منطقه یورو تولید ناخالص داخلی سقوط یک رکورد 12.1 درصد در سه ماهه دوم

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت به عنوان آنها شعله ور یک قطار مترو در مادرید اسپانیا است.رادیو فردا | رادیو فرد

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399

مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت به عنوان آنها شعله ور یک قطار مترو در مادرید اسپانیا است.

رادیو فردا | رادیو فردا | گتی ایماژ

اقتصاد منطقه یورو قرارداد با 12.1 درصد در سه ماهه دوم سال 2020 در مقایسه با سه ماه اول سال با توجه به داده های اولیه از منطقه آمار ،

روز جمعه خواندن است که کمترین میزان از سوابق در سال 1995 آغاز شد. این منطقه بزرگترین اقتصادهای قرارداد توسط دو رقم در طول دوره با توجه به سخت مستند اقدامات آورده coronavirus بیماری همه گیر. تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) قرارداد توسط 10.1%; ایتالیا غرق شد توسط 12.4%; فرانسه از کاهش 13.8 درصد و اسپانیا را کاهش 18.5%. دومی بدترین انجام اقتصاد بیش از سه ماهه دوم.

19-عضو بلوک که سهام ارز یورو به حال تجربه یک سقوط از 3.6 درصد در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه اول. اسپانیا و ایتالیا و فرانسه تولید ناخالص داخلی نرخ ها کاهش بیش از 5% در طول این دوره است.

بانک مرکزی اروپا پیش بینی در ماه ژوئن یک قطره از 8.7 درصد در تولید ناخالص داخلی منطقه یورو در سال 2020 است. بانک مرکزی انتظار دارد فعالیت به دوباره بجای اول برگشتن به طور قابل توجهی در سه ماهه سوم سال نسبت به شش ماه اول سال است.

آخرین خواندن به نظر می رسد در فعالیت های اقتصادی بین آوریل و ژوئن که مصادف با دوره زمانی که بسیاری از دولت های اروپایی تا به حال سخت آتن بودند که به آرامی کاسته سه ماهه پیشرفت. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت رفتن به جلو با برخی از کشورها گزارش افزایش Covid-19 عفونت در هفته های اخیر.

دولت های مختلف در حال حاضر گفت: آنها را برای اقتصاد خود در کامل را به عنوان قبل از. اما مقامات می گویند که آنها آماده هستند برای تحمیل اضافی و قوانین سختگیرانه در تجمعات و اجتماعی دیگر-فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از بزرگ موج دوم.

ایالات متحده گزارش داد که بزرگترین کاهش سه ماهه رشد تا کنون در روز پنج شنبه با سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی در حال غرق شدن 32.9 درصد به صورت سالانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن