همه چیز شما نیاز به مبلمان خود را برای همیشه لطفا برای آخرین با توجه به جوانب مثبت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هنگامی که

توسط ELEMENTORSITE در 15 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما در نهایت پیدا کردن که مناسب قطعه از مبلمان است که شما بوده ام به شکار برای سال, شما ممکن است خودتان رو به یک بیت از یک معمای. از یک طرف شما سر بیش از پاشنه در عشق, بنابراین شما احتمالا می خواهید به استفاده از آن در هر روز است. اما از سوی دیگر شما در حالت ایده آل می خواهید آن را به آخرین برای همیشه لطفا برای پس وسوسه به کفن آن را در پلاستیک و یک دیده بان هوشیار در برابر حیوانات خانگی آنهایی که کمی و حتی به خوبی به معنی بازدید کنندگان است.

اما این نوع هوشیاری می تواند تبدیل به یک کمی... باید ما می گویند استرس زا. خوشبختانه راه دیگری وجود دارد به مبلمان خود را و آخرین, در حالی که همچنین اجازه آن را دریافت کنید برخی از استفاده از. ما صحبت کرد و به یک گروه طرفدار refurbishers و چاشنی DIYers که اجازه دهید ما در تمام بهترین نکات و ترفندها برای ساخت مبلمان برای همیشه لطفا برای آخرین. آیا شما به دنبال برای پاک کردن یک دینگ در چوبی کمد re-مبلمان صندلی های مورد علاقه روکاری تازه کردن زنگ زده فلز مورد یا طرد یک مزاحم تلو تلو خوردن این کارشناسان باید مهارت ها و ابزار برای نفس کشیدن زندگی جدید به حتی بهترین-دوست اقلام است. بنابراین در اینجا آن است که: همه چیز شما نیاز به ایجاد خود را مبلمان گذشته واقعا مدت زمان طولانی.

آنچه شما نیاز به چوب مبلمان

برای Jodi پیوند @houseonasugarhill یک لاک مبتنی بر پرایمر است که ارزش و وزن خود را در طلا. "من همیشه مطمئن شوید که به استفاده از یک لاک مبتنی بر پرایمر هنگامی که نقاشی بر چوب خام به مهر و موم در هر sap که هنوز هم ممکن است در چوب," او می گوید. "من یاد گرفتم این راه سخت و ساخته شده است یک انبار درب از چوب کاج که من رنگ آن سفید است. اما من هیچوقت مهر و موم آن را به درستی به طوری که بیش از زمان شیره شروع به نفوذ از طریق چوب و به رنگ و ایجاد لکه های زرد بیش از همه زیبا نقاشی درب. من قادر به نخست در سمت راست بالای رنگ و بیش از شروع تا درب ذخیره شد." اوراق قرضه و سهام است که او را از رفتن به پرایمر برای مشاغل مانند این یکی Zinsser ب-در نهایت لکه Blocker.

Thriftys یکپارچهسازی با سیستمعامل ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان یک بوتیک آنلاین, ارائه, دمدمی, upcycled مبلمان و homewares و صاحب آن کلی تیز همیشه باعث می شود مطمئن شوید که برای نگه داشتن برخی از گوریل چسب چوب در دست است. "آن را درخشان برای تعمیر مبلمان چوبی و شکسته دستگیره ها یا مفاصل—آن خشک, روشن, بنابراین اگر شما به اشتباه آن می تواند خراش کردن واقعا به راحتی هنگامی که آن را خشک," او می گوید. "به علاوه کمی از چسب چوب مخلوط با خاک اره باعث می شود فوق العاده پرکننده چوب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ترمیم حفره ها و ترک ها در صندلی." او به خصوص متکی بر چسب های فرسوده مبلمان چوبی که به دست آورد یک بیت از یک تلو تلو خوردن از گسترش مته سوراخ. فقط پر کردن سوراخ خود را با DIY چسب چوب مخلوط کنید و صبر کنید. "هنگامی که خشک, سوراخ می تواند دوباره حفر شده به طوری که پیچ کاملا متناسب با تلو تلو خوردن," او می گوید.

