Facebook, Alphabet و آمازون در سه اسب نژاد’ در تبلیغات جیم کرامر می گوید

سه تا از بزرگترین شرکت های اینترنتی به طور موثر کنترل فضای تبلیغاتی پس از gobbling تا بیشتر سهم بازار و گزارش “واقعا فوران چاه نفت [ad] شماره” گذشته CNBC جیم کرامر گفت.

“آنها در حال حاضر دور کشیده. تبلیغات یک بار دیگر سه نژاد اسب, درست مثل وقتی که من بچه بودم … زمانی که آن را فقط NBC, ABC و CBS” با “پول دیوانه” میزبان گفت. “امروز ما باید همان چیزی که آن را تنها Facebook آمازون و الفبا.”

Facebook آمازون و الفبا پدر و مادر از گوگل و یوتیوب در تمامی نوشته شده در سه ماهه اول نتایج در اواخر ماه آوریل است. هر شرکت گفت که درآمد حاصل از تبلیغات کاهش یافته است در ماه مارس یک ماه است که علامت شروع قرنطینه غیر ضروری کسب و کار را تعطیل کرده و سراسر کشور رکود اقتصادی با توجه به سرعت گسترش شیوع کروناویروس.

این شرکت ها می گویند که درآمد حاصل از تبلیغات به عقب برداشت تا در شروع سه ماهه دوم اما مدیران انتظار دارند headwinds رفتن به جلو در بازار تبلیغات است.

“بیش از 25 سال گذشته ما شاهد ظهور اینترنت و به تدریج تمام انواع دیجیتال اپراتورهای بازدارنده برداشته آگهی دلار از رسانه ها” کرامر گفت. “بر خلاف همه چیز است که پیش از این وب سایت اجازه می دهد تا به شما در رسیدن به یک [واقعا] مخاطبان هدف و … در واقع شما می دانید که آیا تبلیغات خود را در حال خواندن و یا نه.”

آنلاین, سیستم عامل, آیا احساس درد تا آنجا که دیگر کسب و کار است که باید تبلیغ مبتنی بر مدل کسب و کار. هزینه های بازاریابی به طور معمول در میان برای اولین بار از هزینه های شرکت کاهش در در رکود محیط.

با وجود افت در ماه مارس درآمد تبلیغات برای تکنولوژی تیتان گفته شده است که تثبیت شده است. Facebook گزارش داد که هر دو تبلیغات و تبلیغات تلفن همراه شد تا نزدیک به 20 درصد در طول سه ماه اول سال. آگهی گوگل درآمد افزایش 10% و یوتیوب افزایش حدود 33 درصد به 4 میلیارد دلار پدر و مادر الفبای گفت.

در آمازون “دیگر” دسته خرید و فروش شد تا نزدیک به 44 درصد در سه ماهه با توجه به FactSet.

در مقایسه با نیویورک تایمز که در ادامه به لذت بردن از قوی رشد مشترک و بستگی به تبلیغات دیدم درآمد تبلیغ سقوط 15 درصد در سه ماهه اول سال 2020 است. Comcast صاحب CNBC-پدر و مادر NBCUniversal ارسال شده 2.2% کاهش در بخش تبلیغات در طول سه ماهه.

“حتی عمده رسانه های آنلاین عملیات مبارزه در اینجا چون در حالی که وب سایت شده است goldmine برای کسانی که می تواند رسیدن به هر دو سگمنتال و یکهو مصرف کنندگان که goldmine است که در حال حاضر کنترل جدید سه بزرگ: الفبای آمازون و Facebook,” کرامر گفت.

“با این آخرین سه ماهه آنها تقریبا تبدیل به تنها بازی در شهر است.”

افشا: Cramer خیریه اعتماد صاحب سهام Comcast در, Facebook, آمازون و الفبا.

سوال برای کرامر?
تماس کرامر: 1-800-743-CNBC

آیا می خواهید به شیرجه رفتن عمیق به cramer’s جهان ؟ ضربه او را تا!
پول دیوانه توییتر – Jim Cramer Twitter – Facebook – Instagram

سوالات, نظرات, پیشنهادات برای “پول دیوانه” وب سایت ؟ [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im