فنلاند شادترین کشور بر روی زمین است که های, راهنمایی برای خوشبختی در یک آنلاین رایگان سری

فنلاند شناخته شده است به عنوان یکی از شادترین مکان روی زمین. در سه سال گذشته (از جمله این سال در وسط یک بیماری همه گیر) شده است رتبه شماره یک در سازمان ملل متحد جهان شادی گزارش. چه راز خود را? در آنلاین جدید سری فنلاندی ها را به شما بگویم خود را.

این برنامه جدید یک فرمت از یک فرد برنامه آغاز شد که در سال 2019. به نام اجاره فین, این زوج توریست با مردم محلی “به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند که کلید فنلاندی شادی به طور مستقیم از منبع” با توجه به سیاره تنهایی. در گیر این برنامه اقتباس شده است و در حال حاضر به نام اجاره فین می رود مجازی.

آنلاین شادی کلاس یک سری از پنج livestreams (دو در حال حاضر پخش شد اما شما هنوز هم می توانید آنها را در اینجا). هر یک led توسط یک یا دو زبان فنلاندی و مردم محلی خواهد شد که بحث در مورد شادی از طریق لنز یک موضوع خاص (مانند فعال ماندن برای مثال).

“شاد بودن تا حد زیادی به کار با ما عادات روزانه: یک پیاده روی کوتاه در جنگل رفتن یخ شنا یا مزه چیزی تازه از طبیعت” می خواند اجاره فین وب سایت. “همه این چیزها اضافه کردن یک حس آرامش و شادی را به زندگی روزمره – چیزی است که همه ما باید در حال حاضر!

“کمک در طول این بار تلاش ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن برخی از راهنمایی در مورد چگونه برای تبدیل شدن به شاد مانند یک فین بدون توجه به جایی که شما هستند جسمی.”

زنده ویدئوها ظاهر خواهد شد در بازدید فنلاند وب سایت به عنوان به خوبی به عنوان آن Facebook و YouTube کانال. شما می توانید یک لیست از آینده کلاس اجرا خواهد شد از 29 مه تا ژوئن 12, اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>