FDA می دهد اورژانس مجوز جدید برای آنتی ژن تست برای کمک به تشخیص coronavirus سریعتر و ارزان تر

مراقبت های بهداشتی حرفه ای تست های گرد یک بیمار برای coronavirus در درایو-از طریق آزمایش در خارج از اتاق اورژانس در ورودی Beth Israel Deaconess بیمارستان در میلتون MA در تاریخ 30 مارس سال 2020 است.

Matthew J. Lee | بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ

سازمان غذا و دارو صادر شده است اولین اضطراری با استفاده از مجوز برای یک دسته از آزمایشات برای کمک به سرعت تشخیص coronavirus.

این تست های تشخیصی سرعت شناسایی قطعاتی از پروتئین های شناخته شده به عنوان آنتی ژن بر روی و یا در درون ویروس را با آزمایش نمونه های جمع آوری شده از حفره بینی با استفاده از سواب.

مزیت اصلی این آزمایش آنتی ژن است که می تواند ارائه نتایج در دقیقه. اما آن را نمی تواند تشخیص تمام عفونت فعال بر خلاف روش واکنش زنجيرهای پليمراز آزمون که بسیار دقیق تر اما دیگر را به نشان می دهد نتایج.

وجود دارد احتمال منفی کاذب با یک آنتی ژن تست و نتیجه منفی ممکن است نیاز به تایید با اضافی تست PCR قبل بیشتر درمان. اما نتایج مثبت از آنتی ژن تست بسیار دقیق است.

اورژانس با استفاده از مجوز صادر شده در مارس 8 به Quidel شرکت برای Sofia 2 سارس آنتی ژن FIA. آزمون تایید شده توسط آزمایشگاه بالینی بهبود اصلاحات.

هنگامی که تولید کنندگان شروع به تولید این آنتی ژن تست, تست می تواند میلیون ها نفر از آمریکایی ها در هر روز. آنتی ژن تست باید یک طراحی ساده تر و می توان با هزینه پایین تر از تست PCR.

Coronavirus آلوده بیش از 1.2 میلیون نفر در ایالات متحده و 3.9 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این ویروس به کشته شدن حداقل 275, 397 در سطح جهان و وجود حداقل 77,280 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

گسترده آزمایش مهم در ارزیابی مشکل و به سرعت شناسایی کسانی که ممکن است نیاز به قرنطینه می شود و برای کاهش خطر آلوده کردن دیگران است.

شده اند وجود دارد در مجموع 8,408,788 coronavirus آزمون با 1,275,916 موارد مثبت در ایالات متحده آمریکا تا کنون با توجه به COVID پیگیری پروژه.

چهره های پیشرو در فناوری و شرکت های بزرگ جهان مانند مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و بیل گیتس خواسته اند که به صورت گسترده تر با خیال راحت تست قبل از بازگشایی اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im