هر بار یک تکه از چوب در Steven DeGennaro کارگاه در Dashner طراحی و مرمت به نظر می رسد به مقصد دامپستر او یکی از اخرین گزینه را امتحان کنید. "اسید اگزالیک زیادی برای از بین بردن سیاه آب لکه ها را از چوب," او می گوید و اشاره کرد که آن را به فروش می رسد در صورت پودر به عنوان چوب سفید کننده. "فقط آن را مخلوط با مقداری آب گرم, درخواست آن را به لکه و اجازه دهید آن را خشک," او می گوید. DeGennaro اشاره می کند که به خصوص لکه های سمج گاهی اوقات نیاز به بیش از یک نرم افزار و تشویق مشتاق DIYers به مطمئن شوید که برای تمیز کردن و خنثی کردن هر گونه اسید اگزالیک مانده باقی مانده بر روی چوب قبل از بازگشت به خانه خود را.

یکی دیگر از ابزار است که DeGennaro نمی توانید بدون او, قدیمی, مرمت مبلمان کسب و کار ؟ یک هویه که او می گوید دستی است برای بخار کردن فرورفتگی کوچک در چوب. "اولین درخواست یک مقدار کمی از آب به دندانه و اجازه دهید چوب جذب آب," او می گوید. "بعد ذخیره کردن یک دستمال مرطوب بر روی دندانه. لمس آهن داغ به دستمال مرطوب به طور مستقیم بر روی دندانه اما نمی نگه آهن وجود دارد برای بیش از حد طولانی و یا شما می تواند تاول چوب. بخار باعث می شود الیاف چوب به تورم به شکل اصلی خود." اگر شما لازم نیست که یک هویه نگران نباشید—DeGennaro می گوید که به طور منظم آهن نیز کار می کنند; او فقط ترجیح لحیم کاری آهن آن را به عنوان اجازه می دهد تا او را به طور دقیق.

وقتی که می آید به سلب پایان کردن یک قطعه از مبلمان DeGennaro توصیه می کند هر کس به overthink آن است. قبل از اینکه شما پوسته از پول نقد برای یک ماده شیمیایی, استرپتیزر, سعی کنید با استفاده از به طور منظم قدیمی زداینده. "خراش دادن است که کمتر کثیف از مواد شیمیایی سلب می کند بدون بو و می تواند ارزان تر از خرید بطری, استرپتیزر," او می گوید. "من با استفاده از مجموعه ای از کارت زداینده و رنگ زداینده و هنگامی که از بین بردن پایان از مبلمان—کار می کنند به خصوص به خوبی در لاک و لاک پس از اتمام." فقط مطمئن شوید که شما در رسیدن به یک لیسه که خوب و تیز او می گوید و شما خواهد شد شگفت زده چقدر موثر می توان آن را.

درو اسکات از @lonefoxhome همیشه گام گذاشتن در برخی از چشم نواز پروژه جدید او روش خود را برای سلب کردن یک قطعه چوبی. "کاغذ سنباده یا الکتریکی چرخ سنباده خواهد بود بهترین دوست شما در هنگام کار با چوب," او می گوید. "این که آیا شما در حال سنباده پایان براق, قدیمی رنگ یا تیره رنگ شما می توانید دبستان قطعه مبلمان را برای زندگی جدید با رنگ های تازه و یا به پایان برسد."

آنچه شما نیاز دارید برای وبهلسترد مبلمان

وقتی پرسیده شد که در مورد محصولات مورد علاقه در صفحه اصلی اثاثه یا لوازم داخلی و تیز نیست دریغ: "من رفتن به ابزار برای تعمیر مبلمان وبهلسترد قابل اعتماد اثاثه یا لوازم داخلی منگنه تفنگ." او اشاره می کند که نسخه های دستی برای استفاده ساده هستند و اغلب در اطراف هزینه $25. "آنها آن را آسان به اصلی پارچه شل دوباره به جای خود و برای تغییر پارچه های بالا از یک صندلی مدفوع و یا عثمانی جعبه ذخیره سازی."

همچنین در شارپ اثاثه یا لوازم داخلی آرسنال? جاویدان تفنگ چسب گرم که او را یافت و بیشتر برای استفاده از شما می توانید یک چوب در لرزش. "تفنگ چسب گرم است من کیت تعمیر اساسی مورد," او می گوید. "این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعمیر ریپ در اثاثه یا لوازم داخلی پارچه اضافه کردن برخی از تکه های بد بو به روز رسانی نگاه از یک صندلی با اضافه کردن زواید و یا کاکل و پنهان ریپ و یا تضعیف شده با لوله کشی و یا تکه — همه اعمال با تفنگ چسب گرم."

