FAANG ظهور به عنوان آخرین گروه به رهبری بازار جیم کرامر می گوید

CNBC جیم کرامر گفت: نام های غالب در تکنولوژی پدید آمده به عنوان آخرین سهام گروه به رهبری بازار, بالاتر در چهار جلسه.

“این سهام فن آوری led ما بالاتر” به “پول دیوانه” میزبان گفت: بعد از عمده میانگین صحنه قوی رالی.

“این بازار شده است رفتن را از طریق رهبری گروه مثل هیچ فردا وجود دارد.”

میانگین صنعتی داو جونز شتاب 369 امتیاز یا 1.52% به 24,575.90 و S&P 500 منتقل 1.67% به 2,971.61. فناوری سنگین شاخص Nasdaq Composite با جای کسی را گرفتن هر دو شاخص افزایش 2.08% به 9,375.78.

بازار حدودا از طریق موج در مصرف کننده کالاهای اساسی مراقبت های بهداشتی ضروری جعبه بزرگ خرده فروشان و نیمه هادی ها در دوره های مختلف به عنوان کشور مبارزه از طریق coronavirus بحران است.

“و در حال حاضر آن را FAANG به نوبه خود به” کرامر گفت: با اشاره به مخفف گروه Facebook, اپل, آمازون, Netflix, و, گوگل, پدر و مادر الفبای بورس است.

سهام آمازون و Facebook مجموعه جدید اوج. Facebook ظهور بیش از 6 ٪ به $229.97 آن اولین رکورد از اواخر ماه ژانویه است. آمازون شروع به پریدن کرد و تقریبا 2 ٪ به $2,497.94 با شکوه ثبت آن در پایان ماه آوریل است.

Facebook رسید و یک روز پس از رسانه های اجتماعی غول اعلام Facebook فروشگاه آنلاین خرید از ویژگی های است که خواهد کار بر روی Facebook و Instagram سیستم عامل است. مورگان استنلی تحلیلگران پیشنهاد برنامه است که می تواند مقدار به یک میلیارد دلار سرمایه گذاری می تواند کمک به این شرکت در رقابت با آمازون و گوگل.

“من فکر می کنم این است که در آینده از کسب و کار کوچک: بسیاری از مالکان تنها چیزهایی که کار بر روی وب … و ظاهرا Facebook موافق” کرامر گفت. “و در حالی که من بوده ام ولرم در برخی از Facebook اقدامات در طول سال این یکی من فکر می کنم واقعا می تواند یک تفاوت مثبت در یک زمان از درد بیکاری و کندوپاش کوچک و متوسط کسب و کار.”

کرامر به ذکر است که عمده خرده فروشان مانند Target, Walmart, Home Depot و لاو گزارش “فوق العاده تجارت الکترونیکی اعداد” در گزارش های سه ماهه اما گفت که آمازون باقی می ماند “king of e-commerce” است و رو به با سرعت رو به رشد Amazon Web Services ابر کسب و کار.

الفبای سهام زد 2.54% و اپل نقل مکان کرد 1.94% بالاتر است. Netflix تنها یکی از FAANG گروه را به یک ضربه در طول جلسه. سهام در جریان غول کاهش یافته است 0.75% آن سوم کاهش به عنوان بسیاری از معاملات روز.

مایکروسافت یکی از Cramer ‘ جایگزین برای این گروه بسیج 1.38% در طول جلسه. سهام حساس هم 10 امتیاز مثبت در جلسات گذشته 13 معاملاتی روز. کرامر آن را به نام “red-hot” سهام.

“مایکروسافت کار خود را راه خستگی ناپذیر بالاتر است. برخی از این حرکت اگر چه برخی از آن ممکن است خود را در ابر و بازی, بخش,” او گفت:.

سلب مسئولیت

افشا: Cramer خیریه اعتماد صاحب سهام Facebook, Alphabet, آمازون, اپل و مایکروسافت.

سوال برای کرامر?
تماس کرامر: 1-800-743-CNBC

آیا می خواهید به شیرجه رفتن عمیق به cramer’s جهان ؟ ضربه او را تا!
پول دیوانه توییتر – Jim Cramer Twitter – Facebook – Instagram

سوالات, نظرات, پیشنهادات برای “پول دیوانه” وب سایت ؟ madcap@cnbc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید