Explained: Why New York Took Massive COVID-19 Hit

Coronavirus: آمریکا سرمایه مالی نیویورک به 8.6 میلیون نفر جمعیت.

برجسته

  • ایالت نیویورک تقریبا 1.6 لاخ COVID-19 عفونت
  • جمعیت از ما سرمایه مالی است 8.6 میلیون
  • نیویورک می شود بیش از 60 میلیون گردشگر در سال

نیویورک:

نیویورک بیشتر coronavirus موارد از هر کشور و با حدود نیمی از تمام مرگ و میر در ایالات متحده است. چرا آنقدر آمار و می تواند رهبران آن انجام داده اند هر چیزی متفاوت است ؟

نیویورک بود بیشتر در معرض خطر?

به عنوان پنج ایالت نیویورک تقریبا 160,000 تایید COVID-19 عفونت بیشتر از اروپا بدترین ضربه کشورهای اسپانیا و ایتالیا و بیش از 7,800 مرگ و میر.

فرماندار اندرو کومو گفت: بارها و بارها که تراکم و تعداد بازدید کنندگان خارجی ساخته شده شهر نیویورک است که تقریبا 93,000 تایید موارد یک زمین پرورش ایده آل برای بیماری های عفونی.

امریکا سرمایه مالی به 8.6 میلیون نفر جمعیت. وجود دارد 10 ، 000 نفر در هر کیلومتر مربع آن را متراکم ترین شهر در ایالات متحده است.

میلیون ها نفر از مسافران قلم مو رنگ کردن در برابر هر یک از دیگر در آن بسته بندی شده سیستم مترو هر روز در حالی که نگه داشتن فاصله خود را گاهی اوقات باریک پیاده رو می تواند مشکل باشد.

نیویورک می شود بیش از 60 میلیون گردشگر در سال است و نقطه ورود به امریکا برای بسیاری از مسافران به معنی هر کسی که حامل ویروس است که به احتمال زیاد شروع به آلوده کردن دیگران وجود دارد ،

آمریکا ژنتیک تخمین می زنند که از آن شروع به گسترش وجود دارد از اروپا در ماه فوریه قبل از نیویورک اولین مورد تایید شده در مارس 1.

اپل بزرگ نیز مشخص عظیم نابرابری.

به سر می برند مناطق محروم-بخصوص در برانکس و ملکه که در آن بسیاری از مردم در حال حاضر رنج می برند مشکلات بهداشتی و عدم مراقبت های پزشکی — تجربه کرده اند بالاترین نرخ از عفونت.

“شهر نیویورک به حال همه این پیش شرط که در حمایت از این ایده که آن را برای رفتن به ضربه بسیار سخت است” گفت: اروین Redlener بهداشت عمومی استاد و متخصص در حوادث در دانشگاه کلمبیا.

آیا مقامات دست کم گرفتن خطر است ؟

در تاریخ 2 مارس به عنوان دولت مورد دوم تایید شد در نیو راشل فقط در شمال شهر نیویورک آقای کومو گفت: سیستم مراقبت های بهداشتی بهترین بود “در این سیاره است.”

“ما حتی نمی فکر می کنم آن را به عنوان بد آن را به عنوان در کشورهای دیگر,” او اضافه شده است.

پس از تردید بسیار, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, اعلام تعطیلی مدارس, کافه ها و رستوران ها از 16 مارس.

فرماندار دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار و ساکنان به ماندن در خانه و یک هفته بعد در 22 مارس.

کارشناسان دریغ می گویند که آنها را صبر بیش از حد طولانی است.

“شهردار و فرماندار بودند که تحت فشار قرار دادند و کشیده با دو نیروی متضاد.

“یکی بود گفت: ما برای بستن مدارس و رستوران ها به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و دیگری گفت: وجود دارد بسیاری از عواقب اقتصادی و اجتماعی از خاموش کردن همه چیز زود گفت:” آقای Redlener.

“هر کس در گرفتن پیام های مخلوط از جمله از دولت فدرال از (رئیس جمهور دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن,” او اضافه شده است.

باید کشورهای دیگر واکنش نشان داد بهتر است ؟

کالیفرنیا امریکا پرجمعیت ترین دولت است که اغلب ذکر شده به عنوان یک مثال خوب برای سرعت پاسخ آن به وقوع. آن موارد تایید شده به عنوان جمعه شد فقط 20,200 با 550 مرگ و میر.

در مارس 16, شش شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو صادر اقامت در خانه سفارش و به دنبال آن کل وزارت امور خارجه سه روز بعد.

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مهم است این است که شش کشور همسایه شهرستانهای کردم و با هم صادر همان (سلول) سفارش برای تمام شش شهرستان, و آنها این کار را در اوایل” گفت: Meghan McGinty, دانشیار در دانشکده بهداشت عمومی از دانشگاه جانز هاپکینز.

“وجود دارد قوام به عنوان مخالف به نیویورک در نظر گرفتن یک اندازه گیری و وستچستر (شهرستان) در نظر گرفتن دیگری و لانگ آیلند در نظر گرفتن دیگر” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

شش روز گذشت بین نیویورک مدرسه بسته شدن سفارش و سفارش آن محدود ساکنان به خانه های خود.

“در اپیدمی شرایط شش روز است نور سال است و واقعا می تواند تفاوت را در کنترل و گسترش این بیماری همه گیر بنابراین من فکر می کنم این ممکن است به می گویند که شاید در نگاه به گذشته نیویورک بیش از حد طولانی منتظر” گفت: Ms McGinty.

آیا کسی مقصر است ؟

زمانی که بحران عبور, بازی سرزنش مارس آغاز خواهد شد.

دموکرات کومو و د Blasio شانس برای هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تاخیر در گرفتن آزمون متحده که به این روز هنوز هم پس از رسیدن به تعداد کافی.

نیویورک مقامات همچنین هدفمند دولت فدرال برای کشیدن آن در اجرای اضطراری قدرت به تولید فن های نجات غریق.

با تلفات به مراتب بیش از تعداد کشته در 9/11, فیل مورفی, فرماندار همسایه نیوجرسی است که به شدت تحت تاثیر قرار است تا یک کمیسیون شبیه به یک مجموعه به بررسی 11 سپتامبر 2001 حملات.

“علائم هشدار دهنده وجود دارد… چه اتفاقی افتاد ؟ اگر شما نمی دانید پاسخ دهید که چگونه شما می رویم به مطمئن شوید که آن را نمی خواهید به اتفاق می افتد دوباره؟” آقای کومو خواسته جمعه.

با توجه به تعداد کشته و میلیون ها بیکار “ما باید یک تعهد اخلاقی برای مطالعه این بیماری همه گیر” به این نتیجه رسیدند Ms McGinty.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im