هر کس می خواهد یک تکه از Infinite اما ByteDance است عاقلانه به نگه

یک مرد برگزاری یک تلفن پیاده گذشته نشانه ای از شرکت چینی ByteDance برنامه Infinite, شناخته شده به صورت محلی به

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399

یک مرد برگزاری یک تلفن پیاده گذشته نشانه ای از شرکت چینی ByteDance برنامه Infinite, شناخته شده به صورت محلی به عنوان Douyin در بین المللی محصولات مصنوعی نمایشگاه در Hangzhou چین 18 اکتبر 2019.

ایسنا

سنجش خون در آب, سرمایه گذاری, سرمایه داری شرکت می خواهید به خرید اکثریت Infinite از چینی شرکت مادر ByteDance. این بدان معنا نیست که ByteDance باید به فروش برساند.

Infinite از wildly محبوب فرم کوتاه تصویری نرم افزار گفت: در اوایل این ماه آن را "ارزیابی تغییرات در ساختار شرکت و از آن Infinite کسب و کار." حالات مورد بحث شامل راه اندازی مستقل هیئت مدیره انتخاب مستقل دفتر مرکزی و فروش سهام این شرکت برای سرمایه گذاری و یا خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت به گفته افراد آشنا با این موضوع.

ByteDance حال بررسی گزینه های خود را پس از آمریکا, وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در اوایل این ماه او "نگاه" ممنوعیت Infinite و چینی دیگر برنامه های کاربردی به دلایل امنیتی. Infinite است که انتظار می رود به اعلام برنامه های خود در هفته های آینده با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

دولت آمریکا نگران است که دولت چین می تواند دسترسی به اطلاعات کاربر جمع آوری شده توسط Infinite. پنتاگون ممنوع Infinite از دولت صادر شده دستگاه های تلفن همراه در ماه ژانویه است. در جولای 20, U. s. House of نمایندگان به دنبال کت و شلوار. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری خواسته است مردم را به امضای طومار ممنوعیت Infinite را با تبلیغات در حال اجرا بر روی Facebook و Instagram تابعه. Facebook نیز آماده راه اندازی آن Infinite رقیب Instagram قرقره. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ علنا مورد سوال Infinite اتصال به دولت چین بیش از مسائل مربوط به سانسور.

"در حالی که ما خدمات مانند WhatsApp در حال استفاده توسط معترضان و فعالان در همه جا به دلیل قوی رمزگذاری و حمایت از حریم خصوصی در Infinite چینی برنامه به سرعت در حال رشد در سراسر جهان اشاره از این اعتراضات در حال سانسور حتی در آمریکا" زوکربرگ گفت: سال گذشته است. "این یکی از دلایلی که ما عمل نمی Facebook, Instagram و یا سایر خدمات ما در چین است."

در عین حال هند را ممنوع کرده است Infinite و این شرکت کشیده از هنگ کنگ.

این تلاقی حوادث -- رقابتی تهدیدات بالقوه ممنوعیت در سراسر جهان و عدم اطمینان در میان کاربران آن -- به رهبری یک گروه از موجود ByteDance سهامداران به بحث در مورد خرید اکثریت سهام این شرکت اطلاعات گزارش داد اوایل این هفته. این اطلاعات در گزارش پیش بینی زمان ارزیابی Infinite بین 25 میلیارد دلار و 40 میلیارد دلار. بلومبرگ گزارش این هفته ByteDance بنیانگذار ژانگ Yiming تاکنون تحت فشار قرار دادند که ایده داده و تمایل خود را به حفظ کنترل شرکت است.

که احتمالا عاقلانه.

Infinite برای موفقیت

فروش Infinite در حال حاضر ممکن است کمک به ByteDance جلوگیری از یک مسیر خطر ناک رو به جلو است. اما این امر همچنین به طور بالقوه هزینه ByteDance عظیم سود در آینده. بدیهی است که این غیر ممکن است برای پیش بینی آینده ارزش داشت. اما Infinite که به تازگی استخدام سابق دیزنی+ سر کوین مایر به عنوان مدیر اجرایی قرار داده است خود را در موقعیت به وال استریت عزیزم اگر آن را تبدیل به یک publicly traded company.

