رفع ماسک بنیانگذاران شرکت سابرینا Paseman (سمت چپ) و مگان دونگ

جو خاکستر Sakula

در سال گذشته در این زمان سابرینا Paseman بود که در اپل مشغول کار بر روی طراحی نرم افزار مک. در حال حاضر او را پناه در یک آپارتمان سان فرانسیسکو با دیگری کارمند اپل در تلاش برای رسیدگی به جهانی ماسک کمبود.

Paseman و مگان دونگ هستند بنیانگذاران یک سازمان غیر انتفاعی آنها خواستار رفع, ماسک, تلاش برای ایجاد یک راه حل ساده برای عظیم و رو به رشد مشکل است. عدم دنده محافظ در میان Covid-19 همه گیر است که اولین و مهمترین بحران در بهداشت و درمان صنعت, اما به عنوان متحده و کشور شروع به شل شدن اجتماعی-فاصله محدودیت نیاز به ماسک تبدیل به حاد تر برای مردم در اتوبوس و در فروشگاه ها و در محل کار.

به عنوان یک مهندس مکانیک Paseman, 28, تصمیم به استفاده از اوایل روز از این بیماری همه گیر به ساختارشکنی یک N95 ماسک نوع مورد استفاده توسط پزشکان و پرستاران برای دیدن اگر آن ویژگی های محافظ را می توان به انواع دیگر پزشکی facemasks. او در بر داشت که فولاد ماسک که با استاندارد های انجمن آمریکایی آزمایش و مواد (ASTM) می تواند رویکرد اثربخشی N95 مراتب کمتر مواد به آنها به درستی نصب شده به صورت. و تمام طول می کشد سه باندهای لاستیکی.

با اتصال باندهای لاستیکی به یک زنجیره رفع ماسک کار به اعتبار این که یک فولاد ماسک را می توان مهر و موم شده به چهره یک فرد را به نگه داشتن تقریبا همه coronavirus اندازه ذرات از گرفتن و یا در حال منتشر شد. این گروه با همکاری دانشگاه Pennsyvlania و یکی دیگر از تحقیقات موسسه در تست.

رفع ماسک منتشر شده گروه لاستیک روش در وب سایت خود را برای هر کسی که به استفاده از. آن را نیز توسعه خود را مهر و موم است که رهبری برای تولید.

“ما می خواهیم به دریافت این نه فقط در دست بیمارستان ها بلکه ضروری کارگران و هر کس دیگری که می تواند پناهگاه در محل” Paseman گفت.

Duong, 29, است, رفع, ماسک, بازاریابی, مدیر مسئول گرفتن کلمه در سراسر جهان است. او قبلا صرف چهار سال در اپل به سر می برند و بازاریابی دیجیتال در شرکت Claris بخش که قبلا به عنوان شناخته شده FileMaker. او برادر در قانون است که یک پزشک اورژانس که خرج می کند روز خود را با Covid-19 بيمار.

دونگ چپ اپل در ماه مارس چند ماه پس از Paseman. آنها در حال حاضر در قرنطینه با هم صحبت کردن به پتانسیل تولید کنندگان جمع آوری اطلاعات از کاربران و به دنبال اعطای پول برای کمک به سرمایه گذاری تلاش های خود را. یکی از پیام های دونگ در تلاش است تا به گسترش است که پارچه ماسک به خصوص کسانی که با پیراهن و bandanas هستند نه یک جایگزین خوب برای پزشکی-محصولات درجه.

در علاوه بر این به گروه لاستیک, روش, رفع, ماسک نیز منتشر شده مشخصات برای ایجاد پیچیده تر گیره با استفاده از ورق های لاستیکی و یا برش لیزر با چاپ 3D و یا در مقیاس بزرگتر ساخت. که راه هر کسی در هر نقطه از جهان می توانید آنها را به عنوان طولانی به عنوان آنها عرضه ASTM فولاد ماسک.

“اگر شما یک N95 ماسک — بزرگ از آن استفاده کنید اما این بهترین چیز بعدی” دونگ گفت. “عمل ساده های این تاثیر می تواند بسیاری از مردم است.”

رفع ماسک بالا بردن اعطای پول برای تولید و توزیع. Paseman گفت: گروه اولیه تولید است که به دنبال به تولید حدود 100,000 ماسک بیشتر برای ضربه سخت مناطق اطراف دیترویت و شیکاگو است.

“ما بدانند ما استراتژی توزیع بر اساس نیاز” Paseman گفت. “ما در حال ارزیابی نیاز از طریق آمار منتشر شده به صورت آنلاین و از طریق رسانه های اجتماعی ما سیستم عامل است.”

آنها امیدوارند که بین تولید در مقیاس بزرگ و انجام آن را به خودتان سازندگان میلیون ها نفر از ماسک ها به زودی ایجاد می شود که در هر هفته. دونگ گفت: هدف این است که به کمک 1 میلیون به هر کشور از جمله تانزانیا فیلیپین و هند است.

تماشا کنید: FDA کمیسر Stephen هان در coronavirus آزمایشات و درمان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو