تغذیه می بیند نرخ بهره ماندن نزدیک به صفر طریق 2022 تولید ناخالص داخلی تندرست به 5 درصد در سال آینده

فدرال رزرو نگه داشته و نرخ بهره را نزدیک به صفر و نشان داد که در آن آنها می مانم به عنوان بهبود اقتصاد از coronavirus بیماری همه گیر.

همراه با نرخ بهره بانک مرکزی پیش بینی شده روز شنبه که اقتصاد را کوچک 6.5 درصد در سال 2020 به یک سال است که شاهد بی سابقه ای توقف فعالیت های کسب و کار در تلاش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. اما 2021 می رود که 5 درصد افزایش و به دنبال آن 3.5 درصد در سال 2022 هر دو بالاتر از اقتصاد را در بلندمدت روند.

بانک مرکزی تکرار تعهد خود را از مارس جلسه ای که آن را “انتظار دارد برای حفظ این محدوده هدف تا آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.”

فدرال رزرو همچنین گفت: آن را ادامه خواهد داد به افزایش آن اوراق قرضه هدف خزانه داری خرید در 80 میلیارد دلار در ماه و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در $40 میلیارد دلار است.

این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در ملاقات این هفته به عنوان متحده شروع به بازگشایی و پس از بیکاری دیدم بدترین حالت آن ماهانه رها در تاریخ به دنبال بزرگترین آن به دست آورید. در این جلسه می آید همان هفته اداره ملی تحقیقات اقتصادی اعلام کرد که رکود اقتصادی آغاز شده در فوریه پایان دادن به طولانی ترین توسعه در تاریخ ایالات متحده است.

رئیس جروم پاول گفت: تخمین های اقتصادی ساخته شد با “انتظار عمومی از آغاز بهبود اقتصادی در نیمه دوم این سال و طی بیش از دو سال بعدی پشتیبانی شده توسط نرخ بهره است که باقی می ماند در سطح فعلی خود را نزدیک به صفر است.”

در اوایل ماه مارس فدرال رزرو کاهش محدوده هدف برای آن یک شبه نرخ وجوه به 0% -0.25% که در آن گذشته بود که در طول بحران مالی است. این نرخ به عنوان یک معیار برای کوتاه مدت بانک قرض گرفتن و همچنین به عنوان یک راهنمای برای اکثر مصرف کننده وام.

تغذیه مقامات قلم انتشار سه ماهه خود را تخمین های اقتصادی در مارس جلسات به عنوان عدم نفوذ بیش از چگونه ایالات متحده باقی خواهد ماند در stay-at-home حالت و چقدر عمیق آسیب خواهد بود.

آنها انتشار پیش بینی های خود را این هفته است. در اینجا کلید شماره 2020 و پس از دو سال آینده و بلند مدت اجرای طرح:

میزان بودجه تغذیه: 0% -0.25% از طریق 2022 با بلندمدت نرخ 2.5%

تولید ناخالص داخلی: -6.5% در 2020, 5%, 3.5%, 1.8%

بیکاری: 9.3%, 6.5%, 5.5%, 4.1%.

تیتر تورم: 0.8%, 1.6%, 1.7%, 2%.

تورم: 1%, 1.5%, 1.7%.

بازارها واکنش مثبت نشان دادند به اخبار با سهام آینده خوبی را پایین روز و لبه سمت مثبت نشد.

“تجزیه و تحلیل تغذیه اقتصادی پیش بینی در این زمان هنگامی که بسیاری از اقتصاد است که هنوز هم باز است سرند با عدم قطعیت. این یک رکود اقتصادی با سابقه گفت:” دانیل DiMartino غرفه مدیر عامل شرکت کویل هوش و مشاور سابق بانک فدرال دالاس.

سرمایه گذاران شده بود تماشای این بیانیه برای چه تطابقی فدرال رزرو ادامه خواهد داد برای حفظ سیاست. خرید اوراق قرضه دیده می شد به عنوان مهم توجه به این که تغذیه کوچک پشت خرید خود را به شدت. خرید رفت و از اوج از 300 میلیارد دلار در ماه در Treasurys در اوایل روز از coronavirus بحران به 20 میلیارد دلار یک weekmore به تازگی.

در بیانیه ای جداگانه این تغذیه گفت: آن را حفظ خواهد خرید “حداقل در حال حاضر سرعت به حفظ عملکرد صاف از بازار برای این اوراق بهادار در نتیجه پرورش موثر انتقال سیاست پولی به گسترده تر شرایط مالی.”

حتی با کاهش گرچه تغذیه ترازنامه جایی که آن را نگه می دارد آن دارایی دارایی های منفجر شده به بیش از $7.2 تریلیون.

از طریق فردی خود را پیش بینی اعضا نشان داده قطعا حامی کاهش نرخ بهره موضع جلوتر است.

“نقطه طرح” از اعضای کمیته’ رای انتظارات را نشان می دهد کمی مخالفت در مورد نگه داشتن نرخ لنگر از طریق 2022. این کمیته 17 عضو به اتفاق آرا دیدم نزدیک به صفر موضع برگزاری از طریق 2021 و تنها دو انتظار می رود که برای افزایش در سال 2022. هیچ اعضا نشان داده منفی نرخ یک سوال است که بارها و بارها برای مسئولین فدرال ریزرو در ظاهر عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im