“بسیار نابخردانه”: ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر اجازه می دهد پرواز

'Extremely Ill-Advised': Maharashtra Home Minister On Allowing Flights

Coronavirus مستند: این مرکز گفت: پروازها می توانند رزومه کاری از دوشنبه

بمبئی:

ماهاراشترا دولت با کمترین تعداد از coronavirus موارد نشان بی میلی در شروع مجدد عملیات پرواز است که این مرکز گفت: سر گرفته خواهد شد از فردا. این ماهاراشترا دولت در روز شنبه گفته است که هنوز برای اصلاح آن مه 19 مستند جهت است که اجازه تنها ویژه پرواز نشان می دهد آن است که آماده دریافت مردم از کشورهای دیگر در اعداد بزرگ است.

“این بسیار بد توصیه به بازگشایی فرودگاه در منطقه قرمز. صرف حرارتی اسکن از مسافران ناکافی بدون سواب. غیر ممکن است به خودرو تاکسی و اتوبوس رفت و آمد کردن در شرایط فعلی. اضافه کردن مثبت مسافر اضافه خواهد شد COVID استرس به منطقه قرمز” ماهاراشترا صفحه اصلی وزیر آنیل Deshmukh توییتی.

“گرفتن مسافر از یک منطقه سبز به قرمز یکی از قرار دادن آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض معنا ندارد. نگه داشتن یک فرودگاه شلوغ و در حال اجرا با تمام COVID-اقدامات ایمنی را باید بزرگ کارکنان حضور و ترکیب خطر در منطقه قرمز” آقای Deshmukh توییتی.

هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری در روز شنبه گفت: هیچ نیاز به قرنطینه اگر یک مسافر Aarogya Setu برنامه که کمک می کند تا در تماس با ردیابی نشان سبز.

با این حال او اعتراف کرد که چند متحده نمی شد راحت با این ایده شروع پروازها در روز دوشنبه و حتی به او پیشنهاد کرد که هند خواهد سعی کنید به راه اندازی مجدد برخی بین المللی پروازهای مسافری در اوایل ماه ژوئن است.

در کشورهای دیگر که باید قرمز-پرچم مرکز برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد پروازهای مسافری شامل West Bengal و تامیل نادو.

با سنبله در COVID-19 موارد سنگینی بر آن – تامیل نادو است و در رتبه دوم بیشترین تعداد coronavirus موارد در هند – مقامات ارشد دولت ابراز نگرانی در مورد از سرگیری پروازهای داخلی خبرگزاری PTI گزارش شده است.

حمل و نقل هوایی داخلی گفت: در حالی که اکثر کشورهای در حال آماده چند سوال ضرورت راه اندازی مجدد پروازهای داخلی. “آنها گفت: این مرکز باید با تاخیر آن را بیشتر با دو-سه روز است. بنابراین آنها (وزیران) خواسته متحده به ارسال نگرانی های خود را در نوشتن. اما متحده نیست… این را حفظ خواهد کرد در رفتن. هنگامی که ما در حال برخورد با یک وضعیت مانند این کار ما باید انتظار داشته باشید که وجود خواهد داشت برخی از تردید. اما از آن است که ما (مرکز) مسئولیت و ما باید تلاش ها برای کسانی که نگرانی های” آقای پوری گفت: در طول یک پرسش و یک جلسه در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>