اروپا می تواند هدف Silicon Valley با مالیات برای کمک به آن را دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus سوخت رکود

اتحادیه اروپا پرچم دیده می شود در مقابل Berlaymont اتحادیه اروپا کمیسیون ستاد در مارس 19 سال 2020 در بروکسل, بلژیک.

تیری Monasse

تکنولوژی غول می تواند مجبور به پرداخت مالیات بیشتر در اروپا به عنوان دولت جستجو برای درآمد جدید برای مقابله با ادامه coronavirus بحران سه کارشناسان CNBC گفت.

مالیات شرکت فنی از قبیل Google ، Facebook و یا آمازون بوده است خاردار موضوع در اروپا است. کشورهای شکست خورده به آمده تا با یک مشترک دیجیتال مالیاتی در سال 2019 و معوق مذاکرات به OECD (سازمان همکاری و توسعه اقتصادی). علاوه بر این برخی از کشورها مانند فرانسه تصمیم به پیاده سازی خود را دیجیتال مالیات بدون در نظر گرفتن اما اقدامات خود را برانگیخته تجارت کشتیهای با پرچم ایالات متحده است.

دولت های مختلف در حال حاضر در برخورد با بزرگترین بحران اقتصادی پس از رکود بزرگ و آنها باید تازه پول نقد برای حمایت از اقتصاد خود را. آنها ممکن است نگاه در شرکت فنی که برای درآمد اضافی.

“ما دیدن کالاهای دیجیتال/خدمات مالیاتی مکالمات پیشرفت بیشتر به سرعت در اروپا که در آن مقیاس از جاه طلبی به استفاده از بودجه اتحادیه اروپا برای تامین مالی بهبود اقتصادی از coronavirus ممکن است دیدن بروکسل در نظر گرفتن افزایش علاقه در جذاب بالقوه مالیات بر پایه تجارت الکترونیک و دیجیتال خدمات” دیوید لیوینگستون یک تحلیلگر در شرکت تحقیقاتی گروه اوراسیا گفت: CNBC چهارشنبه.

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا است و با توجه به پرده های جدید برنامه های این هفته است. نهاد است که به احتمال زیاد در نگاه به مالیات اضافی مانند کربن وظیفه به عنوان منابع جدید درآمد.

صحبت کردن با CNBC شنبه, Dexter Thillien ارشد صنعت تحلیلگر در Fitch راه حل گفت: دو دلیل وجود دارد که چرا غول تکنولوژی می تواند خواسته به پرداخت بیشتر.

“برای اولین بار است که آنها خواهد بود که شرکت های ساخت پول بیشتر در طول و پس از همه گیر و دوم دلیل است شده اند وجود دارد بسیاری از حرکت به سمت دیجیتال مالیات او گفت:” از طریق ایمیل.

برنامه های بین المللی برای دیجیتال مالیاتی

OECD با تاخیر یک هدف برای رسیدن به یک دیجیتال طرح مالیات از جولای تا اکتبر. همچنین گفت: در اوایل این ماه که این طرح ممکن است انجام شود در یک صحنه فرایند است که طول می کشد تا 2021.

کمیسیون اروپا گفته است که آن را به احیای مذاکرات در سطح اروپا اگر هیچ توافقی در OECD این سال است.

همان موسسه قبلا دیجیتال گفت: شرکت های پرداخت به طور متوسط یک نرخ موثر مالیات از 9.5 درصد در اتحادیه اروپا در مقایسه با 23.2% برای کسب و کار سنتی. تکنولوژی غول استدلال کرده اند که آنها پرداخت به اندازه مالیاتی که آنها از نظر قانونی موظف به.

کمیسیون اروپا گرفته است نقش اصلی را در تنظیم صنعت فن آوری. برای مثال در سال 2016 موسسه دستور ایرلند برای بازیابی 13 میلیارد یورو مالیات پرداخت نشده از اپل. این شرکت و دولت ایرلند رقابت که تصمیم گیری.

پس از یک بحث آنلاین با Facebook مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در هفته گذشته کمیسر اروپا در امور تیری برتون آورده تا موضوع مالیات. او گفت در توییتر: “هوشمند بودن خوب است. اما بیش از حد هوشمند با مالیات است که هرگز یک ایده درست است.” کمیسیون اروپا کاهش یافته است به نظر جمعه هنگامی که خواست برای روشن شدن صدای جیر جیر و اینکه آیا این موسسه این است که به دنبال تغییرات به مالیات.

 

مالیات های دیجیتال شرکت می تواند حرکت رو به جلو در دیگر نقاط جهان بیش از حد.

“بیش از یک بار دیگر افق ما می بینیم کشورهای دیگر شروع به کاوش دیجیتال کالا و خدمات مالیات به خصوص به عنوان مقیاس تغییر به دیجیتال و تجارت بیش از گذشته چند ماه از Covid مربوط به دررفتگی روشن می شود و به تعدادی از کشورها درک برای پیدا کردن درآمد جدید” لیوینگستون همچنین گفت: از طریق ایمیل.

“یک روند کلیدی برای تماشای این درجه که مصرف کننده بزرگ پایگاه های خود در بازارهای در حال ظهور مانند برزیل و هند و اندونزی مطبوعاتی پیش با دیجیتال جدید مالیات است. اندونزی به عنوان مثال در تلاش است تا به جمع آوری مالیات در یک سهم بیشتری از آن e-commerce,” او گفت:.

مالیات بر ارزش افزوده یا مالیات بر درآمد می تواند یک گزینه بیش از حد

گراهام ساموئل-گیبون بین المللی و قانون مالیات شریک در قانون شرکت Taylor Wessing گفت: دیجیتال مالیاتی را فراهم می کند “بزرگ درآمد” برای دولت به عنوان تنها چند شرکت در حال بالا لازم آستانه که نیاز به آنها را به پرداخت وظیفه.

از سوی دیگر مالیات بر مصرف و درآمد بالاتر ارائه منابع درآمد دولت, ساموئل-گیبسون گفت.

با این حال او اذعان کرد که این دو “خواهد بود کمتر محبوب” در میان شهروندان عادی.

فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و اتریش و انگلستان هستند و برخی از کشورهایی که پیش نویس طرح به صورت دیجیتال مالیات.

در مورد فرانسه بود که برای اولین بار اصلی اقتصاد به قانونگذاری دیجیتال مالیات آن توافق شده در ماه ژانویه به تعویق انداختن جمع آوری اولین پرداخت تا در سال آینده اجازه می دهد تا زمان OECD به آمده تا با یک معامله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>