Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول جلسه توجیهی روزانه از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در کاخ سفید مارس 13 سال 2020 در واشنگتن, DC.

الکس ونگ | گتی ایماژ

کاخ سفید کارشناس بهداشت Dr. Anthony Fauci روز دوشنبه در راه برگشت به اظهارت اخیر خود در مورد اولیه ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس گفت: او با استفاده از “انتخاب اشتباه از عبارت” یک روز قبل از آن هنگامی که توصیف “مقاومت مواجه در مورد بستن همه چیز را.”

Fauci نظرات از سی ان ان مصاحبه یکشنبه – که در آن او گفت که بیشتر زندگی “بدیهی است که” می تواند ذخیره شده اند اگر آمریکا ساخته شده قبل از آن تلاش ها برای مهار ویروس – دیده می شد توسط برخی به عنوان یک نقد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد که شب را بازتوییت کرد یک تماس “#FireFauci.” یک سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور “است که شلیک دکتر Fauci” چه کسی “بوده و همچنان مورد اعتماد و مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Fauci در دوشنبه شب در دفاع از نظرات خود و مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد در coronavirus در حالی که ایستاده در کنار رئیس جمهور در کاخ سفید جلسه توجیهی روزانه در این بیماری است.

“از من خواسته شد یک سوال فرضی” در مورد اینکه آیا زندگی می تواند ذخیره شده اگر سیاست های کاهش قرار داده بودند در محل قبلا “و سوالات فرضی گاهی اوقات می تواند شما را به برخی از مشکل” Fauci گفت.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که پاسخ خود را در سی ان ان “گرفته شده به عنوان یک راه است که شاید به نوعی چیزی بود که در گسل ،

“من تا اینجا چند بار گفتن شما کاهش آثار” Fauci گفت. “بنابراین اگر کاهش کار می کند و شما شروع آن زودتر شما احتمالا نجات زندگی بیشتر. اگر شما آن را آغاز بعد شما احتمالا از دست داده اند و بیشتر زندگی می کند.”

Fauci گفت که “اولین و تنها” است که او و coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx صحبت به ناروا در مورد “خاموش”-مانند سیاست های کاهش “رئیس جمهور گوش به توصیه و رفت به کاهش.”

زمانی که Fauci و Birx رفت و به ناروا بار دوم مشاوره او را به گسترش کاخ سفید-اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل مغلوب ساختن پیشی جستن “رفت و با سلامت توصیه های” Fauci گفت.

خواسته مورد نظر خود را از این مصاحبه که “وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را به عقب و سپس” Fauci گفت: “این انتخاب اشتباه بود از کلمات است.”

“هنگامی که مردم بحث در مورد [کاهش سیاست] نه لزوما در مقابل رئیس جمهور اما هنگامی که مردم بحث در مورد آنها می گویند,” خوب, شما می دانید این است که شاید رفتن به یک اثر مضر بر این و یا بر روی آن است.’ پس از آن یک انتخاب ضعیف از کلمات” او گفت:.

“نبود کسی گفت:” شما نباید انجام دهید که'” Fauci اضافه شده است.

خواست اگر او روشن سخنان خود “به طور داوطلبانه” او پاسخ داد: “همه چیز من انجام دهید این است که به طور داوطلبانه. لطفا. حتی نمی فهمند که.”

پس از Fauci صحبت تهمت بازگشت به تریبون به راه رفتن را از طریق یک جدول زمانی از گام های اولیه خود را از دولت آمریکا در ماه ژانویه برای جلوگیری از این بیماری از گسترش به ایالات متحده آمریکا, در حالی که همه هجوم منتقدان خود را در سیاست و رسانه.

پرسید که آیا او در همان صفحه با دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما شده اند از آغاز است.”

وی اذعان تصمیم گیری در Jan. 31 به اعمال محدودیت های مسافرتی و قوانین قرنطینه هدف مردم از آمدن چین و هنگامی که وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از Covid-19 نفر در ایالات متحده آمریکا

خبرنگاران در coronavirus جلسه شد و پس از آن نشان داده شده است یک کمپین سبک تصویری touting تهمت عملکرد در پاسخ به بحران است. فیلم – کامل با, الهام بخش, موسیقی تصویری, فیلتر ها و متن های گرافیکی مانند “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اقدام قاطع” – ارائه شده اشاره کرد به عنوان مثال با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه جلسات به مشتری جلب کردن خود موفقیت و نه صرفا ارائه به روز رسانی در مورد این بیماری.

منتقدان را متهم کردند که رئیس جمهور سوء استفاده از این جلسات که در حال اجرا بر روی اکثر شبکه های بزرگ با درمان آنها را به عنوان عملا تجمعات انتخاباتی که لغو شده است در میان همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im