تغذیه دارای نرخ ثابت می گوید: رشد اقتصادی است ‘زیر’ قبل از همه گیر در سطح

فدرال رزرو برگزار شد نرخ بهره ثابت در یک تصمیم چهارشنبه اعلام کرد که همراه با یک ولرم چشم انداز در coronavirus-گرفتار اقتصاد است.

در یک حرکت به طور گسترده ای انتظار می رود بانک مرکزی نگه داشته و آن معیار یک شبه نرخ وام لنگر نزدیک به صفر که در آن شده است از آنجایی مارس 15 در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

همراه با نگه داشتن نرخ بهره فدرال کمیته بازار آزاد که مجموعه سیاست های پولی, ابراز تعهد خود را به حفظ آن اوراق قرضه خرید و آرایه ای از وام و نقدینگی برنامه ها نیز در ارتباط با ویروس پاسخ.

پست-جلسه بیانیه برچسب وضعیت فعلی رشد به عنوان بهتر از آن را در تغار اما هنوز تا پر.

“زیر تیز کاهش فعالیت های اقتصادی و اشتغال را در برداشت تا حدودی در ماه های اخیر اما باقی می ماند و زیر سطح خود را در آغاز سال” بیانیه ای گفت:. “تقاضای ضعیف و به طور قابل توجهی کاهش قیمت نفت در حال پایین نگه داشتن تورم قیمت مصرف کننده. به طور کلی شرایط مالی بهبود یافته است و در ماه های اخیر در بخش منعکس کننده سیاست اقدامات برای حمایت از اقتصاد و جریان اعتبار به خانواده های ایالات متحده و کسب و کار.”

بازار در واکنش به این خبر با سهام بیشتر برگزاری زودتر سود و بازده اوراق قرضه دولت مخلوط شده است.

“در این است که برگزاری عملیات در انتظار تحولات با هر دو ویروس خود را, و سیاست های مالی گفت:” ایان Shepherdson اقتصاددان ارشد در پانتئون اقتصاد کلان.

رسمی کمیته بازارهای آزاد نرخ آن هدف در یک محدوده بین 0% -0.25% که در آن گذشته بود که در طول رکود بزرگ. در این بیانیه گفت: این نرخ خواهد ماندن تا زمانی که مقامات “اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.”

این کمیته فراهم نیست هر بیشتر نشانه ای از آنچه که آن را برای تغییر نرخ. بازار شده اند به دنبال افزایش “رو به جلو هدایت” را به نشان می دهد آنچه بیکاری و تورم معیارهای ممکن است باعث تغییر دهید. وال استریت پیش بینی بدون تغییر و حتی قیمت گذاری است در یک فرصت کمی منفی نرخ جلوتر است.

“مسیر اقتصاد بستگی دارد به طور قابل توجهی در این دوره از ویروس” بیانیه ای گفت:.

در آن نشست و متوسط تغذیه برآورد تولید ناخالص داخلی در سال جاری کاهش 6.5 درصد است. بانک مرکزی انتظار رشد برای بهبود به 5 درصد در سال 2021 و 3.5 درصد در سال 2022. کسانی که بینی نیز پیش بینی نرخ برگزاری مداوم از طریق 2022.

تصمیم به نگه داشتن نرخ ثابت شد به اتفاق آراء. در علاوه بر این به حفظ نرخ ثابت این کمیته نیز گفت: این امر گسترش نقدینگی دلار معاوضه و موقت عملیات مخزن از طریق مارس 31 2021. این تعویض خطوط تاسیس شد در طول زمان بحران به عنوان راهی برای نگه داشتن دلار آمریکا جریان به اشخاص از جمله بانکهای مرکزی نیاز به ارز..

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de