سابق مشاور اوباما می گوید پستی هر آمریکایی یک ماسک خواهد بود ‘فوق العاده’ کارآمد محرک

سابق اوباما مشاور اقتصادی جیسون فورمن گفت CNBC در روز پنج شنبه که دولت ایالات متحده باید در نظر پستی هر صورت پوشش برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

“یک محرک های مالی طرح که می توانست فوق العاده بالا بنگ برای جفتک انداختن خواهد بود برای دولت برای چاپ تا ماسک … و ایمیل آنها را به هر آمریکایی و بگویید هر آمریکایی به آنها را می پوشند” فورمن گفت: “بسته شدن بل.”

“این واقعا سخت نیست,” او گفت:.

کتل فالز نظرات آمده به عنوان سیاستگذاران در واشنگتن بحث نیاز به اضافی امداد اقدامات برای گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت.

Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در سراسر برخی از جنوبی و کشورهای غربی باعث فرمانداران در مکان هایی مانند تگزاس و آریزونا به توقف و یا عقبگرد بخش اقتصادی خود را بازگشایی.

مجلس نمایندگان و سنا این هفته به تصویب یک لایحه که تمدید مهلت برای درخواست بخشایش کسب و کار کوچک کمک از طریق کلید coronavirus امداد برنامه. این طراحی شده است برای کمک به شرکت های نگه داشتن حقوق و دستمزد کارکنان در طول تعطیلی به سرعت ویروس گسترش یافته است. اندازه گیری سر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را.

تهمت نیز در این هفته گفت که حمایت از او دور دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها ادعا او می خواهد چک به بزرگتر از آنچه دموکرات ها در کاپیتول هیل پشتیبانی می کند. در مارس دموکرات ها در مجلس تصویب امداد لایحه که مجاز یکی دیگر از دسته ای از $1,200 محرک چک اگر چه این قانون غیر استارتر در ایران-سنا برگزار شد.

اما فورمن ادعا که وجود دارد این است که محدود به اثربخشی کنگره محرک تلاش ها و مداخلات از فدرال رزرو تا زمانی که Covid-19 شیوع ادامه به نقطه کشور است.

جیسون فورمن

Anjali Sundaram | CNBC

“واقعا وجود دارد نه بسیاری پولی و یا سیاست های مالی می توانید در صورت خارج از کنترل ویروس” گفت: فورمن رئیس شورای مشاوران اقتصادی در دولت اوباما.

“ماسک یکی از این مراحل است که می توانید کنترل کنید که ویروس” اضافه شده فورمن که quipped این ماسک می توانید می گویند “” با تشکر از شما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آنها است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که تا حد زیادی اجتناب از پوشیدن چهره و پوشش در گفت فاکس کسب و کار شبکه در روز چهارشنبه بود که او “همه برای ماسک” اما در مورد سوال نیاز به یک ملی دستور.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا روز یکشنبه به نام CDC به صدور دستور ماسک که برخی از دولت های ایالتی و محلی انجام داده اند.

اخیرا کالیفرنیا ، گرگ ابوت دوشنبه دستور داد که مردم در اکثر شهرستانهای تگزاس پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, زیر دولت شیب افزایش Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند پوشیدن یک ماسک است که یک راه مهم برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در علاوه بر این به اجتماعی فاصله. پوشش صورت می توانید بلوک یک فرد قطرات تنفسی است که چگونه این ویروس منتقل می شود.

افزایش اخیر در Covid-19 موارد — در حالی که تا حدودی مربوط به تست بیشتر — شروع به حباب پس از متحده برداشته stay-در-خانه سفارشات و غیر ضروری کسب و کار بسته بودند که در ابتدا اجرا به محدود کردن انتقال ویروس است. برخی از فرمانداران و مقامات محلی باید پس از قرار دادن محدودیت های عقب در محل, اما آنها تا حد زیادی شده است باریک تر تمرکز در معرض خطر تنظیمات مانند کافه ها و کاباره ها و یا بسته شدن سواحل جلوتر از چهارم جولای آخر هفته.

بسیاری از ترس است که دور دوم گسترده کسب و کار تعطیل خواهد در نتیجه آسیب های اقتصادی و حتی سخت تر برای غلبه بر بیش از آنچه در حال حاضر تجربه شده است. با وجود نزدیک به 5 میلیون شغل اضافه شده در ماه ژوئن نرخ بیکاری در ایالات متحده هنوز هم می ایستد در 11.1% بالاتر از هر نقطه در طول رکود اقتصادی ،

ملی, ماسک, ماموریت می تواند یدکی اقتصاد ایالات متحده 5 درصد تولید ناخالص داخلی رسید به دلیل آن می تواند به جلوگیری از بیشتر مستندات بر اساس یک تجزیه و تحلیل از گلدمن ساکس.

فورمن در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد دقت پیش بینی در اوایل ماه آوریل است که اقتصاد ایالات متحده را سریع بازگشت در فعالیت های اقتصادی به عنوان محدودیت های کسب و کار کاسته شد. اما او نیز به طور مداوم در استدلال واشنگتن به نگه داشتن شناور برخی از این بیماری همه گیر مالی اقدامات پشتیبانی می کند.

“این واقعا مهم است که ما همچنان اقدام” فورمن گفت پنج شنبه. “ما تا به حال مقدار فوق العاده ای از پشتیبانی. بیش از دو ماه گذشته بیش از $1 تریلیون رفت. که بیش از هر سال در بحران مالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

آموزش سئو