تیز مانند اسکات نیز آوازی از طرفداران اصلی تفنگ اضافه شده اما مورد دیگر که او با استفاده از در کنار آن است. "من می خواهم که به می گویند انبردست و یک منگنه تفنگ بالا من ابزار من با شتاب از کیف من که DIY-ing مبلمان" او توصیه می کند. و برای هر کسی که احساس مرعوب مورد حق در حال حاضر او سریع برای اضافه کردن: "در حال حاضر زمانی که آن را می آید برای اثاثه یا لوازم داخلی, من بدون نرم افزار! اما شما لازم نیست که به یک. گرفتن یک منگنه تفنگ و کشش پارچه خود را به آن را متناسب با اضافه کردن برخی از کالاهای اساسی و تکرار. و برای رسیدن به انبردست در هر زمان شما نیاز به حذف کالاهای اساسی و یا کشش پارچه به نقاط تنگ."

همچنین با تکیه بر یکی از دو پانچ از اثاثه یا لوازم داخلی سحر و جادو است Brooke تعمید که سهام تصاویر دوست داشتنی خود را در خانه @nestingwithgrace. "یکی از مبل خود را نگاه و احساس با نام تجاری جدید دوباره با ترکیب یک اثاثه یا لوازم داخلی تمیز کننده با یک پارچه ریش تراش." (تعمید سوگند توسط بیسل کمی سبز Pro Portable فرش تمیز کننده سابق.) "اکثر مردم به تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی خود را و یا آن را تمیز اما ترکیب خوب و تمیز با یک ریش تراش کهنه مطلق تعویض بازی," او می گوید.

و زبان از پرز تراش, تعمید فن عظیمی از چگونه قدرتمند کوچک دستگاه قادر به ایجاد چنین تاثیر. "ما وبهلسترد در پارچه شروع به قرص و نشان می دهد. پارچه ریش تراش حذف کسانی که مزاحم کمی پارچه توپ و بازیابی یک نام تجاری جدید به پایان برساند! این شگفت انگیز است زندگی چقدر بیشتر شما می توانید از مبل ها و صندلی با چند کوچک ترفندهای تا آستین خود را."

آنچه شما نیاز دارید برای مبلمان فلزی

وقتی که می آید به آیتم های فلزی تیز اذعان دارد که تعمیرات به طور معمول سخت تر است. اما این بدان معنا نیست که او shies دور از این پروژه ها در Thriftys یکپارچهسازی با سیستمعامل. "آیتم های فلزی سخت تر به تعمیر بله, اما شما می توانید UniBond فلزی تعمیر چسب است که بسیار قوی, چسب," او می گوید. برای بهترین نتایج او توصیه می کند مالش شکستگی سطح با کاغذ سنباده قبل از استفاده از چسب آن را کمی بیشتر به چوب.

شارپ همچنین توصیه می کند که شما را نگهدارید در محل در حالی که آن را خشک است که در آن بست در آمده است. "گیره واقعا مفید هستند برای برگزاری هر تعمیر در محل در حالی که آن را خشک," او می گوید. "آنها می توان برای رفع زیر شلواری, لرزان, پاهای, ریل شکسته و جامعی دسته." و یا اگر شما یک گیره در دست جایگزین یک بند یا کمربند, که همچنین می توانید نگه دارید در مورد تعمیر و ایمن در محل تا زمانی که آن را در زمان حال به خشک.

فلزی است کمی روی حیله و تزویر نه تنها به تعمیر, اما همچنین برای مطابقت با رنگ پس اسکات تمایل به سقوط بر روی یک کلاسیک. "به طور معمول من همیشه فقط توسل به پاشش فلز به مشکی مات—مات خانه رعیتی سیاه و سفید توسط Rustoleum است شگفت آور, پایان," او می گوید. اما برای پروژه های که در آن مات سیاه و سفید نیست یک جا خیره کننده آن را به عنوان است ؟ "مطابق با یک جراحی یا یک تن برنج همراه با چالش های خاص خود را پس از استفاده از یک محصول مانند AMACO Rub 'n چرم گاومیش همچنین می توانید عیوب نگاه عمدی."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im