اتحادیه اروپا رونمایی طرح به قرض گرفتن 750 میلیارد یورو برای کمک به بهبود اقتصادی

اتحادیه اروپا پرچم دیده می شود در مقابل Berlaymont اتحادیه اروپا کمیسیون ستاد در مارس 19 سال 2020 در بروکسل, بلژیک.

تیری Monasse

کمیسیون اروپا پرده برداری کرده است قصد دارد برای یک 750 میلیارد یورو ($826.5 میلیارد دلار) بازیابی صندوق به عنوان منطقه چهره بدترین بحران اقتصادی از سال 1930.

اعلام کرد: فرانسه و آلمان در را باز کرد به صدور متقابل اتحادیه اروپا بدهی در هفته گذشته نشان می دهد که کمیسیون اجرایی اتحادیه اروپا بازوی باید افزایش 500 میلیارد یورو در بازارهای عمومی است.

فرانسه و آلمان ابتکار با عنوان “دستیابی به موفقیت” و “تاریخی” گام به آلمان همیشه مخالف این ایده به طور مشترک;y-صادر بدهی حتی در طول بحران های قبلی.

وجود دارد چهار کشور اروپایی که هنوز هم مخالفت فرانسه و آلمان برنامه و می خواهید اتحادیه اروپا به صدور وام به جای کمک های مالی به عنوان یک راه برای کاهش اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 بحران است. اتریش, هلند, سوئد و دانمارک نیز می خواهید قوی اصلاحات اقتصادی تعهدات در قبال هر گونه کمک مالی.

دوشنبه پیشنهاد لگد کردن یک بحث در میان 27 عضو اتحادیه اروپا. هر رهبر دیدار خواهد کرد شاید از طریق تماس ویدئویی در ژوئن 18 در به امید پیدا کردن یک اجماع بیش از جزئیات دقیق بازیابی صندوق.

پارلمان اروپا تنها-انتخاب مستقیم اتحادیه اروپا و موسسه نیز باید به تصویب هر گونه کمک مالی جدید و همچنین.

در این میان وجود دارد از دیگر اقدامات کوتاه مدت در دسترس در سراسر اروپا است. بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه دولتی به عنوان بخشی از آن 750 میلیارد یورو برنامه دارد و 540 میلیارد یورو در دسترس در نرخ بیکاری طرح کسب و کار سرمایه گذاری و وام به دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>