تمدید مستند با برخی از قوانین کاسته در ضربات امروز: 10 امتیاز

Extended Lockdown With Some Rules Eased Kicks In Today: 10 Points

مردم جنبش و کسب و کار در مهار مناطق ادامه خواهد داد به محدود باقی می ماند. (فایل)

دهلی نو: دوم گسترش پان هند مستند لازم توسط coronavirus همه گیر در ضربات امروز را قادر می سازد چند متحده به سهولت برخی از قوانین در مناطقی که عاری از این بیماری در نظر گرفته و خطر متوسط. مردم جنبش و کسب و کار در مهار مناطق ادامه خواهد داد به محدود باقی می ماند. سرمایه های ملی آماده است تا به “بازگشایی” و مردم “باید آماده برای زندگی با کروناویروس”, وزیر, Arvind Kejriwal به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه در حالی که اعلام خدمات است که می تواند از سر گرفت. برخی از ایالت ها اجازه داده اند مشروب فروش مستقل مغازه ها در برابر کسانی که کار در خارج از مناطق بازار ارائه شده وجود دارد سخت اجتماعی فاصله و سایر دستورالعمل های ایمنی به دنبال دارد. در مناطق سبز و یا مناطق با هیچ COVID-19 موارد شما می توانید با یک مسافر در یک ماشین و یا سوار دو چرخ بدون ترک سوار از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر. تنها اورژانس و خدمات ضروری خواهد بود و مجاز به حرکت فراتر از این ساعت.

  1. در دهلی نو و لوازم التحریر فروشگاه مستقل و همسایگی مغازه های مسکونی و کوچه و مغازه ها برای هر دو ضروری و غیر ضروری خدمات می تواند باز باشد. همچنین افراد خود اشتغال مانند تکنسین لوله کش و کمک افراد خانواده خواهد شد مجاز به شروع به کار می کنند.

  2. در ماهاراشترا برخی از فعالیت های اقتصادی که مجاز هستند در تمام coronavirus مناطق به جز مهار مناطق مستقل مشروب و مغازه ها و کابین ها با حداکثر دو مسافر و تجارت الکترونیکی تحویل تنها برای موارد ضروری.

  3. وزیر بهداشت Harsh Vardhan خواسته مردم به رعایت تمدید دو هفته مستند “در متن و روح”. “ما در مسیر موفقیت و ما را به پیروزی در این جنگ در برابر COVID-19” او به خبرنگاران گفت: در روز یکشنبه.

  4. بیست تیم از دولت مرکزی فرستاده شده است تا در بسیاری از مناطق بدترین متاثر از coronavirus. برخی از آنها عبارتند از بمبئی تانه پونا و بوپال. مرکزی تیم را به دنبال شکاف در استراتژی ها و پشتیبانی های محلی در اجرای صحیح خوشه مهار برنامه و نظارت اقدامات است.

  5. خرده فروشان’ Association of India گفت: آن را به دیده می شود که چگونه تمدید مستند با این نسخهها کار بر روی زمین به وجود برخی از سردرگمی در کاسته دستورالعمل خبرگزاری PTI گزارش شده است. به طور مشابه, کنفدراسیون همه هند معامله گران نیز گفت: آنها را در یک “معضل” به عنوان سردرگمی وجود دارد بیش از “آنچه به منزله یک محله فروشگاه و فروشگاه مستقل”.

  6. این اوتار پرادش دولت روز یکشنبه در آن تجدید نظر دستورالعمل گفت: مشروب فروش مجاز و صنایع می تواند باز اما باید یک ساعت فاصله بین شیفت ها و اتوبوس ها و کابین ها می توانید اجرا کنید با 50 درصد اشغال در مناطق سبز در میان توصیه های دیگر.

  7. این Odisha دولت گفت: مقامات محلی باید اطمینان 100 درصد پوشش coronavirus ردیاب برنامه Aarogya Setu در تمام مهار مناطق. دولت گفت: کسانی که نقض دستورالعمل های قرنطینه می تواند دستگیر شد.

  8. در کرالا ادارات دولتی می تواند با 50 درصد حضور گروه A و B کارکنان و 33 درصد حضور در گروه C و D دسته کارکنان. در مناطق سبز و مغازه ها را می توان باز بین 7 صبح تا 7.30 به مدت شش روز هفته به جز جمعه.

  9. کمک هزینه ساخته شده برای رشته کارگران مهاجر به بازگشت به خانه در میان سراسر کشور مستند نیست باز به هر کس متحده شده اند خاطر نشان کرد توسط مرکز. روز یکشنبه در نامه ای به کشورهای مرکز گفت: تنها افرادی که رشته شده اند دور از خانه با اعمال این مستند در ماه مارس می تواند با استفاده از تسهیلات.

  10. هند گزارش داد بزرگترین واحد-روز پرش در تعدادی از کروناویروس مبتلا به 2,487 موارد جدید در 24 ساعت تا جمعه از جمله 83 مرگ و میر. کل موارد در هند است 40,263; تعداد مرگ و میر است 1,306.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>