ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با استفاده از یک فرش یا حصیر در آشپزخانه فورا می افزاید: رنگ و آسایش است. تنها مشکل این است که در آشپزخانه هستند با طبیعت در معرض ابتلا به نشت و messes تا بسیاری از سنتی فرش منطقه مواد و سبک های غیر عملی برای نگهداری دلایل. شما قطعا می توانید مسیر از داخل سالن/فضای فرش, اما اگر شما می خواهید الگوهای که احساس کمی کمتر می گویند, گرمسیری, هوای آزاد, واحه سپس Tempaper جدید وینیل فرش ممکن است دقیقا آنچه شما دنبال آن هستید. بهترین از همه, آنها نمی اضافه کردن مقدار به حجم کار خود را به دلیل خلاص شدن از شر لکه ها است که به عنوان ساده به عنوان تنها آنها را پاک کردن با یک پارچه مرطوب.

شما ممکن است بدانید Tempaper برای پوست و چوب wallpaper—آنها یکی از اولین علامت های تجاری در قابل حمل بازی. اما این راه اندازی نیازی به نصب و راه اندازی فراتر از نورد یکی از فرش. موجود در شش سایز 13 الگوها و شروع در فقط 60 دلار در این طرح بزرگ برای کسانی که در قاچاق بالا مناطق در خانه خود را (مانند یک اتاق ناهار خوری و یا صبحانه قطعه زمین پیش امده در علاوه بر این به یک آشپزخانه). حذف مواد غذایی و نوشیدنی خیلی رایج در آن مناطق به خصوص اگر شما بچه های جوان اما با وینیل فرش, شما هنوز هم می تواند تعریف این فضاها و اضافه کردن یک ضربه رنگ—بدون نگرانی در مورد پاکسازی.

من دوست دارم که دایره شکل در این مجموعه از منحنی به نظر می رسد به یک بیت از آرامش بصری به یک اتاق. آنها همچنین بزرگ در فضاهای کوچک تر که در آن شما نمی تواند متناسب با اندازه کامل مستطیل فرش. و اگر شما یا کسی در خانه شما, آلرژی, این نوع از فرش می تواند جایگزین بسیار خوبی برای آن نیز از آنجایی که آنها لازم نیست که هر گونه الیاف و یا شکاف که تمایل به گرفتن اضافی گرد و غبار و خاک.

اگر شما می خواهید به استفاده از یکی از این بچه ها در خارج که خوب بیش از حد. آنها قرارداد-درجه و درمان شده اند به مقاومت در برابر عناصر. تنها چیزی که به خاطر داشته باشید—کفش های پاشنه بلند و مبلمان پا می تواند باعث فرورفتگی بنابراین مطمئن شوید که کفش خود را خاموش هنگامی که شما راه رفتن بر روی آنها و شما با استفاده از احساس پد در مبلمان خود را ، اما دیگر از آن فکر می کنم از این فرش به عنوان داشتن تمام مزایای کفپوش وینیل با اضافی آمار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو