انتظار سرگیری پرواز فرودگاه اقتدار “چرخ دنده” تماس با آگهی

Expecting Flight Resumption, Airport Authority's 'Gear Up' Call To Flyers

حامل ملی هوایی هند شده است بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور به دلیل مستند (فایل)

دهلی نو:

حمل یک ضد عفونی کننده دست, پوشیدن یک ماسک و ثبت نام در Aarogya Setu نرم افزار موبایل فرودگاه اقتدار هند گفت: در یک مشاوره به مسافران در روز جمعه انتظار از سرگیری پرواز داخلی عملیات به زودی.

“با امکان از سرگیری پروازهای داخلی به زودی AAI منتشر کرده است برخی از مراحل است که باید دنبال شود تا مسافران به طور کامل بشود در حالی که سفر. پوشیدن ماسک حمل یک ضد عفونی کننده دست نگه داشتن اسناد دستی و ثبت نام در #AarogyaSetuApp” آن است.

“آیا وب سایت بررسی. حمل چاپ شبانه روزی کارت. حفظ 4-پا فاصله فیزیکی از co-مسافران” به AAI لیست دستورالعمل می گوید.

بدن است که گزارش به حمل و نقل هوایی داخلی وزارت, به نظر می رسد پس از توسعه و نگهداری فرودگاه ها در سراسر کشور است.

داخلی و بین المللی عملیات پرواز بودند به حالت تعلیق در مارس روز قبل از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد که فاز اول در سراسر کشور مستند به بررسی رشد coronavirus موارد است.

ماه گذشته هنگامی که آن گزارش شده که چندین اپراتور شد پذیرش رزرو از مارس 4 – زمانی که دور دوم این مستند برنامه ریزی شده بود به پایان دولت گفت: آن را تا به حال گرفته نشده و هر گونه تصمیم در مورد از سرگیری عملیات پرواز.

“وزارت حمل و نقل هوایی عمران روشن است که تا کنون هیچ تصمیمی گرفته شده برای باز کردن داخلی یا بین المللی ، خطوط هوایی, توصیه برای باز کردن خود را رزرو تنها پس از یک تصمیم در این زمینه گرفته شده توسط دولت” هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری کرده ایم.

نارندرا نخست وزیر در روز سه شنبه نشان داد که مستند به قوانین خواهد بود بیشتر کاسته در مرحله چهارم شروع می شود که از مارس 18.

“کورونا در اینجا به ماندن است ، اما ما نمی توانیم اجازه دهید ما زندگی می کند کنترل می شود تاج. ما باید با آن زندگی می کنند. ما را به پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی اما نمی دهد تا در رویاهای ما,” او گفت که در آدرس خود را به ملت است.

“مستند 4 خواهد شد که کاملا متفاوت از قوانین و خواهد بود و بر اساس پیشنهادات توسط ایالات متحده. این اقدامات جدید اعلام خواهد شد مارس 18. ما مبارزه خواهد کرد و حرکت رو به جلو با پیروی از قوانین” او اضافه شده است.

حامل ملی هوایی هند است که بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور به دلیل coronavirus مستند در صورت پرداخت – باز کرده رزرو.

“رزرو برای سفر از هند به انتخاب مقصد در ایالات متحده آمریکا, انگلستان, استرالیا و به فرانکفورت و پاریس و سنگاپور و کانادا آغاز خواهد شد از 1700 ساعت در 14 مارس سال 2020” آن توییتی در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>