تغذیه دقیقه نشان می دهد ترس از مقدار فوق العاده ای از عدم اطمینان و خطر قابل توجهی ” از آنجا که از coronavirus

فدرال رزرو مقامات به نام به عمل برای نجات اقتصاد از چنگال coronavirus نگران طولانی مدت اثرات از این بیماری همه گیر از جمله دور دوم از عفونت و بار است که خانواده های کم درآمد خواهد چهره دقیقه شنبه منتشر شد از بانک مرکزی مارس جلسه نشان داد.

در این جلسه که به پایان رسید, مارس 29 منعقد شده با بانک مرکزی سیاستگذاری بازوی برگزاری مداوم در نرخ بهره و تعمق در آینده اقدامات پیش رو است.

پس از کاهش آن نرخ بهره نزدیک به صفر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو رای به حفظ نرخ وجود دارد در یک محدوده بین 0% تا 0.25% و آن را حرکت نمی کند تا زمانی که بهبودی است بصورتی پایدار و محکم در جای خود.

عمل آمد که مقامات بانک مرکزی با اشاره به بیش از حد آسیب این ویروس انجام شد به اقتصاد و پتانسیل برای آسیب های پیش رو است.

“شرکت کنندگان در نظر است که علاوه بر وزن به شدت در فعالیت های اقتصادی در کوتاه مدت اثرات اقتصادی از این بیماری همه گیر ایجاد شده مقدار فوق العاده ای از عدم اطمینان و خطر قابل توجهی برای فعالیت های اقتصادی در میان مدت” دقیقه گفت.

یک منطقه از نگرانی های خاص چیزی است که باید اتفاق می افتد در صورتی که عفونت کروناویروس باید افزایش بعد از آن در سال. دقیقه اشاره کرد که “بدبین” چشم انداز برای یک تک به تک شد و احتمالا به عنوان به احتمال زیاد به عنوان پایه پیش بینی برای بهبود.

“در این سناریو موج دوم شیوع کروناویروس با دور دیگری از سخت محدودیت در تعاملات اجتماعی و کسب و کار عملیات در نظر گرفته شد برای شروع در اطراف پایان سال القا کاهش در تولید ناخالص داخلی واقعی یک جهش در نرخ بیکاری و تمدید فشار رو به پایین بر تورم سال آینده” خلاصه گفت.

موج دوم انتخابات اشاره کرد, همچنین ممکن است مانع از شرکت ها برای ساخت سرمایه گذاری و rehiring کارگران است.

تا آنجا که دیگر تهدید خاص, در این جلسه خلاصه ای اشاره کرد آسیب پذیری به بخش بانکی و پتانسیل برای ورشکستگی از شرکت های غیرمالی.

آنها همچنین با اشاره به خطر بیکاری بالا سطح به کارگران شد جدا از نیروی کار است. این بار برای رکود اقتصادی است که به احتمال زیاد بدترین در تاریخ ایالات متحده برای سه ماهۀ دوم “می گیرند به طور نامتناسبی در آسیب پذیر ترین و مالی محدود خانوار در اقتصاد است.”

علاوه بر کاهش نرخ تغذیه اتحاد برقرار کشت وام و نقدینگی برنامه های هدفمند در عملکرد بازار و سرمایه به کسب و کار و افراد است. مقامات بانک مرکزی گفت: کسانی که به اقدامات خود ادامه خواهد داد و ممکن است اقدامات بیشتری گرفته است.

این اخبار. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im