Facebook برای یادآوری مردم به پوشیدن ماسک در میان COVID-19 همه گیر

Facebook To Remind People To Wear Masks Amid COVID-19 Pandemic

Facebook نیز شامل اضافی پیشگیری از راهنمایی و لینک به بهداشت عمومی سازمان

واشنگتن:

Facebook کرد و گفت: این امر ارائه یادآوری به کاربران خود را به پوشیدن ماسک محافظ در پاسخ به آخرین موج در ما coronavirus موارد است که موجب تجدید ترس از حاوی این بیماری همه گیر.

این شبکه اجتماعی غول گفت: این امر شامل هشدار در بالای تغذیه در Facebook و Instagram شروع ایالات متحده قصد دارد به گسترش در آینده است.

“با افزایش COVID-19 مورد در ما در حال قرار دادن یک هشدار در بالای Facebook و Instagram به همه یادآوری به سایش پوشش صورت” شرکت در بیانیه ای گفت.

Facebook نیز شامل اضافی پیشگیری از راهنمایی و لینک به بهداشت عمومی سازمان در آن COVID-19 مرکز اطلاعات.

توییتر به نظر می رسد برای عضویت در تماس ماسک با امیز پیام که با اشاره به دیرینه تقاضا از کاربران برای یک صدای جیر جیر دکمه ویرایش.

“شما می توانید یک دکمه ویرایش که هر کس می پوشد یک ماسک” گفت: یک توییت از حساب رسمی توییتر که به اشتراک گذاشته شده برخی از 93,000 بار در عرض یک ساعت.

حرکت آمده میان یک شکاف در برخی از نقاط ایالات متحده نیاز به پوشیدن ماسک با برخی از آمریکایی ها رد پوشش صورت به عنوان دخالت دولت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که هنوز دیده می شود در عمومی با پوشیدن یک ماسک صورت در طول بحران گفت: در این هفته او را “بدون مشکل” انجام این کار تحت شرایط خاص.

“اگر من در یک وضعیت با مردم من کاملا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه با فاکس کسب و کار به عنوان بسیاری از ایالات آمریکا گزارش داد افزایش در تعداد موارد است.

هیت کارشناسان ابراز alarm ماه گذشته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تجمع در Tulsa, اوکلاهما, بدون نیاز به شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک.

هشت عضو از مبارزات انتخاباتی خود کارکنان مشغول به کار در این رویداد آزمایش مثبت برای ویروس.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید