تغذیه قرار می دهد محدودیت در بانک سود سهام پس از آزمون می یابد برخی از بانک ها می شود تاکید کرد در همه گیر

یک عابر پیاده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 3 ژوئن 2020.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

فدرال رزرو قرار دادن محدودیت های جدید در ایالات متحده در صنعت بانکداری پنج شنبه پس از آن سالانه تست استرس داشت که بانک های مختلف می تواند خونتان به حداقل سرمایه سطوح در حالات وابسته به کروناویروس بیماری همه گیر.

فدرال رزرو گفت: در یک نسخه که بانک های بزرگ مورد نیاز خواهد بود را به حالت تعلیق و به اشتراک گذاری buybacks و کلاه پرداخت سود سهام در سطح فعلی خود را برای سه ماهه سوم این سال است. تنظیم کننده نیز گفت که این امر تنها اجازه می دهد سود سهام پرداخت می شود بر اساس یک فرمول به بانک های اخیر درآمد.

علاوه بر این صنعت خواهد بود موضوع به ادامه بررسی: برای اولین بار در دهه سابقه طولانی در تست استرس بانک ها خواهد شد که اکنون می توانید پرداخت خود را قصد دارد دوباره بعد از این سال. آنها ممکن است مجبور به نگه داشتن انجام این کار در هر سه ماهه تنظیم کننده گفت.

سهام بانک کاهش یافت و پس از نزدیک به طور منظم تجاری در نیویورک است. سهام ولز فارگو که صعود کرده در طول روز به بازگشت برخی از کسانی که دستاوردهای سقوط 1.6%. جی پی مورگان چیس تضعیف 0.9 درصد بوده است.

“در حالی که من انتظار می رود بانک ها ادامه خواهد داد به مدیریت سرمایه خود را اعمال و ریسک نقدینگی محتاطانه و در حمایت از اقتصاد واقعی وجود دارد مواد قطعیت در مورد مسیر برای بهبود اقتصادی” بانک فدرال معاون صندلی Randall Quarles در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک نتیجه هیئت مدیره اقدام به ارزیابی بانکها شرایط فشرده و نیاز به بزرگترین بانک به اتخاذ اقدامات محتاطانه برای حفظ سرمایه در ماه های آینده.”

این حرکت نشان دهنده آن است که طبیعت بی سابقه ای از این بیماری همه گیر کوروناویروس و دشواری در پیش بینی آنچه در آینده برای بانک ها است که ساخت تغذیه محتاط. تنظیم کننده و صنعت علاقه مند به اجتناب از اشتباهات قبلی بحران که در آن شرکت ساخته شده میلیاردها دلار پرداخت کرده اند و برای افزایش سرمایه بعد. بزرگترین بانک های ایالات متحده در حال حاضر در ماه مارس گفت که آنها را به طور داوطلبانه تعلیق به اشتراک گذاری repurchases که تا حدود 70 درصد سرمایه پرداخت برای این صنعت است.

آنچه باقی مانده بودند سود سهام کدام بانک تحلیلگران عمدتا فرض باقی خواهد ماند در سطح فعلی – به غیر از ولز فارگو است که تلاش برای بازگرداندن سود پس از آن حساب های جعلی یک رسوایی است. هنوز گزینه های معامله گران بازار شرط بندی کرده اند که بانک ها خواهد بود مجبور به کاهش سود سهام حتی در جی پی مورگان که بزرگترین و بیشترین سود را از megabanks.

“این شرکت ها به طور موثر ملی” دیوید الیسون یک مدیر نمونه کارها در هنسی بودجه گفت: در مصاحبه با CNBC. “این برای تلفن های موبایل مانند buybacks نمی خواهید به بازگشت از یک مدت زمان طولانی و سود سهام در حال رفتن به موضوع به چه تغذیه معتقد است اقتصاد به نظر می رسد.”

بانک ها انتظار می رود که به افشای طرح های سرمایه خود را و اینکه آیا آنها در واقع خود را حفظ زمان پرداخت سود سهام در روز دوشنبه, ژوئن 29.

در بالای تغذیه را نوعی آزمون است که به بررسی نحوه وام دهندگان کرایه در طول شدید رکود اقتصادی تنظیم کننده نگاه در سه سناریو به زمان پاندمی: A V شکل رکود و بهبود کندتر U شکل چشم انداز و W شکل سناریو که شامل دو شیب رکود است.

پس واقعی اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر در حال حاضر بیش از معمولی شدید رکود اقتصادی از امتحانات قبلی آن است که این سه سناریو که جلب علاقه بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران.

در حالی که فدرال رزرو مراقب بود که به می گویند که این حالات نیست و پیش بینی آنچه در واقع اتفاق خواهد افتاد آنها را بتراشیم نزدیک به آنچه که مدیران بانک باید گفت که می تواند این دوره از اقتصاد: بیکاری خواهد اوج تا 19.5%.

است که می تواند تا 700 میلیارد دلار در وام ضرر و زیان برای 34 بانک ها در آزمون و صنعت از کل سرمایه نسبت می تواند سقوط از 12 درصد در پایان سال 2019 به عنوان کم به عنوان 7.7%. سرمایه است که تفاوت بین یک بانک دارایی ها و بدهی, به عنوان یک کوسن به جذب ضرر و زیان است.

در حالی که بسیاری از این صنعت باقی خواهد ماند خوبی با حروف بزرگ در شدیدتر U و W شکل حالات مختلف بانک ها “را روش حداقل سرمایه سطوح” فدرال رزرو گفت. تنظیم کننده فاش نمی, کدام بانک ها خواهد اسکیت نزدیک به خود را حداقل ،

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

با کمک از CNBC جسی پوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید