رهبران اروپایی شروع مذاکرات بیش از یک محرک های مالی طرح

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در حال سخنرانی در نشسته از مجلس پیش از اجلاس سران اتحادیه اروپا.

توبیاس شوارتس

27 دولت های اروپایی در حال مذاکره برای اولین بار جمعه یک پیشنهاد برای 750 میلیارد یورو ($841 میلیارد دلار) برای مقابله با Covid-19 بحران است.

اما محرک جدید طرح موجب اختلاف میان کشورهای اتحادیه اروپا و معلوم نیست که آنها را مدیریت کند به پل تفاوت های خود را.

“این یک گام ضروری در” مستقر در بروکسل مقام اروپایی که نمی خواهم نام برد و با توجه به حساسیت مذاکرات گفت: CNBC دوشنبه در مورد مذاکرات میان رهبران.

انتظارات هستند که روز جمعه تماس تصویری نمی خواهد منجر به یک توافق و حداقل یکی دیگر اجلاس – به احتمال زیاد از طریق چهره به چهره و جلسات – مورد نیاز خواهد بود قبل از بازی با محرک های مالی تایید شده است.

منطقه دست و پنجه نرم کردن با یکی از شدید ترین بحران اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم زمان است. کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا تخمین زده می شود ممکن است یک انقباض از 7.4 درصد تولید ناخالص داخلی در سال 2020 است. اما پیش بینی ها وابسته به چگونه بحران بهداشت و درمان تکامل می یابد و در مورد اینکه آیا اقتصاد کشورهای اروپایی را مدیریت برای بازگشایی به طور کامل در ماه های آینده.

“هدف نهایی ما این است که برای رسیدن به یک معامله به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. هنوز هم وجود دارد کاملا چند راه برای رفتن به سوی یک توافق بنابراین ما باید به کار سخت در روزهای آینده و هفته” رئیس شورای اروپا چارلز میشل که ریاست مذاکرات میان رهبران اتحادیه اروپا گفت: در نامه ای به 27 پایتخت در این هفته.

دوم مقام اروپایی که نمی خواهم نام برد و با توجه به حساسیت مذاکرات گفت: CNBC شنبه که یک چهره-به-چهره مذاکره می تواند بعد اعلام می شود در روز جمعه.

ما می خواهیم برای دیدن پول را در یک نقطه.

مقام اروپایی

رهبران اروپایی نیست در فرد ملاقات کرد از ماه فوریه با توجه به کروناویروس بحران و تکنوکرات های مختلف استدلال کرده اند که تصویری جلسات آنها مشکل تر است برای مذاکره آمار و ارقام و redraft اسناد و مدارک. از این رو و چهره به چهره نشست سران در بروکسل خواهد بود یک گام مهم به greenlight جدید محرک های مالی.

چه چسبیده ،

27 کشور باید تفاوت بیش چقدر آنها باید قرض گرفتن از بازارهای سرمایه با برخی از کشورهای استدلال 750 میلیارد یورو بیش از حد است.

نیز وجود دارد بخش چگونه است که پول باید توزیع شود و در آن فرم است.

“ما می خواهیم برای دیدن پول را در یک نقطه” دومین رسمی که یکی از به اصطلاح “صرفه” کشور گفت: CNBC.

به “صرفه” سازمان ملل مراجعه به اتریش ، هلند ، سوئد و دانمارک است. آنها شده اند که بیشتر آوازی مخالفان برای بالا بردن چنین مقدار بی سابقه ای از بازارهای عمومی و توزیع این پول بیشتر در قالب کمک های مالی.

در یک مقاله مشترک منتشر شده در بار مالی سران کشور از چهار کشور گفت: در این هفته: “هیچ چیز مانند وجود دارد به عنوان جدید و یا تازه پول است. پول صرف شده را نیز به دست آورده و پرداخت توسط مالیات دهندگان.”

علاوه بر وجود موانع برای غلبه بر چنین شرایط باید متصل به منابع مالی جدید و چگونه کشورهای اروپایی را برای بازپرداخت این بدهی های جدید است.

دومی تبدیل شده است و حتی پیچیده تر موضوع پس از ایالات متحده اعلام کرد که روز شنبه آن را بیرون کشیدن از مذاکرات بیش از یک بین المللی دیجیتال مالیات و تهدید به اقدامات تلافی جویانه اگر منطقه پیش می رود خود را در آن.

کمیسیون اروپا پیشنهاد کرده بود مالیات غول تکنولوژی می تواند راه را برای افزایش درآمد و بازپرداخت برای برخی از بدهی های جدید است. اما استفاده از این وظیفه در سراسر اتحادیه اروپا در حال حاضر مشکل تر و بدون سازش با آمریکا

کاخ سفید تهدید کرده است که به اعمال تجارت تعرفه های سازمان ملل که مالیات تکنولوژی غول های, به عنوان آنها بر این باورند که وظیفه ناعادلانه اهداف شرکت های ایالات متحده. به عنوان یک نتیجه دولت های اروپایی در صورت انتخاب سختی بین مالیات دیجیتال غول و به طور بالقوه شروع یک جنگ تجاری با آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de