تغذیه می یابد و چالش جدید برای اقتصاد: کارگران که نمی خواهید به بازگشت به شغل خود

بیکاری توده است که به همراه coronavirus همه گیر شده است مرکب از افرادی که نمی خواهید به بازگشت به کار فدرال رزرو گفت: در آن دوره ای خلاصه ای از اقتصاد ملی است.

با نرخ بیکاری از طریق آوریل در پس از جنگ جهانی دوم ثبت 14.7% و 20.5 میلیون اخراج در طول ماه کارگران تمایلی به بازگشت به شغل خود را برای تعدادی از دلایل بانک مرکزی اشاره کرد که در آن “کتاب بژ” گزارش.

این گزارش همچنین ذکر شده به طور کلی بدبینی چشم انداز از تماس های کسب و کار در مورد امید به بهبود.

رهبران کسب و کار “اشاره به چالش در آوردن کارکنان به کار و از جمله کارگران نگرانی های بهداشتی دسترسی محدود به مراقبت از کودکان و سخاوتمندانه مزایای بیمه بیکاری” این گزارش گفت:.

نزدیک به 40 میلیون نفر شده اند که تعداد مدعیان بیکاری از coronanvirus اعلام شد یک بیماری همه گیر در اواسط ماه مارس و بیش از 25 میلیون شده اند دریافت مزایای برای حداقل دو هفته با توجه به وزارت کار. دولت در پاسخ تهاجمی مزایای برنامه هایی که پرداخت بسیاری از کارگران خود را به طور منظم به علاوه مزایای 600 دلار.

در ضمن چک حفاظت از برنامه فراهم می کند وام های کسب و کار به حفظ کارگران به مدت هشت هفته.

فدرال رزرو گزارش اشاره کرد که PPP “کمک کرد تا بسیاری از کسب و کار به منظور محدود کردن و یا جلوگیری از اخراج اگر چه اشتغال ادامه داد: به شدت سقوط در خرده فروشی و در اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش است.” بانک ها دیده می شود “قوی” تقاضا برای وام.

طور کلی, اقتصاد “کاهش یافته است” در تمام 12 تغذیه ولسوالی “به شدت در حال سقوط در اکثر” در میان موافقان و فعالیت برای خرده فروشی و اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش است. در حالی که فروش خودرو بودند “قابل ملاحظه ای پایین تر” نسبت به سال گذشته برخی از مناطق را بهبود گزارش از آخرین بژ گزارش کتاب در 15 آوریل.

وجود دارد همچنین عدم خوش بینی در مورد آینده است.

“اگر چه بسیاری از مخاطبین ابراز امیدواری کرد که به طور کلی فعالیت خواهد انتخاب کنید تا به عنوان کسب و کار بازگشایی, چشم انداز باقی مانده بسیار نامشخص و اکثر مخاطبین بودند بدبینانه در مورد پتانسیل سرعت بهبود” این گزارش گفت:.

کشاورزی و صنایع انرژی نیز گزارش قوی کاهش به قیمت انرژی را کاهش و تولید در بسته بندی گوشت می آمد امکانات آهسته coronavirus عفونت است که تعطیل کردن برخی از بزرگترین گیاهان پردازش.

املاک و مستغلات نیز در زمان یک ضربه بزرگ به عنوان فروش “سقوط” با توجه به عدم موجودی و محدودیت در نمایش آن در سراسر کشور است. تجاری صاحبان املاک و مستغلات اشاره کرد تعداد زیادی از مستاجران که از دست رفته و یا معوق پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>