Infinite دارای یک نوپای تبلیغات کسب و کار. در سال گذشته Infinite تولید 200 میلیون دلار به 300 میلیون دلار در جهانی درآمد با توجه به اطلاعات. برای قرار دادن که در چشم انداز Facebook جهانی 2019 درآمد 70 میلیارد دلار. این شرکت هرگز فاش کل کاربران هست ولی کمی شک رشد خیره کننده است. Infinite همواره یکی از بیشترین دانلود ها نرم افزار در آمریکا و در جهان برای بیش از یک سال و با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت AppAnnie. Infinite حدود 800 میلیون جهانی کاربران فعال ماهانه بیش از ضربه محکم و ناگهانی, پینترست و یا توییتر با توجه به DataReportal.

آلی-به دنبال نام تجاری متمرکز TikToks و بینندگان الگوریتم است که به سرعت باریک چه کاربران می خواهم به تماشای یک نظری نوش دارو برای تبلیغ که به دنبال هدفمند راه برای رسیدن به مصرف کنندگان -- به خصوص آنهایی که جوان است. در حالی که Quibi شکست خورده است و برای رسیدن به مخاطبان بزرگ با فرم کوتاه هالیوود محتوای Infinite کاربر-تولید در ساعت-فیلم را تبدیل به یک جهانی احساس. این شرکت زیر مسیرهای آج توسط گوگل YouTube و Facebook را Instragram با راه اندازی مسیر برای تقویت محتوای خلاق ، آن اعلام کرد که 200 میلیون خالق صندوق این هفته است. این شرکت فقط در حال حاضر در حال توسعه خود در خدمت سیستم عامل و دیگر ابزار تبلیغات برای کسب و کار. آن را به حال اول خود را به اصطلاح "newfronts" یک گام به تبلیغ در ماه گذشته.

Instagram و یوتیوب به احتمال زیاد به ارزش بیش از 100 میلیارد دلار به عنوان بخشی از Facebook و حروف الفبا بود. آن را بسیار نیست از یک جهش به فرض Infinite است که رهبری وجود دارد بیش از حد.

خطر ابتلا به ارزش مصرف

وجود دارد کمی شک و تردید سرمایه گذاران را دوست دارم برای به دست آوردن عنوان بسیاری از Infinite سهام که ممکن است با توجه به صعودی است. Infinite اشاره به این تمایل در یک بیانیه نشان می دهد که گمانه زنی ها در اطراف فروش اکثریت سهام به شرکت های سرمایه گذاری ممکن است بیشتر افکار واهی و پوچ از VCs از واقعیت است.

"پس علنا اعلام دو هفته پیش که ما در حال بررسی تغییرات در ساختار شرکت از Infinite کسب و کار وجود داشته است پیشنهادات متعدد ساخته شده توسط خارجی مردم درگیر در شرکت های داخلی بحث" Infinite در بیانیه ای گفت. "ما نمی دیدگاهها شایعه یا حدس و گمان است. ما بسیار با اعتماد به نفس در موفقیت طولانی مدت از Infinite و برنامه های ما هنگامی که ما چیزی را اعلام کند."

Infinite خودی اذعان آنها لازم نیست به عنوان خوانده شده خوب در دولت بعدی حرکت می کند. دولت آمریکا در حال حاضر ممنوع چینی تکنولوژی شرکت Huawei و ZTE. آن را از این سوال که Infinite کاربران می تواند فرار از برنامه در droves اگر دولت خواستار آمریکایی ها برای حذف آن از تلفن های خود را. حداقل رشد خواهد غرفه اگر اپل و آندروید را متوقف ساخت آن را در دسترس در فروشگاه خود را. قفل در ارزش شرکت و برگزاری به یک اقلیت سهام را به شرکت در آینده دستاوردهای مسلما امن ترین بازی.

اما نیز وجود دارد یک انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی به طور قابل توجهی در میدان نبرد متحده در سراسر کشور است. اگر Infinite می ارام کردن دولت ایالات متحده با اقدامات شدید کمتر تا نوامبر آن را ممکن است قادر به کاهش تنش های سیاسی در یک بایدن دولت.

این یک قمار است. ایالات متحده-روابط چین ممکن است تیره و تار برای دهه های آینده است. هنوز Infinite در معرض خطر است ارزش مصرف است. و به همین دلیل سرمایه های خصوصی را خط به سرمایه گذاری اگر ByteDance تصمیم به فروش برساند.

تماشا کنید: Kudlow می گوید: Infinite می تواند عمل به عنوان یک مستقل شرکت آمریکاییtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب