور از یک جهت به نفع او است که هرگز نباید تصویب شده است.

رامان Sharma متهم شده است از اخاذی در سال 2015 و FIR ثبت شده بود در برابر او (شاه 0548 مورخ 10/10/2015 در ایستگاه پلیس مرکزی فریدآباد). باجگیرها پیدا کرده اند حاصلخیز زمین پرورش در حالی که ادعا می شود فعالان RTI. این واقعیت است که اتهامات او در شکایت مربوط به 16 سال تخصیص زمین که در آن بیمارستان ساخته شده است این نشان می دهد. ما غرور خودمان را در اصول حکومت و شفافیت مالی. این اتهامات در شکایت چیزی از پوچ است.

ما در میان یک جهانی همه گیر. بسیاری از پزشکان ما از جمله رئیس ما با وجود اینکه بیش از 65 سال سن همچنان تمایل به بیماران خود selflessly در مواجهه با این بیماری همه گیر قرار دادن خود در معرض خطر هر روز برای خدمت به دیگران است. ما دردناک است که در این میان شجاعت آنها نشان می دهد هر روز آنها را مجبور به آدرس کاملا مخرب و اتهامات کاذب.

با وجود آزار و اذیت برخی از افراد ما باید همچنان به تمرکز انرژی و منابع در صرفه جویی در زندگی و ارائه خدمات بهداشتی به خصوص در زمانی که از آن شده است هرگز مهم تر از آن است که در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im